Viis Näpunäiteid Mastering Meal Prep

Posted on

Viis Näpunäiteid Mastering Meal Prep

Kuna nõuetekohase ettevalmistamise on üks nurgakive tervislik toitumine

Kui te esimest korda mõtlema, mida sa lähed süüa õhtusöögiks kui sa samm ukse pärast tööd, koefitsiendid teha tervislik valik ei ole teie kasuks. Kui valmis sööki või Buffee on kiireim ja lihtsaim võimalus puudub, siis see on võimalus teil ilmselt võtta.

Õnneks on olemas parem viis, ja see ei ole üks, mis hõlmab toiduvalmistamise nullist iga öö. Prepping mitu sööki ette igal nädalal paneb teid kiirendatud tervislik toitumine, sest süüa neid toite siis on sama lihtne kui valmis sööki, kiirem Buffee ja tervislikumaks ja odavam kui mõlemad.

Uus sööki prep? Siin on, kuidas alustada.

1. kaardistada oma Nädala

Enne lifti spaatliga viha, tasub kontrollida oma ajakava, et näha, kuidas paljud ööd on kui võiks olla tihe kohapeal tulnud õhtusöögi. Sa oleks võinud rohkem vaba õhtuti toiduvalmistamiseks kui te arvate, ja pole mõtet prepping küllusliku sööki ainult kunagi süüa. Sel hetkel samuti peate otsustama, kas sa oled ainult prepping õhtusööke, või kui soovite lõuna- liiga. Kui teil on töötlemata toidukordade arvu silmas pidades, on aeg lüüa köögis.

2. Block Broneeri Regulaarsed Weekend Slot

Pühapäev on tippaja einestamiseks prep. See, kui enamik meist on rohkem surnud aeg ja kui olete õppinud põhitõdesid köögis saate kokk piisavalt pühapäeval nädalas. Cook kõik liha keskmise harv, nii et kui te seda soojendada mikrolaineahjus see maitseb hea ilma kuiva või kummine. Röstitud kogu salve köögivilju – bataat, squash ja brokoli on kõik head kandidaadid – ja siis jagage need suletavasse kotti. Jätke piisavalt külmkappi esmaspäeval ja teisipäeval ja asetage ülejäänud sügavkülma. Iga päev liikuda osa külmkappi nii et see on valmis järgmisel päeval.

3. Mõtle oma menüü

Mõned toidud maitsevad paremini mõne päeva pärast külmkappi, kuid teised kuivada ja kaotada kõik maitse ajaks tegemist söö neid. Üldreeglina, kaste-raske road nagu karri, chilis, supid ja hautised on hea valik sööki prep, sest need muutuvad üha maitsev iga päev külmkappi. Kuni punktis, muidugi. Ja rääkides mis …

4. Ärge jätke Food istuvad liiga kaua

See võtab vaid ühe matši toidumürgituse tõesti panna teid välja kunagi süüa jäänud jälle, et olla mõistlik. Saada toitu külmkappi kiiresti pärast küpsetamist – kahe tunni jooksul – ja üldreeglina süüa kahe päeva jooksul. Võite alati pöörduda sügavkülma pikemaajalise ladustamise, kuid veenduge, et salvestada õige osa suurus, sest sa peaksid vältima ülessoojendamine külmutatud toidu rohkem kui üks kord.

5. varuma Storage Solutions

Nautige erinevaid erinevalt suuruse ja kujuga konteinereid, et teil on, mida sa vajad, et eraldada osad ja isegi jagada toitu ühe konteineri, kui te ei taha seda oleks segamini. Kõige mugavam mahutid oleksid ohutud mikrolaineahjus, külmkapp ja nõudepesumasin. Ja lekkekindel, ilmselt.

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.