Sveikatos Privalumai Žalioji arbata papildai

Posted on

 Sveikatos Privalumai Žalioji arbata papildai

Žalioji arbata gaminama iš džiovintų lapų ir lapų pumpurų iš Camellia sinensis augalo dažnai reklamuojami kaip natūralus vaistas su daug privalumų, nuo svorio skatinimo prevencijai širdies ir kraujagyslių ligos. Daugelis žmonių nori siekti šias išmokas, atsižvelgiant žaliosios arbatos papildus, kurie yra kapsulės, kurios yra arba pripildyti sausų Žalioji arbata lapų ar pagaminti su žaliosios arbatos ekstraktas-medžiaga parengta mirkant žaliosios arbatos lapų alkoholio tirpalu izoliuoti aktyvių komponentų, tokių kaip epigalokatechino-3-galatas (EGCG).

Galima kapsulės ir skysčio pavidalo, žaliosios arbatos papildai dažnai parduodami kaip padidinti savo antioksidantų suvartojimą nereikia gerti kelis puodelius žaliosios arbatos per dieną priemonėmis.

Sveikata Privalumai 

Žaliosios arbatos papildai, atrodo, būti reklamuojami visur, ir žiniasklaidos pranešimai apie jų naudą (arba tie papildai apskritai) dažnai yra mažiau skeptiškai nei norima. Prieš juos vartoti, tai naudinga pamatyti, ką tyrimų atramos-ir ne.

Svorio metimas

Daugelis tyrimų apie papildų svorio priemonę pokyčius kūno masės indeksą (KMI) arba liemens apimtis prieš ir po papildų vartojimo poveikį nekontroliuojant kitų veiksnių. Ir net tada, kai tyrėjas neturi įgyvendinti šiuos valdiklius, jie dažnai yra nuvertinamas, kai rezultatai pateikiami kiti.

Laiškas redaktoriui raštiško du National Institutes of Health (NIH) darbuotojų ir paskelbti žurnale Clinical Nutrition 2016 siūlo charakterizuojančius pavyzdys. Be to, jis pažymėjo, kad iš ankstesnės studijos toje pačioje leidinio autoriai teigė teigiamų svorio poveikį nutukusių moterų, vartojusių žalios arbatos papildus, tačiau jie atitrauktas rezultatus, nepamirštant paminėti, kad svorio netekimas nebuvo reikšmingas, lyginant su placebu , Vis dėlto originalus tyrimas buvo minimas 76 kartus.

Kai šalininkai teigia papildas padeda su svorio netekimas, jie dažnai supaprastinti keletą sudėties veiksnių, tokių kaip papildas energijos išlaidų, riebalų metabolizmo, maisto potraukį, ir maistinių medžiagų įsisavinimo efektas įvairovė. 2011 peržiūros ieško įvairių tyrimų žaliosios arbatos papildų poveikį šių veiksnių rodo, kad tyrimo rezultatai yra nevienareikšmiški ir žaliosios arbatos katechinų poveikis yra sunku atskirti nuo bendrojo poveikio kofeino kiekį žaliosios arbatos.

Vieno tyrimo metu bando apdoroti šį situaciją, viena grupė suvartojama gėrimas, kuriame yra 75 miligramų (mg) kofeino su papildoma 583 mg žaliosios arbatos katechinų, o kita grupė suvartoti kofeino atitikimo kontrolę, kuriame tik 96 mg žaliosios arbatos katechinų. Kūno svoris nesiskyrė tarp abiejų grupių po 12 savaičių, tačiau liemens apimtis buvo gerokai sumažintas didelės žaliosios arbatos katechino grupei.

Tai gali atkreipti į žaliosios arbatos katechinų apie riebalų apykaitos poveikio, bet nenurodo, žaliosios arbatos papildus kaip veiksmingą svorio netekimas įsikišimo.

Širdies ir kraujagyslių ligos

Tyrimas paskelbtas 2003 240 žmonių perša mintį, kad, kai suporuotas su mažu sočiųjų riebalų dietos, žaliosios arbatos papildų vartojimas gali padėti išlaikyti cholesterolio patikrinti.

Tyrime dalyvavo 240 suaugusieji, visi jie turėjo šiek tiek ar vidutiniškai padidėjusi cholesterolio koncentracija ne studijuoti anketa pradžios. Tyrimo rezultatai parodė, kad tie, kurie paėmė 375 mg žaliosios arbatos ekstrakto kapsulėmis 12 savaičių turėjo didesnį sumažėjimą MTL ( “blogojo”) cholesterolio, nei dalyvių, kurie paėmė placebo kapsulę už tą patį laiką.

MTL cholesterolio yra pagrindinis šaltinis apnašas, kad kaupiasi arterijų sienelių, kurios gali sulėtinti kraujo tekėjimą į širdį, dėl to deguonies sumažėjimas, krūtinės skausmas, ir net širdies priepuolio. Priimdama žaliosios arbatos ekstraktas lemia mažesnes koncentracijas MTL, teigiamas poveikis širdies sveikatai tikimasi.

Teigiamas poveikis žaliosios arbatos papildai sumažinti cholesterolio yra paremta 2011 studijų 76,979 žmonių, kurie nustatė, kad moterys, kurie gėrė vieno iki šešių puodelių žaliosios arbatos per dieną turėjo sumažinti riziką mirti nuo širdies ir kraujagyslių ligų, lyginant su tais, kurie nebuvo ,

Vėžys gynybos

Daugiau nei 50 epidemiologiniai tyrimai ieškojo tarp žaliosios arbatos vartojimo ir vėžio rizikos asociacijos nuo 2006 metų, nors rezultatai buvo prieštaringi. Vienas II fazės klinikinio tyrimo su žaliosios arbatos ekstraktu poveikį burnos anksto piktybiniai pakitimai tiria, rasti geresnį klinikinį atsaką, kad padidėjo dozės, tačiau ji nebuvo statistiškai reikšmingas, lyginant su placebu.

buvo rasta biologiniai veiksniai, susiję su naviko augimą būti downregulated kliniškai gydomų pacientų, kurie paėmė ekstraktas ir aktyvinama į nereaguoja pacientams 12 savaičių. Be 2009 tyrime iš 26 vyrų, kuriems diagnozuotas prostatos vėžys, tie, kurie paėmė keturis kapsules žaliosios arbatos ekstraktu kasdien turėjo reikšmingai sumažėjo tam tikrų žymenų kad signalas prostatos vėžio progresavimą. Tai perspektyvus, bet reikia daugiau mokslinių tyrimų.

vien žaliosios arbatos ekstraktas nėra sėkmingas intervencija nuo vėžio.

GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

Nors arbata yra visuotinai pripažintas kaip saugus JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA), kai arbatos geriantiems ir gavėjų žaliosios arbatos papildus padaryti ataskaitų šalutinį poveikį.

Vienas tyrimas, pažvelgė į viršų vartojimo iki 1200 mg žaliosios arbatos katechinai papildas sveikiems suaugusiems pranešė:

  • galvos skausmas
  • Pilvo skausmas
  • svaigulys
  • Perteklius žarnyno dujų
  • rėmuo
  • pykinimas
  • Raumenų skausmas

Kai kuriais atvejais, žmonės, kurie vartoja daug žaliosios arbatos papildus daug patyrėme užkietėjimas. Polifenolio toksiškumas buvo parodyta, kad priverstų inkstų ir kepenų pažeidimo dozėmis didesnis nei 800 mg.

Daugelis žaliosios arbatos papildai yra kofeino, kuris pats buvo susijęs su šalutinio poveikio, pavyzdžiui, nerimas, padidėjęs širdies susitraukimų dažnis ir kraujo spaudimas, galvos svaigimas, spengimas ausyse, ir opa simptomų pasunkėjimas, ypač šių didesnių dozių.

sąveika

Nustatyta, kad paros dozė 700 ml žaliosios arbatos ekstraktu sumažinti koncentraciją kraujo plazmoje ir beta blokatorių nadololio ir, pratęsimo, jos efektyvumą.

Dabartiniai tyrimai rodo, kad žalioji arbata papildai gali potencialiai didinti tam tikrų chemoterapijos vaistų veiksmingumą, o trukdo kitiems. Jei Jums atliekama chemoterapija, kreipkitės į gydytoją prieš pradėdami vartoti žaliosios arbatos papildus.

Specialūs susirūpinimas

Pasak vieno tyrimo, nurodyti pagal NIH, kyla susirūpinimas, kad žalioji arbata gali sumažinti geležies ir pabloginti glaukomos absorbciją, kai vartojama su maistu. Šis geležies biologinis prieinamumas slopinimas per maistą taip pat svarbu tiems, kurie kenčia nuo geležies stokos anemija.

Šis poveikis nebuvo pastebėtas, kai žalioji arbata buvo priimtas tarp valgymų, o sąveika buvo pagerės, kai maisto produktai, kurie stiprina geležies absorbciją buvo imtasi tuo pačiu metu (pvz, maisto daug vitamino C, pavyzdžiui, apelsinų).

Jeigu žindote kūdikį, ekspertai rekomenduoja apriboti savo kofeino suvartojimą iki 300 mg per dieną, o žaliosios arbatos papildai turėtų būti atsižvelgta į tą paros normos. Tas pats pasakytina ir nėščioms moterims, kurie yra skatinami ne didesnė kaip 200 mg kofeino per dieną, nes dažniau rizika persileidimo.

Dozavimo ir paruošimas

Lapų pumpurų, lapų ir stiebų Camellia sinensis augalo yra steamed aukštoje temperatūroje, gaminanti šią medžiagą, žinomą kaip žaliosios arbatos. Šis procesas išlaiko polifenolio kiekis, kuris sumažėjo juodosios arbatos; nors jis kilęs iš to paties augalo, fermentacijos procesas yra naudojamas vietoj.

Žaliosios arbatos papildai yra paruošti išgauti naudingų medžiagų iš žaliosios arbatos ir apgaubiantis juos kapsulės turi būti geriamos. Naudingų medžiagų rasti žaliosios arbatos papildų apima: katechinų, kofeinas, l-Theaninas , vitamino A, vitamino B2, folio rūgšties, B-karotino, vitamino E, saponinų, fluorą, Y-aminosviesto rūgšties (GABA), chlorofilo, ir tokių mineralų kaip kalio, fosforo, magnio, ir kalcio.

Šios sumos skiriasi papildų, todėl svarbu patikrinti etiketę. Saikingas kofeino dozė yra laikoma maždaug po 400 mg. Dozes žaliosios arbatos katechinų papildai gali svyruoti nuo 5 iki 1200 mg. Kalbant apie vidutinio dozę, 90 mg iki 300 mg yra bendra; 800 mg arba didesnė laikomas didelės dozės ir yra susijęs su didesniu rizikos kenksmingų šalutinių poveikių.

Kas ieškoti

Įsitikinkite, kad jūs perskaitėte papildymo faktai etiketes ant kiekvieno produkto, kaip vertinate kokios markės žaliosios arbatos papildai yra jums tinka. Papildymas Faktai ženklinti sąrašuose veikliųjų medžiagų dozė tarnauja, taip pat bet kokius užpildai, rišikliai, ar kvapiųjų medžiagų.

Pasak vieno JAV atliktas tyrimas, 19 žaliosios arbatos papildai buvo įvertintas arbatos katechino ir kofeino, ir buvo nustatyta, kad analizuojami vertės būtų nesuderinamas su tuo, kas buvo įtrauktos į produkto etiketėse. Jei įmanoma, ieškoti patvirtinimo antspaudu iš trečiosios šalies kokybės testavimo organizacija, kaip antai ConsumerLab. Šie patvirtinimo ruoniai nustato, kad produkto sudėtyje yra ingredientų, kurie yra išvardyti, buvo tinkamai pagaminti iš teršalų mažesnis už žalos ribos numeris ir.

Pasak vieno epidemiologinio tyrimo, paruoštas gerti arbatą produktai turi mažiau polifenolio turinį nei palaidų lapų arbata, ir neaišku, kaip šis verčia papildyti produktų.

Kiti klausimai

Būčiau susirūpinęs aliuminio toksiškumą?

Pasak vieno tyrimo, nurodyti pagal NIH, aliuminis randamas arbatos augalai įvairaus kiekio ir gali kauptis arbatos produktų nežinoma laipsnį. Nėra toksiškumo aliuminio įrodymų, susijusių su vartojate arbatos produktus. Norėdami būti saugūs, turintiems inkstų nepakankamumas gali norėti būti atsargūs apie tai ir kalbėti su savo gydytojų.

Ar yra kofeino žaliosios arbatos papildus?
Taip, tačiau tyrimų rezultatai su kofeinu žaliosios arbatos papildai negali būti daroma prielaida taikyti.

 

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.