Suurimad Kaalulangus Workout vigu vältida

Posted on

Suurimad Kaalulangus Workout vigu vältida

Mõnikord teostajad parimate kavatsustega kaotada kõige vähem kaalu. Mida halvem on see, et nad sageli näha oma sõbrad slim alla vaid nädala pärast algab uus treening programmi. See võib olla heidutav ja segadust.

Mis teeb ühe kaalulangus treening kava tõhus ja teine ​​ei suuda? Seal võiks olla mitmeid tegureid. Kuid paljudel juhtudel põhjuseks saab taandada ühele neist vigu. Kui olete hädas, et heita mõned naela ja treeningu kava ei ole andnud mingeid tulemusi, kas teete üks neist ühise treeningu vigu.

Peaks ma töötan iga päev?

See ei ole halb, et töötada välja iga päev. Doing mingisugune füüsiline aktiivsus iga päev on tark kui sa üritad slim alla. Aga kui sa tahad kaalust alla võtta, korrates sama treening režiimi, intensiivsus või kestus päevast päeva ei tööta. Miks? Sinu keha kohaneb päev töökoormust ja vajutad kartsin kaalulangus platoo .

Fix seda eksimust: Luua treening ajakava, mis hõlmab erinevaid tegevusi, erinevaid intensiivsustasemeid ja teise seansi pikkusega. Näiteks, kui sa tavaliselt teha 40 minutit kõndimist, hoida seda tegevust oma treening ajakava kaks või kolm päeva nädalas. Aga nagu lisatud väljakutse, kõndida 60-75 minutit ühel päeval nädalas.

Ülejäänud päeva, segada oma jalgrattaga trenni ja päeval kõndida / joosta intervallidega . Kui olete terve piisavalt jõuline tegevus, lisage HIIT treeningu , mis on osutunud tõhusaks kell põletavad rasva . Lisades rohkem erinevaid oma ajakava, saate töötada välja iga päev ja vältida läbipõlemist.

Ärge kompenseerida süüa rohkem 

Kui lisate kasutamise oma rutiinse, saad tühi sagedamini-eriti kui te töötate iga päev. Tegelemine, et nälg võib olla ülesmäge lahing, sest seal on sageli vähe hääl sees oma peaga, mis ütleb: ” Ma ei söö mida iganes ma tahan, sest ma kasutanud täna .”

See põhjendus on mõtet. Aga kui sa üritad kaalust alla teostamise, peate saavutada konkreetse kalorite defitsiit lõpus päeval. Kui olete täitnud oma õppustejärgset nälg kõrge kalorsusega toidud või isegi liiga palju tervislikku toitu, saate lõpuks asendab kõik kaloreid põletada. Siis oma kalorite defitsiit ja oma potentsiaali kaalukaotus kaovad.

Fix seda eksimust: Enne kui hakkate või muuta oma treening programm, määrata oma kõigi igapäevased kulutused . Saate arvutada ise või saada metaboolse test teostatud professionaalse nagu isiklik treener või registreeritud dietoloog. Kui hakkate oma treeningprogrammi veenduda, et teil on ainult suurendada oma toiduratsiooni, et sa ikka säilitada kalorite defitsiit lõpus päeval.

Puudujääk 500 kalorit päevas või 3500 kalorit nädalas tulemusena peaks ühe naela kaalulangus iga nädal.

Vältida Vino koolitus

Hea fitness ajakava sisaldab kardiovaskulaarsete (aeroobne) koolitus, harjutamiseks ja paindlikkust töö (venitades) 0,1

See tasakaalustatud treening programm tagab, et teie keha jääb terve ja sobib. Aga kõik need kolm komponenti on ka kaalulangus kasu. Kui te räpakalt üks või kaks neist, saate lõpuks koos ühepoolne treening programmi ja te ei täit kaalukaotus hüved treeningutest.

Fix seda eksimust: Enamik kaalulangus treening programmid hõlmavad aeroobset tegevust nii et see on ebatõenäoline, et teil lisada südame. Aga sa peaksid ka tagama, et sa 2-3 päeva harjutamiseks, samuti. Kui probleemiks on, teha circuit treening ja täielik lühikese intervalliga tugevus harjutused 5-10 minutilise puruneb südame. Seejärel lõpetada igal treening 10-15 minutit venitades nii, et teil säilitada liigeste tervena ja kahju-free keha.

Ärge Vähenda Non-Exercise kehalise aktiivsuse

On tore, kui te lähete jõusaali iga päev ja täita tapja treening-kui pistis on, et sa veeta ülejäänud päev diivanil. Kui te kompenseerida treeningut hulk vähenenud mitte-kasutamise kehaline aktiivsus, et sa päeva jooksul, oma kogu päevane kalorite kulud võivad lõpuks on sama, kui sa ei läinud jõusaali üldse.

Fix seda eksimust: Non-sportliku tegevuse termogeneesi (puhas) peaksid moodustama olulise osa kaloreid, et sa põletada iga päev. Kui teie TORE väheneb teie ainevahetus aeglustub, siis ei põle nii palju calories2 iga päev ja sa ei kaota kaalu.

Kui treeningu tühjendada teil kurnatuseni, võib seda aega uuesti hinnata oma programmi. Veenduge, et teie kõrge intensiivsusega treeningu on suhteliselt lühike ja et teil lisada mõned lihtne taaskasutamine päeva nädalas, et anda oma keha võimaluse taastuda ja taastada.

Samuti pidage meeles, et see ei ole alati treening, mis põhjustab vähene TORE. Vahel valik panna diivanil või istuda toolil kogu päeva on valmistatud harjumus mitte tõeline väsimus. Püüa vahele pärastlõunal uinak ja minna energilise jalutuskäigu asemel. Stuck tööl? Vaadake, kas saate kasutada alalise töökoha või võtta lühikesi pause, et saada välja oma tool ja liikuda.

Rethink Toidulisandid ja Spordijoogid

Kas sa tankida ajal või pärast treeningut koos spordijoogid või baari? Kui jah, siis oled ilmselt kustutamist kalorite defitsiit, et sa lihtsalt earned.3 Mõnel juhul sportlased vajavad spordijoogid, kuid kõige teostajad vesi on parim valik vedelikuga. Ja teie postitus eelproov toidulisand on ilmselt ei aita kas. Seal on sadu tooteid turule ja kahjuks enamik neist ei tee midagi, kuid tühje lubadusi ja äravoolu oma rahakoti.

Fix seda eksimust: investeerimise asemel baarid, joogid, või toidulisandeid, investeerida visiidil koos akrediteeritud sport toitumisspetsialisti või registreeritud dietoloog. Nad aitavad teil teha kindel, et sa ei saada piisavalt õiget kaloreid piisavalt taastuda oma treeningut. Nad võivad samuti aidata teil dekodeerida ja võibolla Paljastada nõuete täiendada, et te soovite kasutada.

mõtte

Sõltumata teie suurus, liikumine peaks alati olema osa teie igapäevaelust. Sul kogemus lugematuid kasu tervisele, kui te osaleda füüsilise aktiivsuse iga päev. Aga kui sa tegutsemisega treening programm spetsiaalselt kaalus pead olema eriti ettevaatlik, et optimeerida oma kava eesmärke täita. Tee vaid mõned väikesed kohandused, vältida neid ühiseid vigu, ja sa oled tõenäoliselt näha tulemusi skaala.

 

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.