Skaičiuojant Teisingas porcijų dydžiai Weight Loss

Posted on

Skaičiuojant Teisingas porcijų dydžiai Weight Loss
Supratimas tinkamą porcijų dydį jums reikia išlaikyti sveiką svorį ir pagrindinis ingredientas į bet kokio sėkmingo svorio metimo programa.

Paprasta tiesa yra tai, kad daugelis geras svorio bandymas buvo pakenkta mūsų polinkis pridėti “tik teensy tiek daugiau”, jei kažkas atrodo gerai, manydamas, kad jis arba nesvarbu arba kad mes galime kažkaip atsigriebti skirtumą kitur.

Nepriklausomai nuo dietos tipo esate, nustatyti teisingą porcijų dydį leidžia jums tiksliai žinoti, kiek kalorijų, angliavandenių, natrio, ar riebalai esate vartojančiomis. Tai kertinis akmuo kuriant gerus mitybos įpročius, padidinti savo šansus ne tik numesti svorio, bet išlaikyti jį išjungti.

Porcija Dydis vs Porcijos dydis

Daugelis problemų, susijusių su porcijos kyla iš klaidingų nuomonių apie tai, ką šis terminas iš tikrųjų reiškia. Pavyzdžiui, jei jūs naudojate Maistinė etiketę ant maisto produkto nukreipti savo porcijų dydį, galite būti jau nustatyti sau iki klaidos.

Ką rasite ant etiketės yra porcijai , standartinis JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) nustatyti apibūdinti ” maisto kiekį paprastai suvartoti vienu prisėdimu už tą maisto “. Ji yra tiesiog naudojamas kaip atskaitos taško apibūdinti maisto kiekį, atsižvelgiant į mitybos rodomos informacijos.

Porcijos yra tam tikro maisto, kad jūs iš tikrųjų valgome suma. Tai dažnai didesnis arba mažesnis nei porcijai dėl ženklinant maistingumą. Jei klaidina Porcijos dydis su porcijos dydį, savo kalorijų skaičius greičiausiai bus toli ir gali pakenkti savo svorio tikslų.

Tarkime, pavyzdžiui, kad jūs nuolat užkandžiauti mažo kaloringumo mikrobangų pūsti. Aptarnaujančių dydį pagal Maistinė etikete yra 3 puodeliai. Yra dvi porcijas kiekvienoje pilno dydžio maišelį. Jei valgyti visą maišą, jūsų porcijos yra 6 puodeliai-dvigubai porcijai ir dvigubai mitybos vertybes.

Be to, rekomenduojama tarnauja dydis vynuogių yra 1 puodelis ar grubiai 16 vynuogės. Nebent jūs Paskaičiuoti vynuoges, tai “mažai kalorijų” maistas gali padidinti savo angliavandenių suvartojimą pat už savo numatomą dienos limitą.

Tai tiesa, net atsižvelgiant į tam tikrų dietos apps, kad pagrįsti savo skaičiavimus apie FDA tarnauja dydžių. Nebent turite orientacinių verčių ir padaryti atitinkami koregavimai-įvedami aštuoni vynuogių kaip pusę porcijai arba 20 vynuogių kaip 1,25-porcijos app bus mažai naudos savo svorio strategiją.

Skaičiuojant porcijų dydžiai

Nėra teisinga ar neteisinga suma konkrečiam maisto valgyti, kai norite numesti svorio. Tinkamos porcijų dydžiai maisto yra porcijos, kurios leidžia kuro savo kūno energijos ir maistinių medžiagų ir jaustis patenkintas. Tačiau galutinis tikslas bet svorio planą yra vartoti mažiau kalorijų, nei jūsų kūnas naudoja likti savo dabartinį svorį. Jums reikia padaryti, neatimant sau svarbių maistinių medžiagų, įskaitant sveikų riebalų ir angliavandenių.

Skirtingai tarnauja dydis, dalis matmuo yra apskaičiuojamas remiantis, kiek kalorijų jūs planuojate vartoti per dieną. tada jums reikės planuoti savo meniu, apskaičiuojant, kiek tam tikro maisto galima valgyti likti toje limitą.

Kaip, pavyzdžiui, porcijų dydžiai gali skirtis tiek, kiek mitybos poreikiai būtų patenkinti. Šie tikslai yra aprašyti 2015 iki 2020 m mitybos gaires dėl amerikiečių JAV departamento Sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų išleistų.

Norėdami nustatyti savo teisingus porcijų dydžio, naudoti svorio skaičiuoklė nustatyti, kiek kalorijų jums reikia vartoti kasdien numesti svorio. Skaičiavimas remiasi savo amžiaus, lyties, ūgio, dabartinio svorio, aktyvumo lygis, svorio netekimas tikslo, ir skirti svorio netekimo dienos.

tada jūsų tikslas būtų strategiškai dizaino meniu aplink tuos mitybos apribojimų, pasirinkdami ne tik maisto produktų galima valgyti, bet kiek galima valgyti. Tie, kurie savo porcijų dydžiai. Dažnai tai padeda dirbti su licencijuota dietologu, kai pirmą kartą pradedant užtikrinti, kad dieta yra ne tik saugus, bet atitinka jūsų kasdienį mitybos tikslus.

Patarimai dalį kontrolės

Kai žinote, kiek valgyti, jums gali tekti imtis papildomų veiksmų, kad užtikrintų porcijų dydžiai yra tiksli.

  • Naudokite porcijų kontrolės patiekalų. Į pagalbą savo svorio tikslą, investuoti į jos dalį kontrolės plokščių, tarnauja šaukštai, ir gėrimų akinius rinkinys. Jie gali būti lengvai rasti internete arba didesnių mažmeninės universalinės parduotuvės. Patiekalai dažnai turi protingus projektus, kurie gali padėti susiorientuoti tinkamus porcijų dydžio.
  • Maisto matuoti pagal skalę. Per savo mitybą (o ypač pradžioje), tai yra naudinga naudoti skaitmeninį mastelį pasverti savo maistą tiksliai. Kiti metodai yra prieinami, jei skalė nėra patogu.
  • Pabandykite mažesnių plokščių ir dubenys. Valgyti tiesiai iš dėžutės ar maišelio gali padaryti beveik neįmanoma išlaikyti dalis dydžiai, jei jūs nekreipiate dėmesio. Vietoj to, siekiama dalį iš maisto ant plokštelės ar dubenėlį. Mažesni patiekalai padaryti jūsų maistas atrodo didesnė.
  • Skaičiuokite uždarai. Nedarykite mąstymo kečupas ar šiek tiek daugiau hummus neturi reikšmės, kai jis ateina į porcijos dydį klaidą. Išmatuokite jų, kaip jums būtų kas nors kitas. Sudėkite šaukštas žemės riešutų sviesto, pavyzdžiui, gali baigtis yra du šaukštus, dvejinimo savo suvartojamų iš 95 kalorijų 190 kalorijų.

galutinis Minties

Neabejojama, kad svorio netekimas reikalauja įžvalgos, rengimą, ir drausmę. Nustatant gerus įpročius, nuo pat pradžių, jūs esate labiau tikėtina, kad pasiektų savo tikslus ir išlaikyti svorio išjungti gera be nereikalingų streso ar nerimo.

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.