Proste sposoby, aby zrobić więcej przysiadów

Posted on

 Proste sposoby, aby zrobić więcej przysiadów
Test brzuszki to jeden z testów standardowych stosowanych do oceny brzucha, bioder i rdzenia siłę zginaczy i wytrzymałość podczas wojskowej (armii, marynarki, sił powietrznych), organów ścigania (policji i strażak) i innych wspólnych testów sprawności fizycznej.

Te wskazówki pomogą Ci nauczyć się robić więcej przysiadów, zwiększyć brzucha i rdzenia siłę i wytrzymałość, i zdać kolejny test fitness.

Przejrzyj Zasady Exercise Science

Przed rozpoczęciem brzuszki treningowy treningu, jest to pomocne w zrozumieniu sześć zasad, które wyjaśniają nauka za treningu fitness. Dzięki tej wiedzy, dowiesz się, jak poprawić swoją kondycję w sposób bezpieczny i systematyczny sposób. Jeśli rozumiesz pojęcia przeciążenia, progresji, adaptacji, specyficzność, etc., będzie lepiej w stanie efektywnie trenować.

Doskonalić swoją technikę

Przed rozpoczęciem rozruchu z wielu powtórzeń, trzeba upewnić się, że forma brzuszki jest doskonały. Jeśli jeszcze nie wiesz jak to zrobić prawidłowo, trzeba zacząć od początku.

Określić Baseline Powtórki

Aby znaleźć liczbę powtórzeń należy wykonać w każdym zestawie, zrobić jak najwięcej przysiadów, jak można w dwie minuty i podzielić tę liczbę przez trzy. To jest twoja początkowa liczba powtórzeń. Każdy trening będzie na ogół zawierają trzy zestawy tej liczby powtórzeń.

Start z treningu Podstawowe brzuszki

Czy Twój brzuszki trening co drugi dzień (tak jak w poniedziałek, środę i piątek):

  1. Rozgrzewka z powolnym jogging, jazda na rowerze na rowerze stacjonarnym, lub skakanka.
  2. Wykonywać swoje podstawowe treningu z trzech zestawów powtórzeń z 30-sekundowym odpoczynku między seriami.
  3. Każdy tydzień, dwa do trzech przysiadów do swoich zbiorów.

Przetestuj sam raz na cztery tygodnie i ustanowił nowy powtarzania bazową.

Stretch It Out

Koniec usiąść treningu z długim, powolnym, skłonnej tylnym przedłużenia do uwolnienia napięcia w rdzeniu.

Obejmują różnorodne ćwiczenia podstawowych

Możliwości są nieograniczone liczby sposobów różnić treningu brzucha. Jeśli twoim celem jest, aby zrobić kilka przysiadów, trzeba poprawić ogólną siłę i wytrzymałość rdzenia. Rozważyć użycie wielu różnych ćwiczeń brzucha w pierwszych tygodniach treningu, aby zbudować dobrą wytrzymałość rdzenia i stabilność, które uczynią specyficzne ćwiczenia brzuszki łatwiejsze w kolejnych tygodniach. Niektóre ćwiczenia dodać do treningu to:

  • Kapitański Krzesło Ćwiczenia
  • V-Sit Ćwiczenia
  • Deski Zawieś

Jeśli szukasz innego sposobu przygotowania się do testu brzuszki nie robiąc setki przysiadów, wykorzystać ten krótki podstawowy trening raz w tygodniu, aby wstrząsnąć swoją pracę AB.

Dodaj Resistance

Jeśli masz dostęp do pochyłości brzuszki ławce, jest to świetny sposób, aby dodać do swojej intensywności ćwiczeń brzuszki podczas jednego treningu każdego tygodnia. Nawet jeśli wykonać tylko połowę swoich regularnych powtórzeń podczas tego treningu, zyskasz siłę rdzenia dość szybko.

Uzyskać odpowiedni odpoczynek i odzyskiwanie

Jeśli wykonujesz przysiady i inne ćwiczenia AB do zmęczenia, trzeba odczekać co najmniej jeden dzień odzyskania między treningami. Praktykujących przysiadów każdy dzień może z powrotem na ogień i doprowadzić do spadku siły i wytrzymałości.

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.