Pieci padomi apguves Meal Sag

Posted on

Pieci padomi apguves Meal Sag

Tā pareiza sagatavošana ir viens no stūrakmeņiem veselīgu uzturu

Ja pirmo reizi jūs domājat par to, ko jūs gatavojas ēst vakariņās ir tad, kad jums soli pa durvīm pēc darba izredzes padarīt veselīgu izvēli nav jūsu labā. Kad gatavs maltīti vai takeaway ir ātrākais un vienkāršākais variants ir pieejama, tad tas ir variants, jūs, iespējams veikt.

Par laimi tur ir labāks veids, un tas nav viens, kas ietver cooking no nulles katru nakti. Prepping vairākas maltītes iepriekš katru nedēļu liek jums uz operatīvajiem uz veselīgu uzturu, jo ēdot šos ēdienus, tad kļūst tikpat vienkārši, kā gatavu ēdienu, ātrāk nekā takeaway, un veselīgāk un lētāk nekā abi.

Jauns maltītes PREP? Lūk, kā, lai sāktu.

1. Kartes savu nedēļa

Pirms pacelt lāpstiņu in dusmas, tas ir vērts pārbaudīt savu grafiku, lai redzētu, cik daudz naktis ir, ja jūs varētu būt saspringts vietas nāk vakariņu. Jūs varētu būt vairāk bezmaksas vakari vārīšanai, nekā jūs domājat, un tur nekādas jēgas prepping plašs ēdienu tikai nekad ēst tiem. Šajā brīdī jums būs nepieciešama arī, lai izlemtu, vai jūs tikai prepping vakariņas, vai arī, ja vēlaties, pusdienas too. Kad esat aptuvenu vairākas maltītes prātā, ir pienācis laiks, lai sasniegtu virtuvi.

2. bloks Book Regulāra Weekend slots

Svētdiena Primetime par maltīti PREP. Tas ir tad, kad lielākā daļa no mums ir vairāk mirušu laiku, un, ja esat apguvis pamatus virtuvē jūs viegli varat pagatavot pietiekami svētdien par nedēļu. Cook visu gaļu vidēja reti, tāpēc, ja jūs siltuma to mikroviļņu krāsnī tas labi garšos bez sausa vai lokani. Cepta vesela paplāte dārzeņi – saldie kartupeļi, ķirbji un brokoļi ir visas labi kandidāti – un tad sadalīt tos noslēdzamā maisos. Atstājiet pietiekami ledusskapī uz pirmdien un otrdien, un ievietojiet pārējo saldētavā. Katru dienu, pārvietot daļu uz ledusskapja, lai tā ir gatava nākamajā dienā.

3. Apsveriet Jūsu izvēlne

Dažas ēdienreizes garša labāk pēc dažām dienām ledusskapī, bet citi būs izžūt un zaudēt visu garšu ar laiku runa ir par ēšanas tiem. Kā parasti, mērces smago ēdieni, piemēram, karija, chilis, zupas un sautējumi ir laba iespēja maltīti PREP, jo tie kļūst arvien vairāk un vairāk garšīgi ar katru dienu ledusskapī. Līdz punktu, protams. Un runājot par kuriem …

4. Neatstājiet Pārtikas sēž pārāk ilgi

Tas aizņem tikai vienu cīkstēšanās pārtikas saindēšanās tiešām likt jums off kādreiz ēšanas pārpalikumi atkal, tāpēc saprātīgi. Saņemiet pārtiku ledusskapī ātri pēc vārīšanas – divu stundu laikā – un kā parasti ēd to divu dienu laikā. Jūs vienmēr varat vērsties pie saldētavā ilgtermiņa glabāšanai, bet pārliecinieties, ka Jums saglabāt pareizu porciju lielumu, jo jums vajadzētu izvairīties no apkures sasaldētu pārtiku vairāk nekā vienu reizi.

5. Fonda Up Storage Solutions

Palutiniet sevi ar dažādiem dažādi lieluma un formas traukos, lai nodrošinātu jums ir to, kas jums ir nepieciešams, lai sadalītu porcijās un pat sadalīt pārtiku vienā konteinerā, ja jūs nevēlaties, lai tas tiktu sajaukti. Visērtākais konteineri būs droša mikroviļņu, saldētava un trauku mazgājamā mašīna. Un hermētiska, protams.

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.