Penki patarimai Mastering Meal Prep

Posted on

Penki patarimai Mastering Meal Prep

Kadangi tinkamas preparatas yra vienas iš sveikos mitybos pagrindų

Jei pirmą kartą jūs manote apie tai, ką jūs ketinate valgyti vakarienei, kai jūs žingsnis į duris po darbo, padaryti sveiką pasirinkimą šansai yra ne jūsų naudai. Kai paruoštas patiekalas arba Takeaway yra greičiausias ir paprasčiausias variantas galima, tada tai galimybė jums tikriausiai imtis.

Laimei, yra geresnis būdas, ir tai ne vienas, kad apima cooking nuo nulio kiekvieną naktį. Prepping kelis patiekalus iš anksto kiekvieną savaitę kelia jums dėl paspartintų į sveiką mitybą, nes valgyti tuos patiekalus, tada tampa taip paprasta, kaip paruoštas valgio, greičiau nei išsinešimui, ir sveikiau ir pigiau nei abu.

Nauja maitinimu prep? Štai kaip pradėti.

1. suplanuoti Jūsų savaitė

Prieš pakelti mentele iš pykčio, tai verta patikrinti savo tvarkaraštį ir pamatysite, kiek naktys yra, kai jums gali būti stora vietoje ateiti dinnertime. Jūs galite turėti daugiau laisvo vakarai maisto ruošimui, nei jūs manote, ir ten jokios prasmės prepping platų patiekalų tik niekada valgyti juos. Šiuo metu taip pat reikės nuspręsti, ar jūs tik prepping vakarienes, arba jei norite pietūs taip pat. Jei turite grubus skaičių patiekalų omenyje, kad atėjo laikas smogti į virtuvę.

2. Blokuoti Užsisakykite Nuolatinis Savaitgalis lizdas

Sekmadienis yra PrimeTime už maitinimą prep. Štai tada dauguma iš mūsų turi daugiau negyvas laiką, ir jei jūs įsisavinome pagrindai virtuvėje galite lengvai virėjas pakankamai sekmadienį savaitę. Kuko visa mėsa vidutinio reta, todėl, kai jūs pašildyti mikrobangų krosnelėje tai skonis geras be sausas arba guminiai. Kepta visa dėklas daržovių – saldžiosios bulvės, moliūgai ir brokoliais visi geri kandidatai – ir tada padalinti juos į užlydomiems maišus. Palikite pakankamai už pirmadienį ir antradienį šaldytuvas, ir vieta pailsėti į šaldiklį. Kiekvieną dieną, perkelti dalį į šaldytuvą, kad jis yra pasirengęs už kitą dieną.

3. Apsvarstykite savo meniu

Kai kurie valgiai skanesni po kelių dienų į šaldytuvą, o kiti bus išdžiūti ir prarasti visą skonį Iki to laiko jis ateina į juos valgyti. Kaip bendra taisyklė, padažas sunkiųjų patiekalai, kaip karis, chilis, sriubos ir troškiniai yra geras pasirinkimas maitinimu prep, nes jie tampa vis daugiau ir daugiau skanus su kiekvieną dieną į šaldytuvą. Iki taško, žinoma. O kalbant apie kuri …

4. Nepalikite maisto sėdi per ilgai

Tai užtruks tik vienas bijau apsinuodijimo maistu tikrai padėti jums išjungti kada valgyti užsiliko vėl, todėl protinga. Gaukite šaldytuve maistą greitai po virimo – per dvi valandas – ir paprastai valgyti per dvi dienas. Jūs visada galite kreiptis į ilgesnės trukmės laikymo šaldiklyje, tačiau įsitikinkite, kad jums laikyti teisingą porcijų dydį, nes jums turėtų vengti kaitinimo šaldytą maistą daugiau nei vieną kartą.

5. atsargomis Storage Solutions

Gydyti save į iš įvairiai dydžio ir formos konteinerius diapazone užtikrinti, kad jūs turite tai, ko reikia paskirstyti porcijomis ir net padalinti maistą per vieną konteinerį, jei nenorite, kad jis susimaišytų. Patogiausia konteineriai bus saugus mikrobangų, šaldiklis ir indaplovė. Ir sandari, be abejo.

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.