Patarimai Veikia savo pirmąjį 5K rasės

Posted on

Patarimai Veikia savo pirmąjį 5K rasės

Veikia savo pirmąjį 5K yra įdomi tikslas visiškai naujas bėgikų, arba tie, kurie niekada Konservatyvusis į lenktynes ​​liniją anksčiau. 5K rasės yra 5 kilometrų ilgio (arba 3,1 mylių) ir populiarus atstumas pirmųjų laikmačiai. Tai puikus būdas gauti formą, ir turėti tam tikrą įdomus, o naudojasi.

Net jei nelaikau sau bėgikas (dar), beveik kiekvienas gali būti pasirengę paleisti 5K pradedant lėtai, mokymosi pagrindai, ir taip protingas mokymo planą.

Priežastys užsiregistruoti 5K rasės

Jei jaučiatės nervingas ar neapsisprendžia veikia lenktynes, jūs ne vieni. Labiau patyrę bėgikai nervintis dėl didelių rasių per daug, bet daug naujų bėgikai nerimauti, kad jie “per lėtai paleisti lenktynes” arba, kad jie ateis paskutinis ar ne, kad galėtų baigti ne visi. Pasitinkant savo baimes ir jas įveikti duos jums didelį pasitikėjimą padidinti kaip bėgikas. Jis netgi gali įkvėpti jums nustatyti naujų fitneso tikslus ar priimti iššūkius kitų sričių savo gyvenimą.

Veikia bendruomenė yra neįtikėtinai palanki grupė žmonių, ir tai nėra tikėtina, jums jaučiasi vieniši lenktynėse, nesvarbu, kokia jūsų greitis.

Be daugelio kitų naudą sveikatai veikia, čia yra keletas kitų populiarių priežasčių užsiregistruoti rasės:

 • Tapkite geriau bėgikas : Picking tikslą kaip 5K rasės gali padėti jums pagerinti savo efektyvumą, kaip bėgikas. Laikykite šiuos patarimus, tinkamą eksploatavimą forma patogu, kaip jums pradėti mokymus dideliame lenktynėse.
 • Viešnagės atskaitinga : Nėra nieko panašaus termino, kad jums judėti! Atsižvelgdama lenktynių datą Ratą savo kalendoriuje padės jums paleisti nuosekliau ir gauti iš ten dienomis jūs tiesiog nesinori veikia.
 • Laikykis grafiką : Jei esate tas žmogus, kuris mėgsta sekti konkretų tvarkaraštį, jums patiks mokymus lenktynėse. Mes galime padėti jums rasti mokymo planą, kuris manimi telpa į savo gyvenimą, net jei jūs manote, kad neturite laiko traukiniu.
 • Rasti bendruomenės : ne važiuoti varoma savo ventiliatoriaus? Lenktynės yra puikus būdas užmegzti ryšį su kitų bėgikų savo plotu ir sužinoti apie daugiau renginių, grupė veikia, ir klubų, kur jūs gyvenate. Arba, jei jau turite kai veikia draugų, rasti lenktynes jūs visi gali prisiimti kartu!
 • Palaikyti gerą priežastį : Daugelis rasių naudos labdaros ir verta priežastis ir yra būdas bėgikai duoti atgal. Veikia priežasties gali padaryti jūsų rasių net daugiau prasmingas ir pasitenkinimą.
 • Gauk free stuff : Nuo po lenktynių bananų ir užkandžiai apdailininko Marškinėliai ir medalius, tai malonu gauti šiek tiek atlygį ir pripažinimo už savo pastangas. Eiti į priekį, parodyti, kad pergalę su savo lenktynių nešulys.
 • Didžiuojuosi savimi : Sankryža finišo liniją savo pirmąsias lenktynes bus kažkas jums prisiminti ilgą laiką. Ir gerinti PR (asmeninis rekordas, arba savo asmeninį geriausią laiką) yra tikslas, kad gali ir toliau likti su jumis, kaip bėgikas. Tačiau perspėja, tie suformavimo ir jaudulio jausmus gali būti būti labai Addicting.

Patarimai Pradžia

Pasiruošę nėrinių iki? Mes turime visas eksperto patarimų, kurie padės jums pasirengti didelis rasės ir pasiekti Startas ir finišas linijas jausmas įsitikinę. Mes jums parodysime, kaip:

 • Išskirti tinkamus drabužius ir įrangą : Nuo pasirenkant geriausius bėgimo bateliai ir sportinės liemenėlės, kad žinant ką dėvėti bet temperatūros ar oro, atrodo, kad šiame vadove pradedantiesiems draugiškas veikia drabužius ir įrankius, kad padėtų jums atrodo gerai ir jaustis dar geriau.
 • Ieškoti ir užregistruoti savo 5K : Užsiregistravę savo rasės anksto suteikia jums daugiau paskatų mokytis ir rinkiniai lūkesčius, kad jums planas rasės pakeisti. Pasinaudokite šiais patarimais, surasti 5K jūsų vietovėje.
 • Pasirinkite apmokymų planą, kuris Jus motyvuoja : Yra prieinama tiek daug didžioji 5K mokymo programos. Mes padėsime jums sukurti supaprastintą programą ir sužinoti, kaip įtraukti stiprumo mokymas, tempimas, ir daugiau, kad jums likti žalos nemokamai.
 • Nustatyti tinkamą tikslą : a 5K gali užtrukti tik 15 ar 20 minučių, greitai bėgikų ir tiek pat, kiek už vaikštynės valandą. Nes ten toks platus gebėjimų, svarbu nepamiršti, kad jūs tik konkuruoja su savimi. Už savo pirmąjį 5K, rekomenduojame nustatyti tikslą padaryti viską, išvengti traumų, ir smagiai.
 • Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus : Tai normalu turėti keletą klausimų toną, kai vartojate dėl 5K lenktynės. Mes juos atsakys į visus net tuos, kurie gali jaustis pernelyg nepatogus paklausti!
 • Venkite anksto lenktynių Trema : Norėdami padėti ramus nervingumas prieš varžybas, peržiūrėkite mėgstamų varžybų dieną patarimų, kad jūs sutelktas tik į tai, kas svarbiausia-naudojasi sau per visus mylių.

Kaip jums pasirengti lenktynių dieną, galite naudoti mūsų tempas skaičiuoklė padės sekti savo laiką ir švęsti savo nuolatinį tobulinimą.

galutinis Minties

Nustatant tikslą paleisti 5K rasės yra įdomi pirmas žingsnis, tačiau dažnai gali atrodyti bauginančiai naujų bėgikų. Mes čia norėdami padėti jums su geriausia patarimų ir patarimų, kurie padės jums visiškai pasirengę priimti iššūkį ir įsitikinkite, kad jums paleisti 3.1 sveikas ir laimingas mylių lenktynių dieną.

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.