Padomi Running Jūsu pirmais 5K Race

Posted on

Padomi Running Jūsu pirmais 5K Race

Running savu pirmo 5K ir aizraujoša mērķis pavisam jauniem skrējējiem, vai tiem, kuri nekad izturēšanās līniju sacīkstēm agrāk. 5K rase ir 5 kilometrus garš (vai 3,1 jūdzes) un populārs attālumu pirmās taimerus. Tas ir ideāls veids, kā iegūt formas, un ir dažas jautri, bet izmanto.

Pat ja jūs neuzskatu sevi runner (pagaidām), gandrīz ikviens var būt gatava palaist 5K, sākot lēnām, mācoties pamatus, un pēc gudru mācību plānu.

Iemesli Reģistrēties par 5K Race

Ja jūs sajūta nervu vai izlēmušas darbojas rasi, jūs neesat viens. Vairāk pieredzējušiem skrējējiem saņemt nervu lielām sacīkstēm pārāk, bet daudzi jaunie skrējēji jāuztraucas, ka viņi “ir pārāk lēns, lai palaistu sacensības”, vai ka viņi nāk pēdējais, vai nav spējīgs pabeigt vispār. Facing savas bailes un to pārvarēšanai sniegs jums lielu ticamības stimulu kā runner. Tas var pat iedvesmot jūs, lai uzstādītu jaunus fitnesa mērķus vai uzņemties izaicinājumus citās jomās savu dzīvi.

Ritošās kopiena ir neticami atbalsta grupu cilvēkiem, un tas nav iespējams, jūs jūtaties vienatnē sacensībās, neatkarīgi no jūsu ātrumu.

Papildus daudziem citiem ieguvumiem darbojas veselības, šeit ir daži citi populāri iemesli, lai pierakstīties uz rasi:

 • Kļūsti labāks skrējējs : Picking mērķi, piemēram, 5K rase var palīdzēt jums uzlabot savu efektivitāti, kā runner. Paturiet šos padomus par pareizu skriešanas formas ērti, kā jūs sāktu gatavoties lielo sacensību.
 • Palieciet pie atbildības : Nav nekas, piemēram, termiņu, lai iegūtu Jums pārvietojas! Ņemot sacīkšu datumu diskutē savā kalendārā palīdzēs jums vadīt konsekventāk un saņemt tur dienās jūs vienkārši nav justies kā darbojas.
 • Pieturēties pie grafika : Ja jūs esat veida persona, kas patīk sekot konkrētu grafiku, jūs mīlēt apmācību sacīkstēm. Mēs varam palīdzēt jums atrast mācību plānu, kas ir piemērots iekļaujas jūsu dzīvē, pat tad, ja jūs domājat, ka jums nav laika, lai apmācītu.
 • Atrast kopiena : nav ventilatoru no darbojas uz savu? Sacensības ir lielisks veids, lai izveidotu savienojumu ar citiem skrējējiem savā zonā-un uzzināt par citiem notikumiem, grupa darbojas, un klubiem, kur tu dzīvo. Vai, ja jums jau ir daži darbojas draugi, atrast rase jūs visi varat uzņemties kopā!
 • Atbalstīt labs iemesls : Daudzi sacīkstes labumu labdarības un vērtīgas cēloņus un ir veids, kā stīgas, lai dotu atpakaļ. Running par iemeslu var padarīt jūsu sacensības vēl jēgpilnu un izpildi.
 • Saņemiet bezmaksas lietas : No pēc sacensību banāniem un uzkodas apretētājs T-krekli un medaļas, tas ir jauki, lai iegūtu nedaudz atlīdzību un atzinību par jūsu centienus. Iet uz priekšu, dižoties, ka uzvaru ar savu rasi laupījums.
 • Justies lepns par sevi : Šķērsojot finiša līniju savu pirmo sacensību būs kaut kas jūs atceraties uz ilgu laiku. Un uzlabojot PR (personīgo rekordu vai savu personīgo labāko laiku), ir mērķis, kas var turpināt palikt kopā ar jums kā runner. Taču jābrīdina, tie jūtas sasniegums un aizrautību var būt ļoti aizraujoša.

Padomi Getting Started

Gatavs mežģīnes up? Mums ir visas ekspertu padomus, lai palīdzētu jums sagatavoties lielo sacensību un sasniegt starta un finiša līnijas sajūta pārliecināts. Mēs jums parādīsim, kā:

 • Izlasīt pareizo apģērbu un rīkus : No izvēloties labākos skriešanas apavus un sporta krūšturus, lai zinot, ko valkāt jebkurā temperatūrā vai laikapstākļiem, skatīties šo rokasgrāmatu, lai iesācējs draudzīgu darbojas apģērbu un rīku, lai palīdzētu jums izskatīties labi un justies vēl labāk.
 • Atrast un reģistrēt savu 5K : Pierakstīšanās savu rasi iepriekš dod lielāku stimulu trenēties un nosaka cerības, ka jums būs plānot sacīkstēm atbilstoši. Izmantojiet šos padomus, lai atrastu 5K jūsu reģionā.
 • Izvēlieties mācību plānu, kas motivē jūs : Ir pieejami tik daudz pārliecinošu 5K apmācību programmas. Mēs palīdzēsim jums izveidot vienkāršotu programmu un uzzinātu, kā iekļaut stiprums apmācību, stiepjas, un vairāk, tāpēc jums palikt traumas-free.
 • Uzstādīt atbilstošu mērķi : no A 5K var ilgt mazāk kā 15 vai 20 minūtes ātri skrējēji un cik stundas, lai kājāmgājēji. Jo tur ir tik plašs spējas, ir svarīgi paturēt prātā, ka jūs esat tikai sacenšas sevi. Par savu pirmo 5K, ieteicams noteikt mērķi, lai darīt savu labāko, izvairītos no traumām, un ir jautri.
 • Atbilde jūsu visbiežāk jautājumiem : Tas ir normāli, ir ton jautājumiem uzņemot uz izaicinājumu no 5K sacīkstēm. Mēs atbildēsim tos visus, pat tos, kas var justies pārāk apkaunojoši jautāt!
 • Izvairieties no pre-race nervozitāti : Lai palīdzētu klusums nervozitāti pirms sacīkstēm, pārskatiet mūsu mīļākie sacīkšu dienā padomus, lai jūs koncentrējaties tikai uz to, kas ir vissvarīgākais, kam pats cauri visiem jūdzes.

Kā jūs sagatavoties sacensību dienā, jūs varat izmantot mūsu gaita kalkulatoru, lai palīdzētu izsekot savu laiku un svinēt savu stabilu uzlabojumu.

Gala doma

mērķi, lai palaistu 5K sacīkstēm iestatīšana ir aizraujoša pirmais solis, taču bieži vien var justies biedējoša jauniem dalībniekiem. Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums, kas ar labāko konsultācijas un padomus, kas būs iegūt jums pilnībā gatavs pieņemt izaicinājumu un pārliecinieties, ka jūs darbināt 3.1 veselīgu un laimīgu jūdzes uz sacensību dienu.

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.