Önlemek için Büyük Zayıflama Egzersiz Hatalar

Posted on

Önlemek için Büyük Zayıflama Egzersiz Hatalar

Bazen iyi niyetle egzersizciler ağırlığının en az miktarda kaybeder. Ne kötü ki bunlar genellikle yeni egzersiz programı başladıktan sonra sadece hafta aşağı ince onların arkadaşları görmek olmasıdır. Bu sinir bozucu ve kafa karıştırıcı olabilir.

Peki bir kilo kaybı egzersiz planı etkili hale getirir ve bir tane daha başarısız? katılan bir dizi faktör vardır olabilir. Fakat birçok durumda, neden bu hatalardan birine izlenebilir. Birkaç pound döken için mücadele ettik ve egzersiz planı herhangi bir sonuç elde değilse bu ortak egzersiz hataları birini yapıyorsanız, bkz.

Her Gün dışarı Meli I Çalışır?

Her gün çalışmak için kötü değil. Eğer ince aşağı çalışırken fiziksel aktivite çeşit yapmak her gün akıllı. Eğer gün sonra aynı egzersiz modu, yoğunluğunu veya süresi gün tekrarlayarak, kilo vermek istiyorsanız iş olmaz. Niye ya? Vücudunuz günlük iş yükünün ayarlayan ve size isabet korkunç kilo kaybı plato .

Bu gaf Fix: Farklı faaliyetleri içerir bir egzersiz planı geliştirin farklı yoğunluk seviyeleri ve farklı oturum uzunlukları. Normalde yürüyüş 40 dakika yaparsanız Örneğin, antrenman programına haftada iki veya üç gün o aktiviteyi tutmak. Ama bir katma meydan okuma olarak, 60-75 dakika haftasında bir gün yürüyün.

Kalan günlerde, bir karıştırmak bisiklet egzersiz ve bir gün yürüyüş / çalıştırmak aralıklarla . Eğer kuvvetli aktivite için sağlıklı yeterince eklemek iseniz HIIT egzersiz de etkili olduğu gösterilmiştir, yağ yakma . Programınıza daha çeşitli birleşmeyle, her gün ve önlemek tükenmişlik egzersiz yapabilirler.

Daha fazla yemek yeme ile dengeleyin etmeyin 

Eğer rutin egzersiz eklediğinizde her gün dışarı çalışırken, aç daha sık özellikle olsun. Genellikle diyor kafanın içinde küçük bir ses olduğu için bu açlık ile başa çıkmak, bir mücadeleyle olabilir ” Sanırım bugün icra çünkü istersen yiyebilirsin .”

Bu gerekçe mantıklı. Eğer egzersiz ile kilo çalışıyorsanız Ama günün sonunda belirli bir kalori açığı ulaşmak gerekir. Eğer yüksek kalorili yiyeceklerle hatta çok fazla sağlıklı gıda ile egzersiz sonrası açlığı tatmin ederseniz, yaktığınız kalori tüm değiştirilmesi bitireceğiz. Ardından, kalori açığı ve potansiyel kilo kaybı kaybolur.

Bu gaf Fix: başlattığınızda veya egzersiz programını değiştirmek, belirlemek önce günlük toplam harcama . Bunu kendin hesaplamak veya edebilirsiniz metabolik bir sınama olsun kişisel bir eğitmen olarak profesyonel tür tarafından gerçekleştirilen veya diyetisyen kayıtlı. Eğer hala günün sonunda bir kalori açığı korumak, böylece yalnızca gıda alımını artırmak emin egzersiz programı markasını başladığınızda.

Günde 500 kalori veya 3500 A açığı kalori haftada her hafta bir kiloluk ağırlık kaybına neden olmalıdır.

Lopsided Eğitim kaçının

İyi bir spor programı (germe) kardiyovasküler (aerobik) eğitimi, güçlendirme eğitimi ve esneklik çalışmaları içermektedir 0,1

Bu dengeli egzersiz programı olmasını sağlar vücudun kalır sağlıklı ve formda olduğunu. Ama bu üç bileşenin her biri aynı zamanda kilo kaybı faydaları vardır. Eğer bir ya da ikisi üzerinde eksik, bir orantısız egzersiz programı ile bitireceğiz ve size egzersiz seanslarının tam kilo kaybı biçmek olmaz.

Bu gaf Fix: Eğer kardiyo eklemek gerekecek olası yüzden çoğu kilo kaybı egzersiz programları aerobik aktivite içerir. Ama aynı zamanda emin siz de, 2-3 gün gücü eğitimi yapmak yapmalıdır. Zaman sorunu ise, bir devre egzersiz ve kardiyo 5-10 dakikalık patlamaları arasındaki kuvvet egzersizleri tam kısa aralıklarla yapmak. Ardından, 10-15 sağlıklı eklemleri korumak, böylece germe dakika ve bir yaralanma içermeyen vücut ile her egzersiz bitirmek.

Sigara Egzersiz Fiziksel Aktivite Azalt etmeyin

Her gün spor salonuna gitmek ve ödeme kanepede günün geri kalanını geçirmek olduğunu bir katil sürece egzersiz-tamamlarsanız harika. Eğer gün boyunca yapmak dışı egzersiz fiziksel aktivite miktarını azaltarak antrenman telafi ederse, günlük toplam kalori harcama sen hiç spor salonuna gitmiş olmasaydı aynı olmuyor olabilir.

Bu gaf Fix: (NEAT) Sigara egzersiz aktivite thermogenesis her gün yakmak kalori önemli bir yüzdesini oluşturmaktadır gerekir. Senin NEAT düşüşler, metabolizmanızı yavaşlatır, birçok olarak yakmayın zaman calories2 Her gün sen değil kaybetmek ağırlık yapmak.

senin egzersiz tükenme noktasına size tahliye, o zamanı gelmiş olabilir programınızı yeniden değerlendirir. yüksek yoğunluklu egzersiz nispeten kısa ve vücudunuzun iyileşmek için bir şans vermek ve yeniden inşa etmek için hafta boyunca bazı kolay kurtarma gün içerdiğini olduğundan emin olun.

her zaman NEAT eksikliği neden olan egzersiz olmadığını Ayrıca unutmayın. Bazen seçim kanepede yatıyordu veya bütün gün hakiki yorgunluk yerine alışkanlıktan yapılmış bir sandalyede oturmak. öğle uykusu atlayıp yerine enerji yürüyüşe çıkmak için deneyin. İş yerinde takıldınız? Eğer bir ayakta iş istasyonu kullanmak veya sandalyenin çıkmak ve hareket etmek, kısa molalar miyiz.

Rethink Takviyeler ve Spor İçecekler

Sırasında veya spor içecekleri veya çubuklarla Antrenmandan sonra yakıt ikmali musunuz? Eğer öyleyse, muhtemelen yeni earned.3 Bazı durumlarda, sporcular spor içecekleri gerektiğini kalori açığı siliyoruz, ancak çoğu egzersiz yapan kişiler için su en iyi seçimdir hidrasyon için. Ve sonrası egzersiz diyet takviyesi muhtemelen ya yardımcı olmuyor. Çoğu hiçbir şey ama boş vaatlerde ve cüzdan boşaltmak, ne yazık ki, Piyasada yüzlerce ürünü ve.

Bu gaf Fix: Yerine barlar, içecek veya takviyeleri yatırım, beslenme uzmanı ya da diyetisyen kayıtlı bir akredite spor ile bir ziyaret yatırım. Onlar emin antreman yeterli kurtarmak için kalori doğru türden yeterince alıyorsanız yapmak için yardımcı olacaktır. Onlar da kod çözme için yardımcı ve belki de kullanmak istediğiniz ek iddialarını debunk edebilirsiniz.

Son düşünce

Büyüklüğü ne olursa olsun, egzersiz her zaman günlük rutin bir parçası olmalıdır. Eğer katılmak eğer sayısız sağlık avantaja sahip olacaksınız fiziksel aktivite her gün. Eğer kaybetmek ağırlık için özel bir egzersiz programı yapan vardır Ama eğer söz konusu hedefe ulaşmak için planınızı optimize etmek özellikle dikkatli olmak gerekir. Sadece birkaç küçük ayarlamalar yapın bu yaygın hatalardan kaçınmak ve ölçekte sonuçları görmek için daha olasıdır.

 

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.