Näpunäiteid Running oma esimene 5K Race

Posted on

Näpunäiteid Running oma esimene 5K Race

Running oma esimese 5K on põnev eesmärk uhiuue jooksjad, või need, kes ei ole kunagi toed rida rassi enne. 5K rassi on 5 km pikk (või 3,1 miili) ja populaarne kaugus ensikertalaisillekin. See on suurepärane võimalus saada kuju ja lõbutseda treeningu ajal.

Isegi kui sa ei pea ennast jooksja (veel), peaaegu igaüks saab valmis käivitada 5K alustades aeglaselt, õppe põhitõdesid ja pärast smart koolituskava.

Põhjused registreeruda 5K Race

Kui te ei tunne närvis või kõhklevad töötab rassi, sa ei ole üksi. Rohkem kogenud jooksjad närviliseks suurte sõitu liiga, kuid paljud uued jooksjad muretse nad “liiga aeglane käivitada rassi” või et nad tulevad viimase või ei ole võimalik lõpetada üldse. Vastamisi oma hirmud ja nende ületamine annab teile suur usaldus tõuke kui jooksja. See võib isegi inspireerida teil määrata uus fitness eesmärgid või vastu võtta väljakutseid muudes valdkondades oma elu.

Käimasolevad ühenduse on uskumatult toetav grupp inimesi ja see ei ole tõenäoline, teil on tunne üksi rassi, ükskõik milline on sinu kiirus.

Lisaks paljudele teistele kasu tervisele töötab, siin on mõned teised populaarsed põhjust registreeruda sõit:

 • Hakka parem jooksja : Valides eesmärk nagu 5K rassi aitab teil parandada oma efektiivsust kui jooksja. Hoidke neid näpunäiteid toimimisel kujul mugav, kui hakkate koolitus suur sõit.
 • Jääge aru : Miski nagu tähtaeg sulle liigub! Võttes rassi kuupäeva ringiga oma kalendris aitab teil tekib järjepidevamalt ja saada seal päevadel sa lihtsalt ei tunne nagu töötab.
 • Püsi ajakava : Kui olete tüüpi inimene, kellele meeldib jälgida konkreetse ajakava, teid armastan koolitus rassi. Me saame aidata teil leida koolituse kava, mis on sobib oma elu, isegi kui te arvate, ei ole aega, et treenida.
 • Leia kogukond : Mitte fänn töötab oma? Sõidud on suurepärane võimalus suhelda teiste jooksjad teie piirkonnas-ja õppida rohkem sündmusi, rühma jookseb ja klubisid, kus sa elad. Või kui sul on juba mõned töötab sõbrad, leida rassi saate kõik koos vastu võtma!
 • Toetada hea põhjus : Paljud võistlused kasu heategevusorganisatsioone ja väärt põhjuseid ja on viis jooksjad tagasi anda. Toimivad põhjuseks võib muuta teie sõitu veelgi mõtestatud ja täisväärtuslik.
 • Saa tasuta kraami : Post-race banaanid ja suupisteid viimistleja T-särgid ja medalid, see on tore, et saada veidi tasu ja tunnustust oma jõupingutustele. Lase käia, uhkeldama, et võidu oma rassi noos.
 • Tunda uhkust ise : finišijoone ületamist oma esimese võistluse on midagi, mida sa mäletad pikka aega. Ja parandada PR (isiklik rekord või teie isiklik parim aeg) on eesmärk, mida saab jätkuvalt sinuga kui jooksja. Kuid tuleb hoiatada, need tunded saavutus ja põnevust saab olema väga addicting.

Näpunäiteid Alustamine

Valmis pits? Me kõik oleme ekspert nõuanded aitavad teil valmistuda suur sõit ja jõuda algus ja lõpp read tunne kindel. Näitame teile, kuidas:

 • Noppida õige riided ja käik : Alates valides parim jooksujalatsite ja sport rinnahoidjad teades, mida kanda igal temperatuuril või ilma, vaata, et see juhend algajale sobiv töötab riided ja käik, mis aitavad teil otsida hea ja tunnen isegi parem.
 • Leidke ja registreerida oma 5K : registreerumine oma rassi ette annab teile rohkem stiimulit rongi peale ja ootus, et te kavatsete jaoks rassi vastavalt. Kasutage neid vihjeid leida 5K teie piirkonnas.
 • Vali koolituse kava, mis motiveerib teid : Seal on nii palju valdav 5K koolitusprogramme. Aitame teil luua lihtsustatud programmi ja õppida, kuidas lisada harjutamiseks, venitades ja rohkem, et sa jääda kahju-free.
 • Määra asjakohane eesmärk : 5K võib võtta nii vähe kui 15 või 20 minutit kiire jooksjad ja nii palju kui tund jalutajad. Kuna seal on nii laia võimeid, see on oluline meeles pidada, et sa ainult võistlevad ise. Teie esimene 5K, soovitame seada eesmärgiks teha oma parima, et vältida vigastusi ja lõbutseda.
 • Vastus teie kõige levinumad küsimused : See on normaalne ton küsimusi, kui võtta vastu väljakutse 5K rassi. Me vastata neile kõigile, isegi need, mis võivad tunduda liiga piinlik küsida!
 • Vältida võistluseelne judinad : Et aidata rahulik närvilisus enne võistlust läbi meie lemmik võistluspäeva vihjeid, et sa oled keskendunud ainult sellele, mis on kõige olulisem-nautida ise läbi kõik miili.

Nagu te valmistada võistluspäeva, mida saab kasutada meie tempo kalkulaator aitab jälgida oma korda ja tähistada oma pidevat paranemist.

mõtte

Seadistamine eesmärk käivitada 5K rassi on põnev esimene samm, kuid võib sageli tunda piinlikkust uus jooksjad. Me oleme siin, et aidata teil välja parim nõuandeid ja näpunäiteid, mis sulle täiesti valmis võtma väljakutse ja veenduge joosta 3.1 terve ja õnnelik miili võistluspäeval.

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.