Największe błędy odchudzającemu aby uniknąć

Posted on

Największe błędy odchudzającemu aby uniknąć

Zdarza się, że do treningu z najlepszymi intencjami stracić najmniejszą ilość masy. Co gorsze jest to, że często zobaczyć swoich przyjaciół odchudzić zaledwie kilka tygodni po rozpoczęciu nowego programu ćwiczeń. Może to być frustrujące i mylące.

Więc co sprawia, że ​​utrata masy ciała Plan treningu skuteczne i drugi nie? Nie może być wiele czynników. Ale w wielu przypadkach przyczyną można przypisać do jednej z tych błędów. Jeśli już stara się rzucić kilka funtów i plan ćwiczeń nie przynosi żadnych rezultatów, zobaczyć, czy robicie jeden z tych typowych błędów treningowych.

Powinienem pracy na co dzień?

To nie jest zły do pracy na co dzień. Robi jakąś formę aktywności fizycznej każdego dnia jest mądry, gdy starasz się odchudzić. Ale jeśli chcesz schudnąć, powtarzając tym samym trybie treningu, intensywność, czas trwania lub dzień po dniu nie będą działać. Czemu? Twoje ciało dostosowuje się do codziennego obciążenia i trafisz bał plateau odchudzania .

Rozwiąż ten gafę: Opracowanie harmonogramu treningu, który obejmuje różne działania, różne poziomy intensywności i różne długości sesji. Na przykład, jeśli normalnie 40 minut chodzenia, zachować tę działalność na harmonogramie treningu dwa lub trzy dni w tygodniu. Ale jako dodatkowy wyzwanie, chodzić na 60-75 minut jeden dzień w tygodniu.

W pozostałe dni, wymieszać w treningu rowerowym oraz dzień walk / run odstępach . Jeśli jesteś zdrowy na tyle energiczne działania, dodać treningu HIIT , które okazały się skuteczne w spalaniu tłuszczu . Przez wprowadzenie większej różnorodności w harmonogramie, można pracować na co dzień i uniknąć wypalenia.

Nie kompensuje jedząc więcej 

Po dodaniu do wykonywania rutynowych, jesteś głodny częściej, szczególnie podczas pracy na co dzień. Radzenie sobie z tego głodu może być żmudna walka, ponieważ często istnieje głosik w twojej głowie, który mówi: „ mogę jeść co chcę, bo sprawuje dzisiaj .”

Że uzasadnienie sens. Ale jeśli starają się schudnąć z ćwiczeń, trzeba osiągnąć konkretny deficyt kalorii na koniec dnia. Jeśli zaspokoić głód po ćwiczeń z wysokokalorycznych pokarmów lub nawet zbyt dużo zdrowej żywności, będziesz skończyć wymianą wszystkich kalorii spalonych. Następnie Twój deficyt kalorii i swój potencjał odchudzania zniknie.

Rozwiąż ten gafę: Przed rozpoczęciem lub zmienić swój program treningu, należy określić całkowity dzienny wydatek . Można obliczyć samodzielnie lub dostać test metaboliczny wykonywane przez profesjonalnych, takich jak osobisty trener lub zarejestrowany dietetyk. Kiedy rozpocząć program ćwiczeń upewnij się, że tylko zwiększenie spożycia żywności, tak aby nadal utrzymać deficyt kalorii na koniec dnia.

Deficyt 500 kalorii dziennie lub 3500 kalorii tygodniowo powinno skutkować jednego funta odchudzania każdy tydzień.

Unikać koślawe Training

Harmonogram dobry fitness obejmuje sercowo-naczyniowego (tlenowe) szkolenia, trening siłowy i elastyczność pracy (rozciąganie) 0,1

Ten zrównoważony program treningu zapewnia, że pozostaje ciało zdrowe i dopasowanie. Ale każdy z tych trzech elementów ma również korzyści odchudzania. Jeśli skąpić na jednym lub dwóch z nich, będziesz skończyć z koślawe program treningu i nie będzie czerpać pełne korzyści odchudzania swoich sesji treningowych.

Rozwiąż ten gafę: Większość programów treningowych odchudzania to aktywność tlenową, więc jest to mało prawdopodobne, że będziesz musiał dodać cardio. Ale należy również upewnić się, że robisz 2-3 dni treningu siłowego, jak również. Jeśli czas jest problem, zrobić trening obwodu i kompletnych krótkich odstępach czasu ćwiczeń siłowych pomiędzy 5-10 minut wybuchów cardio. Następnie zakończyć każdy trening z 10-15 minut rozciągania, tak aby zachować zdrowe stawy i ciała szkody wolna.

Nie Zmniejsz nieskorzystania aktywności fizycznej

To wspaniałe, jeśli idziesz na siłownię codziennie i zakończyć trening-killer, chyba że wypłata jest to, że można spędzić resztę dnia na kanapie. Jeśli zrekompensować treningu poprzez zmniejszenie ilości aktywności fizycznej bez ćwiczeń, które możesz zrobić w ciągu dnia, całkowity dzienny wydatek kaloryczny może skończyć się tak samo, jak gdyby nie poszedł do siłowni w ogóle.

Rozwiąż ten gafę: aktywność nieskorzystania termogenezę (NEAT) powinna stanowić znaczny procent kalorii, które palą się każdego dnia. Gdy schludny spadki, twoje spowalnia metabolizm, nie spalić jak najwięcej calories2 każdy dzień i zrobić masę nie stracić.

Jeśli treningi spuścić do momentu wyczerpania, być może nadszedł czas, aby ponownie ocenić swój program. Upewnij się, że Twoje treningi o wysokiej intensywności są stosunkowo krótkie i które obejmują kilka prostych dni odzysku w ciągu tygodnia, aby dać organizmowi szansę odzyskać i odbudować.

Ponadto, należy pamiętać, że nie zawsze jest trening, który jest przyczyną braku schludne. Czasami wybór leżeć na kanapie lub w fotelu siedzieć cały dzień jest wykonany z przyzwyczajenia niż prawdziwego zmęczenia. Spróbuj pominąć popołudniową drzemkę i pójść na spacer zamiast energetyzujący. Zatrzymany w pracy? Sprawdź, czy możesz używać stojącej stacji roboczej lub robienie krótkich przerw, aby wydostać się z fotela i poruszać.

Przemyślenia i suplementy sportowe Napoje

Czy tankowanie w trakcie lub po treningu z napojów sportowych lub prętów? Jeśli tak, to prawdopodobnie jesteś wymazywanie deficyt kalorii, które po prostu earned.3 W niektórych przypadkach, sportowcy potrzebują napoje dla sportowców, ale dla większości ćwiczących woda jest najlepszym wyborem dla nawodnienia. Twój post i trening suplement diety prawdopodobnie nie pomaga albo. Istnieją setki produktów na rynku i, niestety, większość z nich zrobić nic, ale zrobić pustych obietnic i opróżnić swój portfel.

Rozwiąż ten gafę: Zamiast inwestować w barach, napojów i suplementów, inwestować w wizycie z akredytowanym sportu dietetyka lub dietetyka zarejestrowanych. Oni pomogą Ci upewnić się, że są coraz dosyć odpowiedniego rodzaju kalorii odzyskania odpowiednio od treningu. Mogą one również pomóc dekodować i może obalić twierdzenia suplementu, który chcesz użyć.

Końcowa myśl

Niezależnie od swojej wielkości, ćwiczenia powinny być zawsze częścią codziennej rutyny. Będziesz doświadczenie niezliczone korzyści dla zdrowia, jeśli wziąć udział w aktywności fizycznej na co dzień. Ale jeśli angażują się w program treningu specjalnie do schudnąć trzeba być szczególnie ostrożnym, aby zoptymalizować swój plan do spełnienia tego celu. Zrobić tylko kilka drobnych korekt, uniknąć tych typowych błędów, a ty jesteś bardziej prawdopodobne, aby zobaczyć wyniki na skali.

 

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.