Najväčší Chudnutie cvičenie chýb sa vyvarovať

Posted on

Najväčší Chudnutie cvičenie chýb sa vyvarovať

Niekedy cvičenci s najlepšími úmyslami stratiť čo najmenšie množstvo váhy. Čo je ešte horšie je, že často vidieť svojich kamarátov zoštíhlenie len niekoľko týždňov po začatie nového cvičebného programu. To môže byť frustrujúce a mätúce.

Takže to, čo robí jeden chudnutie tréningový plán účinný a ešte jeden zlyhá? Tam by mohla byť celá rada faktorov. Ale v mnohých prípadoch je príčinou možno vysledovať do jednej z týchto hrubých chýb. Ak ste sa snaží zbaviť pár kíl a vaše cvičenie plán neprináša žiadne výsledky, či chcete vytvoriť jednu z týchto spoločných cvičení chýb.

Mal som Vypočítať každý deň?

To nie je zlé sa prísť každý deň. Robí nejaký druh fyzickej aktivity každý deň, je múdra, keď sa snažíte schudnúť. Ale ak chcete schudnúť, opakovaním rovnakého režimu cvičenia, intenzity alebo trvania deň po dni nebude fungovať. Prečo? Vaše telo prispôsobuje denným vyťaženie a vy hit obávaný chudnutie plató .

Vyriešiť tento hrubka: Vypracovať plán cvičenia, ktorý zahŕňa rôzne aktivity, rôzne úrovne intenzity a rôzne dlhé sedenie. Napríklad, ak ste normálne robiť 40 minút chôdze, udržať túto činnosť na svojom tréningu pláne dva alebo tri dni v týždni. Ale ako ďalšiu výzvu, pešo 60-75 minút jeden deň v týždni.

Na zostávajúcich dňoch zmiešajte v cyklistickom tréningu a deň chôdza / beh intervaloch . Ak ste zdravý dosť pre intenzívnu aktivitu, pridajte HIIT tréningy , ktoré sa ukázali byť efektívne pri spaľovaní tukov . Začlenením väčšiu rozmanitosť do svojho plánu, môžete pracovať každý deň a vyhnúť sa syndrómu vyhorenia.

Nenechajte kompenzovať jesť viac 

Ak pridáte výkon do svojej rutiny, dostanete hlad častejšie, najmä pri práci von každý deň. Pre skúmanie tejto hlad môže byť ťažký boj, pretože tam je často malý hlas v hlave, ktorý hovorí: ” Nemôžem jesť, čo chcem, pretože som dnes využil .”

Že zdôvodnenie dáva zmysel. Ale ak sa snažíte schudnúť pomocou cvičení, budete potrebovať na dosiahnutie konkrétneho kalorický deficit na konci dňa. Ak máte uspokojiť svoju post-cvičebný hlad s high-nízkokalorické potraviny alebo dokonca príliš zdravé potraviny, môžete skončiť výmene všetkých kalórií ste spálili. Potom sa váš kalorický deficit a váš potenciálny chudnutie zmizne.

Vyriešiť tento hrubka: Než začnete alebo zmeniť cvičebného programu, určiť celkový denné výdavky . Si môžete spočítať sami, alebo získať metabolické testy vykonáva profesionálne, ako je napríklad osobný tréner alebo registrovaná dietológ. Keď začnete svoj cvičebný program, uistite sa, že ste len zvýšiť svoj príjem potravy, takže si stále udržujú deficit kalórií na konci dňa.

Deficit 500 kalórií za deň alebo 3500 kalórií týždenne by malo viesť k strate jednej libry hmotnosti každý týždeň.

Vyhnúť nesúmerný Training

Dobrý fitness plán zahŕňa kardiovaskulárne (aeróbny) tréning, silový tréning a flexibilitu práce (preťahovanie) .1

Tento vyvážený cvičebný program zaisťuje, že vaše telo zostane zdravý a fit. Ale každý z týchto troch zložiek je tiež strata výhody hmotnosti. Ak máte šetriť na jeden alebo dva z nich, budete skončiť s krivým cvičebný program a nebude plne využiť chudnutie odmeny vašich tréningov.

Vyriešiť tento hrubka: Väčšina cvičenie programy chudnutie patrí aeróbnu aktivitu, takže je nepravdepodobné, že budete musieť pridať kardio. Ale mali by ste sa uistiť, že robíte 2-3 dni silový tréning, rovnako. Ak doba je problém, zacvičiť okruh a kompletné krátke intervaly silových cvičení medzi 5-10 minút výbuchy kardio. Potom sa dokončiť každý cvičenie s 10-15 minút preťahovanie, takže si udržať zdravé kĺby a o úraze bez tela.

Neznižujú neuplatnenia fyzickú aktivitu

Je skvelé, keď idete do posilňovne každý deň a dokončiť vrah cvičenie Ak odmena je, že strávite zvyšok dňa na gauči. Ak ste kompenzovať tréningu znížením množstvo fyzickej aktivity non-cvičenie, ktoré robíte počas dňa, váš celkový denný kalorický výdaj môže skončiť rovnako ako keby ste išli do posilňovne vôbec.

Vyriešiť tento hrubka: Non-cvičenie činnosť termogenéza (NEAT) mala predstavovať významné percento kalórií, ktoré spálite každý deň. Keď sa vaše NEAT klesá, váš metabolizmus sa spomaľuje, nemusíte spáliť toľko calories2 každý deň a vy nie schudnúť.

Keď vás vaša tréningy unikať na hranici vyčerpania, môže byť čas prehodnotiť svoj program. Uistite sa, že s vysokou intenzitou cvičenia sú relatívne krátka a že vám patrí niekoľko jednoduchých dni zotavenie v priebehu týždňa dať svojmu telu šancu sa zotaviť a prestavať.

Tiež majte na pamäti, že to nie je vždy cvičenie, ktoré spôsobuje nedostatok NEAT. Niekedy je voľba ležala na gauči, alebo sedí v kresle po celý deň je vyrobená zo zvyku, skôr ako skutočné únavy. Pokúsiť preskočiť popoludňajšie zdriemnutie a ísť na prechádzku energizujúci miesto. Uviazol v práci? Uvidíme, či môžete použiť stojace pracovnej stanici alebo vziať krátke prestávky sa dostať von z vašej stoličky a pohybovať.

Prehodnotiť doplnkov a športové nápoje

Myslíte si natankovať počas alebo po tréningu so športovými nápojmi alebo tyčí? Ak áno, budete pravdepodobne vymazanie deficit kalórií, ktoré ste práve earned.3 V niektorých prípadoch, športovci potrebujú športové nápoje, ale pre väčšinu cvičencov voda je tou najlepšou voľbou pre hydratáciu. A váš príspevok cvičenie diétny doplnok je pravdepodobne nepomôže ani. Existujú stovky výrobkov na trhu, a bohužiaľ, väčšina z nich robiť nič iné, než aby prázdnych sľubov a vysávajú vašu peňaženku.

Vyriešiť tento hrubka: Namiesto investovania do barov, nápojov alebo potravinových doplnkov, investovať do návštevy u akreditované športovú výživu alebo registrovaných dietológ. Pomôžu vám, aby sa ubezpečil ste získali dostatok správny druh kalórií zotaviť adekvátne zo svojho tréningu. Môžu vám tiež pomôcť na dekódovanie a možno odhaliť nároky na doplnok, ktorý chcete použiť.

final Thought

Bez ohľadu na vašej veľkosti, cvičenie by malo byť vždy súčasťou vášho každodenného života. Zažijete nespočetné zdravotné výhody, ak sa zúčastňuje fyzickej aktivity každý deň. Ale ak sa zapojí do cvičenia programu, konkrétne, ako schudnúť, musíte byť obzvlášť opatrní optimalizovať svoj plán na dosiahnutie tohto cieľa. Robiť len pár drobných úprav, vyhnúť sa tieto bežné chyby, a vy ste s väčšou pravdepodobnosťou vidieť výsledky na škále.

 

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.