Lift Massid To Lose Kaal

Posted on

Lift Massid To Lose Kaal

Kui olete proovinud ja suutnud kaalust enne, võimalused on olete proovinud seda teha läbi rohkem jooksmine või jalgrattaga, eriti aeglane, pikamaa-jogs või seljas.

Aga püsiseisundi südame – kui teil tekib, jalgrattaga või ujuda järjepidev intensiivsuse palju aega – on palju kasu tervisele, maksimeerides rasva kadu ei ole üks neist. Selle asemel peate tabas jõutõsteseadmed kui soovite ribad ära rasva kiiresti ja muuta oma keha.

Ühes uuringus, mis avaldati  Journal of Applied Physiology , kes järgneb vastupanu koolitusprogrammi lisatakse rohkem lihaseid, sain tugevamaks ja põlema keharasva. Uuringualuste tugevustasandit kasvas 36%, ja nad  vähendada keha rasva  keskmiselt 2kg hoolimata nende kogumass ei muutu. See tähendab, et nad kaotasid rasva, kuid lisas, lihasmassi ja kuna lihas on aktiivne kude, nende puhkeoleku energiakulu (põletatud kaloreid rahuolekus) kasvas 6,8% liiga. Nii et mitte ainult ei nad saavad lahja, kuid nende sujuvamaks kehad aitas neil jääda lahja.

6 Reeglid Tõste- rasva kaotus

1. Mine mitme liikuda komplekti

Doing sirge komplekti ühe lift on õige lähenemine hoone lihaste jõudu, kuid teeme erinevaid käike seljad – või isegi teed palju erinevaid tõstukid circuit – on parem tee, mida järgida, kui kaotada oma kõht on prioriteet.

Superset on ühe käiguga järgnes teine ​​vähe või üldse mitte puhata vahemikus ja sihtima sama lihasrühmale (nt biceps), antagonistlik lihasgruppides (biceps ja triitseps) või kõrgema ja alakeha lihasgruppides (biceps ja ATVde) . Tri-set on kolm lifti grupeeritud vähe või üldse mitte puhata, samas hiiglaslik kogum on neli või enam liigub.

Üsna kui hiiglaslik kogum muutub vooluringi semantika, kuid mõju on sama: suurem südame löögisageduse tõusu ja lihaste väsimus, mis on võti luua tingimused oma keha kasutusele võtta rasvavarud.

2. Kas kogu keha treeningu

Ehitada lihaseid, see on parem keskenduda koolituse ühe või kahe lihasrühmi seansi tööle neid raske ja täielikult algatada protsessi, mis loob uusi lihasmassi. Aga kui põletavad rasva on oma fookust on mõttekas teha kogu keha treeningu iga kord, kui minna jõusaali.

Nagu teevad supersets ja ahelad, see on, sest südame-pumpamine kasu – hoides puhkeaja lühike tähtis uuesti.

Töö rohkem üksikute lihasgruppide iga seansi nõuab ka suuremat energiakulu pärast koolituse osana keha taastamise protsess, nii et teil on jätkuvalt põletada rasva.

3. eesõigus ühend liftid

Kui soovite tõrvik rasva siis liftid, mis põhjustavad liikumise kahel liigesed – nagu  squats  (puusad ja põlved) või  õhuliini vajutage  (õlad ja põlved) – ja hõlmavad mitmeid lihasrühmi peaks võtma enamuse oma jõusaali aega.

Põhjus on lihtne: mida rohkem lihaseid kaasatud, seda rohkem kaalu saab lifti; mida suurem on kehakaal, seda raskem lihaseid peab töötama selle haldamiseks; raskem oma südame ja kopsude peab töötama verd pumbata ja hapnikuga töötavatesse lihastesse, seda rohkem kaloreid sa põletada ajal treeningut ja tundi pärast seanssi.

Ongi, sest keha peab suurendada oma ainevahetust – kiirus, millega sa põletada kaloreid – remont kahju oma lihaseid ja maksta hapniku võla treening. Saate siiski teha isolatsiooni – või ühe ühise liigub – nagu  biitseps lokid  või jala laiendusi , kuid seda lõpus treeningut kui rasket on kotis.

4. Vähendada kaalu

See võib tunduda counter-intuitiivne, kuid langetamine kehakaalu tõstad aitab teil suurendada kiirust, millega sa põletada rasva. Oluline on veel tõstke raske teha oma lihaseid kõvasti tööd, kuid takistust vähendada veidi kas see on baar, masina või paari hantlid, saab teha kaalu paremini hallatavaks ja võimaldab teil keskenduda tõesti kasutades oma lihaseid tõstke ja langetage kaalu, selle asemel, et petta oma vormi ja kasutada hoogu saada ja hoida liigub. Nii saad rohkem tegeliku kvaliteedi tõstmiseks teha iga püügi.

5. Ärge pingutage ülejäänud

Üks parimaid viise, kuidas põletada nii palju rasva kui võimalik kaalu seanss on hoida puhkeaeg vahel komplekti võimalikult lühike. Pidada ennast vähem aega taastuda eelmise komplekti enne järgmise hoiab südame löögisagedus kõrge, suurendab hapniku võla ja värbab rohkem lihaskiude, mis aitavad liikuda kaalu kui komplekti töös ja üha rohkem väsinud.

Kui sa teed multi-liikuda komplekti või ringkonnakohtu stiilis komplekti, proovige mitte pausi vahel iga liikuda ja puhata alles pärast täielikku komplekti või circuit.

Kui te olete väsinud see läheb ahvatlev laiendada oma puhkeaega, nii töötada välja taimer, et sa jääda optimaalse puhkeaja põletavad rasva

6. Keep istungid lühike

Mida pikem istungil, seda rohkem rasva põletada, eks? Mitte nii kiiresti. Lülitage oma mentaliteet eemal loendades tundi sa kasutusele jõusaalis ja selle asemel suunas, kuidas intensiivselt sa treenid, kui sa oled seal. Tõeliselt intensiivse kaalu treening ei saa kesta palju kauem kui 45 minutit kuni tund, sest kui sa teed seda õigesti, siis saad täiesti väsinud nimetatud tähtaega. Oluline on mitte raisata ühe teise, et sa hoida oma lihased, süda ja kopsud töötavad oma täisvõimsusel. Pea meeles, et sa oled seal kõvasti treenida ja siis saad uuesti, mitte kulutada tundi tehes poolikult tõstmiseks.

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.