Lielākie svara zudums laiks kļūdas, lai izvairītos

Posted on

Lielākie svara zudums laiks kļūdas, lai izvairītos

Dažreiz, trenažieri ar vislabākajiem nodomiem zaudēt vismazāko daudzumu svara. Kas ir sliktāk ir tas, ka viņi bieži redzēt savus draugus slim leju tikai dažas nedēļas pēc tam, sākot jaunu treniņu programmu. Tas var būt nomākta un mulsinoši.

Tātad, kas padara par vienu svara zudums treniņu plānu efektivitāti un vēl viena neizdodas? Tur varētu būt vairāki iesaistīto faktoru. Taču daudzos gadījumos iemesls var izsekot ar vienu no šiem Blunders. Ja jūs esat cīnās, lai saprastu dažas mārciņas un jūsu uzdevums plāns nav iegūstot nekādus rezultātus, redzēt, ja jūs padarīt par vienu no šiem kopīgajiem treniņu kļūdām.

Man vajadzētu izstrādāt katru dienu?

Tas nav slikti izstrādāt katru dienu. Doing kāda veida fiziskās aktivitātes katru dienu ir gudri, ja jūs mēģināt slim leju. Bet, ja jūs vēlaties zaudēt svaru, atkārtojot to pašu treniņu režīmā, intensitāti, vai ilgumu dienu pēc dienas nestrādās. Kāpēc? Jūsu ķermenis pielāgojas ikdienas darba slodzi, un jūs hit dreaded svara zudums plato .

Labot šo klupt: Izstrādāt treniņu grafiku, kas ietver dažādas aktivitātes, dažādas intensitātes līmeņus , un atšķirīgas sesijas garumu. Piemēram, ja jūs parasti darīt 40 minūtes kājām, saglabā šo darbību savā treniņu grafiku divas vai trīs dienas nedēļā. Bet kā pievienotās izaicinājums, staigāt 60-75 gadi minūtes vienu dienu nedēļā.

Uz atlikušajām dienām, sajauc ar riteņbraukšanas treniņu un dienu staigāt / palaist intervāliem . Ja jums ir veselīgi pietiekami enerģisku darbību, pievienojiet HIIT treniņu , kas ir izrādījušās efektīvas pie sadedzinot taukus . Iekļaujot vairāk šķirni jūsu grafiku, jūs varat strādāt ārā katru dienu un izvairīties pārpūle.

Nekompensē, ēdot vairāk 

Kad jūs pievienot izmantot, lai jūsu ikdienas, jums izsalkuši biežāk, it īpaši, ja jūs strādājat out katru dienu. Darījumi ar šo izsalkumu var būt kalnup kaujas, jo bieži vien ir maz balss iekšpusē galvu, kas saka: ” Es varu ēst, ko es gribu, jo man īstenot šodien .”

Šis pamatojums ir jēga. Bet, ja jūs mēģināt zaudēt svaru ar izmantošanas, jums ir nepieciešams, lai sasniegtu konkrētu kaloriju deficītu beigās, dienā. Ja jūs apmierina jūsu post-vingrojumu badu ar augstu kaloriju pārtikas produktiem, vai pat pārāk daudz veselīgu pārtiku, jūs galu galā aizstāt visu kaloriju tu nodedzinātas. Tad jūsu kaloriju deficīts , un jūsu potenciālo svara zudums pazūd.

Labot šo klupt: Pirms sākat vai mainīt savu treniņu programmu, noteikt savu kopējo ikdienas izdevumus . Jūs varat aprēķināt pats, vai iegūt metabolisks pārbaude ar profesionālu piemēram veikta kā personīgo treneri vai reģistrēta diētas. Kad sākat izmantot programmu pārliecinieties, ka jūs tikai palielināt savu uzturu, lai jūs joprojām saglabā kaloriju deficītu beigās, dienā.

Deficīts 500 kalorijas dienā jeb 3500 kalorijas nedēļā vajadzētu radīt vienu mārciņu svara zudums katru nedēļu.

Izvairieties lopsided apmācība

Labs fitnesa grafiks ietver kardiovaskulāro (aerobo) apmācība, stiprums apmācību, un elastību darbs (stiepjas) .1

Šī sabalansēta treniņu programma nodrošina, ka jūsu ķermeņa uzturēšanās veselīgu un fit. Bet katram no šiem trim komponentiem ir arī svara zudums priekšrocības. Ja jūs taupīt uz vienu vai diviem no viņiem, jūs galu galā ar lopsided treniņu programmu, un jums nebūs gūt pilnīgu svara zudums atlīdzības jūsu mācību sesijām.

Labot šo klupt: Lielākā daļa svara zudums treniņu programmas ietver aerobo aktivitāti, tāpēc ir maz ticams, ka jums ir pievienot sirds. Bet jums ir arī pārliecināties, ka jūs pēc 2-3 dienām stiprums apmācību, kā arī. Ja laiks ir jautājums, vai ar ķēdes treniņu un pilnīgu īsiem intervāliem spēka vingrinājumi starp 5-10 minūšu pārrāvumi sirds. Tad noslīpēt katru treniņu ar 10-15 minūšu stiepjas tā, ka jūs saglabāt veselīgas locītavas un traumu bez ķermeņa.

Nelietojiet Samazināt neīstenošanu Fiziskā aktivitāte

Tas ir lieliski, ja jums iet uz sporta zāli katru dienu, un pabeigt killer treniņu-ja izmaksa ir tas, ka jūs pavadīt atlikušo dienu uz dīvāna. Ja jūs kompensēt treniņa, samazinot apjomu nav vingrojumu fiziskās aktivitātes, kas jums darīt dienas laikā, kopējās dienas kaloriju izdevumi var beigties ar to tāds pats kā tad, ja jūs nebūtu devusies uz trenažieru zāli vispār.

Labot šo klupt: Non-vingrinājums aktivitāte termoģenēzi (LIELISKI) jāuzskaita ievērojamu procentuālo daļu kalorijas, ka jūs sadedzināt katru dienu. Kad jūsu NEAT samazinās, jūsu vielmaiņa palēnina jums nav sadedzināt tik daudz calories2 katru dienu, un jums nav zaudēt svaru.

Ja jūsu treniņiem aizplūšanu jums līdz spēku izsīkumam, tas var būt laiks, lai atkārtoti izvērtētu savu programmu. Pārliecinieties, ka jūsu augstas intensitātes treniņiem ir salīdzinoši īss un, ka jūs iekļaut dažus viegli atgūšanas dienas nedēļas laikā, lai jūsu ķermeņa iespēju, lai atgūtu un atjaunot.

Turklāt, paturiet prātā, ka tas ne vienmēr ir laiks, kas izraisa trūkumu LIELISKI. Dažreiz izvēle gulēja uz dīvāna vai sēdēt uz krēsla visu dienu tiek izgatavots no ieraduma, nevis patiesu nogurumu. Mēģiniet izlaist pēcpusdienā nap un iet uz rosinošs pastaigā vietā. Iestrēdzis darbā? Skat, ja jūs varat izmantot pastāvīga darba vieta vai veikt īsus pārtraukumus, lai saņemtu no sava krēsla un pārvietoties.

Pārdomāt bagātinātāji un sporta dzērieni

Vai jūs uzpildītu degvielu laikā vai pēc treniņa ar sporta dzērieniem vai bāros? Ja tā, jūs, iespējams, dzēšot kaloriju deficītu, ka jūs vienkārši earned.3 Dažos gadījumos, sportistiem nepieciešams sporta dzērieni, bet vairumam trenažieri ūdens ir labākā izvēle , lai mitrināšanu. Un jūsu pēc treniņa uzturs papildinājums, iespējams, nav palīdzēt, vai nu. Ir simtiem produktu tirgū, un, diemžēl, lielākā daļa no viņiem nekas nav jādara, bet padara tukšiem solījumiem un drenāžas maku.

Labot šo klupt: Tā vietā, lai ieguldīt bāri, dzērieni vai piedevas, ieguldīt vizītes ar akreditētā sporta dietologa vai reģistrētas dietologs. Tie palīdzēs jums, lai pārliecinātos, jūs saņemat pietiekami daudz labo veida kaloriju adekvāti atgūt no treniņa. Tās var arī palīdzēt jums atšifrēt un varbūt atmaskot pretenzijas par piemaksu, kuru vēlaties izmantot.

Gala doma

Neatkarīgi no jūsu izmērs, uzdevums vienmēr būtu daļa no jūsu ikdienas rutīnas. Jūs izbaudīt neskaitāmas veselības ieguvumus, ja jūs piedalīties fiziskās aktivitātes katru dienu. Bet, ja jūs nodarbojas ar treniņu programmu, kas īpaši zaudēt svaru jums ir jābūt īpaši uzmanīgiem, lai optimizētu savu plānu, lai sasniegtu šo mērķi. Veikt tikai dažas nelielas korekcijas, lai izvairītos no šiem kopīgas kļūdas, un jūs, visticamāk, lai redzētu rezultātus skalas.

 

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.