Labot daļu aprēķināšana izmēri Svars Loss

Posted on

Labot daļu aprēķināšana izmēri Svars Loss
Izpratne pareizo porciju lielumu jums ir nepieciešams, lai uzturētu veselīgu svaru un galvenais sastāvdaļa jebkurai veiksmīgai svara zaudēšanas programmā.

Vienkārša patiesība ir tāda, ka daudzi labs svara zudums mēģinājums ir mazinājis mūsu tendenci pievienot “tikai teensy mazliet vairāk” ja kaut kas izskatās labi, uzskatot, ka tā nu nav svarīgi, vai mēs varam kaut kā veido starpību citur.

Neatkarīgi no diētas veida jums ir, nosakot pareizo porciju lielumu ļauj precīzi zināt, cik daudz kaloriju, ogļhidrātiem, nātrija, vai taukiem tu patērē. Tas ir pamats, lai veidotu labus ēšanas paradumus, palielinot jūsu izredzes ne tikai zaudēt svaru, bet saglabāt to izslēgtu.

Portion Size vs Devas lielums

Daudzas no problēmām, kas saistītas ar porciju lielumu stublāja maldīgus priekšstatus par to, ko termins patiesībā nozīmē. Piemēram, ja jūs izmantojat Uzturvērtība marķējumu uz pārtikas produktu, virzīt savu porciju lielumu, jums var jau būt, nosakot sev līdz kļūdu.

Ko jūs atradīsiet uz etiķetes ir porcija lielums , standarts nosaka ASV Pārtikas un zāļu pārvalde (FDA), lai aprakstītu ” barības daudzumu parasti patērē vienā sēžot uz šo pārtiku .” Tas ir vienkārši izmanto kā atskaites punktu, lai raksturotu pārtikas daudzumu attiecībā uz informāciju par uzturvērtību norādīto.

Porciju lielums ir summa konkrētu pārtikas, ka jūs faktiski ēst. Tas bieži vien ir lielāks vai mazāks par to apkalpo lielumu uz uzturvērtības marķējumu. Ja tu jauc apkalpo izmēru ar porciju lielumu, jūsu kaloriju skaits, iespējams, būs tālu un tas var apdraudēt jūsu svara zaudēšanas mērķus.

Teiksim, ka, piemēram, jūs regulāri uzkodas mazkaloriju mikroviļņu popkorns. Apkalpo izmērs saskaņā ar Uzturvērtība etiķetes ir 3 glāzes. Ir divas porcijas katrā pilna izmēra soma. Ja jūs ēst visu maisu, savu porciju lielums ir 6 tases-divvietīgi sodu, izmēru un divvietīgie uztura vērtības.

Līdzīgi, ieteicamā kalpo izmērs no vīnogām ir 1 tase vai aptuveni 16 vīnogas. Ja jūs skaits ārā vīnogas, šis “mazkaloriju” pārtika var palielināt jūsu ogļhidrātu uzņemšanu krietni pārsniedz jūsu paredzēta dienas limitu.

Tas ir taisnība, pat attiecībā uz dažiem diētu progr, ka aprēķinu pamatā FDA apkalpo izmēriem. Ja vien jums ir atsauces vērtības, un veikt attiecīgas korekcijas-ievadot astoņas vīnogas kā pusi daļu vai 20 vīnogu kā 1,25 porciju-app būs maz labu jūsu svara zudums stratēģiju.

Aprēķināšana porciju lielumu

Nav pareizi vai nepareizi summu konkrētā pārtikas ēst, kad jūs vēlaties, lai zaudēt svaru. Pareizu porciju izmēri pārtikas ir daļas, kas ļauj jums, lai uzkurinātu jūsu ķermeni ar enerģiju un barības vielām un justies apmierināti. Tomēr galīgais mērķis jebkuru svara zudums plāns ir patērēt mazāk kaloriju nekā jūsu organisms izmanto, lai saglabātu savu pašreizējo svaru. Jums ir nepieciešams, lai to izdarītu, neliedzot sev svarīgu uzturvielu, tostarp veselīgu tauku un ogļhidrātu.

Atšķirībā apkalpo izmēru, porcijas lielums ir aprēķināts, pamatojoties uz to, cik kaloriju jūs plānojat patērēt dienā. Pēc tam jūs varētu plānot savas ēdienkartes, aprēķinot, cik daudz konkrētu pārtikas jūs varat ēst palikt šīs summas robežās.

Tā, piemēram, porciju izmēri var atšķirties, ja vien tiek ievēroti uztura vajadzības. Šie mērķi ir iezīmēti 2015. līdz 2020. uztura pamatnostādnes amerikāņiem ASV Department of Health un Human Services izdotas.

Lai noteiktu savu pareizo porciju lielumu, izmantojiet svara zudums kalkulatoru, lai noteiktu, cik daudz kaloriju jums ir nepieciešams patērēt katru dienu, lai zaudēt svaru. Aprēķins ir balstīts uz jūsu vecums, dzimums, augums, pašreizējo svaru, aktivitātes līmeni, svara zudums mērķi, un paredzēts, svara zudums datumu.

Jūsu mērķis tad būtu stratēģiski dizaina izvēlnes ap šiem uztura ierobežojumiem, izvēloties ne tikai pārtiku, jūs varat ēst, bet, cik daudz jūs varat ēst. Tie ir jūsu porcijas lielums. Nereti tas palīdz strādāt ar licencētu dietologa, kad pirmo reizi sāk nodrošināt, ka uzturs plāns ir ne tikai droši, bet atbilst jūsu ikdienas uztura mērķus.

Padomi daļa kontrole

Tiklīdz jūs zināt, cik daudz ēst, jums var būt nepieciešams veikt papildu pasākumus, lai nodrošinātu, ka porcijas lielums ir pareizi.

  • Izmantojiet porciju kontroles ēdienus. Lai palīdzētu jūsu svara zudums mērķi, ieguldīt kopuma daļa, kontroles plates, kas apkalpo karotes un dzērienu glāzes. Tos var viegli atrast internetā vai pie lielākiem mazumtirdzniecības lielveikalos. Ēdieni bieži vien ir gudrs dizainu, kas var palīdzēt vadīt pareizu porciju lielumu.
  • Pasākums ēdienu ar atzīmi. Visā savā uzturā (bet īpaši sākumā), tas ir lietderīgi izmantot digitālo skalu nosver savu pārtiku precīzi. Citas metodes ir pieejamas, ja skala nav parocīgs.
  • Izmēģiniet mazāku šķīvji un trauki. Ēšana tiesības no kastē vai somā, var padarīt gandrīz neiespējamu uzturēt porciju lielumu, ja jūs nepievērš uzmanību. Tā vietā, mērķis daļai ārā ēdienu uz šķīvja vai bļodā. Mazāki ēdieni padarīs jūsu ēdiens izskatās daudz būtisku.
  • Count jūsu garšvielām. Vai nav padarīt kļūda domāt, kečupu vai nedaudz extra hummus nav nozīmes, ja runa ir par porciju lielumu. Pasākums tiem, kā jūs būtu kaut kas cits. Heaping ēdamkarote zemesriekstu sviestu, piemēram, var beigties ar to divas ēdamkarotes, dubultojot jūsu uzņemšanu no 95 kalorijas 190 kalorijas.

Gala doma

Nav šaubu, ka svara zudums prasa ieskatu, sagatavošanu, un disciplīnu. Ar izveidojot labus ieradumus jau no paša sākuma, jūs, visticamāk, lai sasniegtu savus mērķus un saglabāt svaru off par labu bez nevajadzīgās stresa vai nemiers.

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.