Kuidas täpselt on kalorite arvu kohta Kardioseadmed?

Posted on

Kuidas täpselt on kalorite arvu kohta Kardioseadmed?
Calorie loendurid Jooksurajad, elliptilised ja muud kardiotreeninguks on mugav. Lõpus oma töö hulk kaloreid sa põletada võib olla üllatav. See saab kindlasti teha te tunnete end paremini ja hoiab sind motiveeritud joosta või rohkem liikuma.

On oluline teada, et need arvutatakse kaloreid on vaid umbkaudsed. Kuigi teatud tüüpi südame masinad on täpsemad kui teised, ükski neist ei ole 100 protsenti täpne. Üldiselt nad ülehindavad oma kalorite põletamist 15 kuni 20 protsenti, sest seal on liiga palju tegureid. Lugege, mida need tegurid on ja kuidas saab parandada oma hinnanguliselt kalorikulu.

Põletatud kaloreid tegurid

Paljud kõrgtehnoloogia cardio masinatega leitud spordisaalid täna palutakse sisestada oma isiklikud andmed enne alustamist. Selleks on sageli oma kaalu ja mõned ka tegur oma soo ja vanuse võrrandisse. Probleem on aga selles, et on ka teisi olulisi tegureid arvestada.

Südame masinad nagu Jooksurajad kasutada standard valemid välja nuputada arvu põletatud kaloreid. See on sarnane kalorsusega põletada valemiga, mida saate teha ise. Mõlemal tegurid nagu oma fitness taset ja keha koostise ja suuruse üle ei peeta arvestust.

  • Fitness Tase: Kas olete hakanud just üldise treeningprogrammi või lülitades tegevust, uuem olete, seda rohkem kaloreid sa põletada. Nagu te saada tõhusamaks ja sobivad, siis põletada vähem kaloreid teevad sama tegevuse eest sama aja jooksul.
  • Kehakoostise: Kui hakkate kasutades, on tõenäoline, et sul on rohkem rasva kui lihasmassi, et sa põletada vähem kaloreid alguses. Nagu te ehitada lihaseid, keha muutub tõhusamaks ja põletab rohkem kaloreid sama summa kasutamise.
  • Body suurus: kahe inimese vahel, kes kaaluvad sama, keegi suurema raami saab põletada rohkem kaloreid.
  • Vanus: Mõned masinad mõjutab teie vanusest ja teised mitte. Siiski, kui te vananedes, siis ei põle sama hulk kaloreid kui sa tegid, kui sa olid noorem. Võite teha tasa see, pikendades treeningut korda või intensiivsust rutiinist.

Näiteks kui 160 naela naine 35 protsenti keha rasva ja 160 naela naine 20 protsenti keha rasva on nii töötab 10-minutilise miil tempos, jooksulint kuvab sama palju kaloreid põletada. Kuid naine alakeha rasva ja rohkem lihasmassi tegelikult põletavad rohkem kaloreid.

Kogemused ja tõhusus

Rohkem kui teiste masinatega, kui teil tekib jooksulint, oma vormi ja tõhususe mängida suuremat rolli kalorsusega põletada. Masin ei suuda seletada neid tegureid.

Uus jooksjad tavaliselt põletada rohkem kaloreid kui rohkem kogenud jooksjad töötab samal tempo ja vahemaa.

Seda seetõttu, et algaja jooksjad kipuvad olema ebaefektiivne, töötab koos küljelt-küljele liikumist ja palju kopsakas üles ja alla. Need extra resolutsiooni kulutada rohkem energiat kui kogenud jooksja tõhus sammu. See muudab aja jooksul algaja jooksja täiustab tema / tema sammu, kuid see on oluline kaalutlus.

Samuti, kui te kasutate käsipuu jooksulint või trepp stepper, siis võib olla väheneb kalorite põletada, sest sa üritad treening lihtsamaks. Sa ei saa õõtsuv käed loomulikult oma sammu.

Tänu sellele, kuidas sportlased neid kasutada, on ka muutujate täpsust erinevate masinatega. Näiteks veloergomeetriga piirid liikumine nii et igaüks kasutab seda üldiselt ühtemoodi. Kalorite loendurid nende on palju täpsem kui Jooksurajad ja trepp sammulugejate, mis pakuvad rohkem liikumisvabadust.

Südame Machine Valemid

Valemid, et cardio masinatega kasutada arvutamiseks võib varieeruda ühest tootja teise. Üldiselt kõige masinad rajab oma valem  kogumiku Füüsiline tegevus . Algselt välja 1987. aastal ja saavad korrapäraselt värskendusi, loovutab väärtuse erinevaid tegevusi, alates kasutamise tegevusetuse ja soo kodus remonti. Väärtused põhinevad Ainevahetuse Samaväärne, mida tuntakse MET.

Üks MET üksuse võrdub 1 kcal (kilogramm kalorsusega) kilogrammi tunnis, sisuliselt energia hulk kulutatakse kui “vaikselt istudes.”

Energia hulk (kalorid) põletada muude tegevuste võrreldakse seda alustest.

Taas on palju tegureid ja kogumikus annab palju võimalusi. Näiteks töötab kategoorias on täis muutujad. Ta täpsustab, et sörkjooks põletab 7,0 MET (7,0 kcal / kg / tunnis), jooksmine 6 miili tunnis (10-minutilise miil) põletab 9,8 MET, ja töötab 10 miili tunnis (6-minutilise miil) põletab 14,5 MET. See ei võta arvesse tegureid, mis on seotud teid isiklikult.

Kantavad Fitness jälgimisseadmed

Kui te ei saa tugineda südame masina kalorikulu, saate pöörduda oma isikliku trenniseadme? Need populaarne kantavad seadmed saavad jälgida igasuguseid oma asjad seotud oma tervist ja kehalist aktiivsust, et nad oled suurepärane võimalus jälgida oma treeningu.

Uuring Stanfordi ülikoolis võttis pilk seitse erinevate seadmete nende õigsust kontrollida. Tulemused näitasid, et kõige täpsem neist oli väljas keskmiselt 27 protsenti ja kõige vähem täpseks 93 protsenti. 2 Südame löögisageduse monitor oli kõige usaldusväärsem funktsiooni, kuid teadlased järeldusele, et kalorikulu ei peaks minema edasi.

usaldusväärne alternatiivid

Kas see on cardio masin või teie trenniseadme on kõige parem võtta põletatud kaloreid näidud tera soola. See on hea kasutada numbreid etalonina treeningu, kuid ei plaani, millega kaasnevad täiendavad kaloreid põhineb et number. Mõnikord viib see kaalus vaatamata oma parima kasutamise jõupingutusi.

Näiteks kui jooksulint ütleb, et sa põles 300 kalorit, võtab vähemalt 20 protsenti maha, et kõigi ja hinnangu, et sa põles umbes 240 kalorit.

Võite hinnata treeningut oma tajutava pingutuse või jälgida oma südame löögisageduse. See aitab ka liikumisel ühest masin teise. Kui sa saad sama lugemisel kaks masinat sama kaua, kuid üks tundub lihtsam, siis oled ilmselt põletamine vähem kaloreid lihtsam masin.

mõtte

Võttes üldine idee, kui palju kaloreid sa põletamine treeningu ajal on hea viis hallata oma tervist ja kaal. Pea meeles, et ükskõik kalorite loendurid on ilmselt ülehindamine, mida sa tegelikult põletamine. Need on vaid numbrid, kuigi ja kuidas te tunnete pärast treeningut on tähtsam.

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.