Kuidas parandada oma Body Image Mis Siserattasõit

Posted on

 Kuidas parandada oma Body Image Mis Siserattasõit
Kas teie eesmärk koos Siserattasõit on slim alla ja kaalust, saada tugevamaks, rongi sündmuse või higi välja oma stressi, võite saada ühe lisapreemia ilma täiendavaid jõupingutusi: paranemist keha pilti.

Sinu keha pilt on vaimse esindatuse teil on keha; see peegeldab hoiakuid, uskumusi ja arusaamu teil on oma keha ja selle kuju ja suurus. Samuti kajastab kuidas mugav tunnete ta. On tavapärane, et meeldib teatud osade ennast ja teisi mitte. Kuid võttes üldiselt halb keha pilt võib olla tugev pulsatsioon mõju oma üldist heaolu, oma vaimse seisundi ja oma käitumist. See võib olla hea mõte võtta meetmeid, et parandada oma kehast, kui vähegi võimalik. See võib olla lihtne teha seda Siserattasõit seas muud aeroobsed harjutused.

Arvukad uuringud on leidnud, et kui inimesed tegelevad regulaarselt aeroobsed harjutused olulise aja jooksul, nad kogevad parandusi oma kehaga. Uuringud on leidnud isegi naised, kes kasutavad raseduse  vastata soodsamalt füsioloogilisi muutusi oma keha kui naised, kes on istuva eluviisiga jooksul üheksa kuu lühiaegset.

Keha ja loodusteaduste

Kui tegemist on suurendada keha rahulolu kui sa ei ole rase, aeroobsed harjutused saab trump vastupanu koolitus. Ühes 2014 uuringus osales 46 noort naist kaasuva kehast küsimusi teadlased McMasteri ülikooli Ontario, Kanada, leiti, et kui naised tegid aeroobsed harjutused kolm korda nädalas kaheksa nädalat, nad teatatud paremate oma hinnangutes oma väljanägemise ja põhjalikum langus sotsiaalse füüsis ärevus kui need, kes tegid jõutreeninguiks kolm korda nädalas.

Lisaks Valmistudes 2012. uuring Lastehaigla Ida Ontario Research Institute Kanadas leiti, et kui 30 ülekaalulised noorukid ratsutas paigal jalgratta kuulates muusikat tunni ajal, kaks korda nädalas, 10 nädalat, nad oluliselt parandanud oma keha pilt samuti nende tajutud akadeemilist ja sotsiaalset pädevust. Niipalju kui oma keha pilt parandusi läks, nad kogenud tõuke oma välimuse lugupidamise, kaal lugupidamise ja üldine mõttes oma välimuse, isegi kui nad ei kaota kaalu.

Kuidas Rattasõit Parandab oma enesehinnangut

Seal on palju erinevaid võimalusi, mille kaudu aeroobsed harjutused, eriti jalgrattasõit, võib parandada keha pilti. Sest üks asi, Siserattasõit on võimas meeleolu revaktsineerimise tänu vabastamist endorfiine ja muud mõnusaks aju kemikaale. Samuti võib olla uskumatu, kuidas parandada oma mõttes on enesetõhusus. Sa võid leida ennast jättes jõusaal ekstra usaldust pärast raske klassi. Tõepoolest, nagu te saada aeroobset võimekust, vastupidavust ja lihasjõudu, siis nihkuvad mõtteviisi, et kritiseerib oma keha mis näeb seda kui generaator võimu ja tugevust.

Aga sa ei pea ootama, et ikka loomulikult. Võite võtta erinevaid meetmeid müks mõju suunas suurem keha tunnustust. Siin on, kuidas:

  • Keskenduge sellele, mida teie keha saab teha: Selle asemel, et üha mures, kuidas see välja, mis on uskumatult lihtne teha meie nooruse ja ilu-kinnisideeks kultuuri, teha ühiseid jõupingutusi, et hindame oma keha vahendina jõudu ja võimu kohe. Tune kuidas oma lihaseid tunne, nagu nad push pedaalid ja kuidas teie kopsud ja süda on tunne, nagu sa avaldada ise. Seejärel häälestada füüsilisi muutusi te kogemus kui Tugevneda, kiirus, vastupidavus ja võimsus oma pedaali lööki kui tegelda korrapäraselt Siserattasõit istungid.
  • Vaadake oma lihaseid:  Regulaarse Siserattasõit Teil kindlasti arendada kõverad teatud kohtades nagu te arendada suuremat lihasjõudu oma vasikate rindel ja selja reite, oma triitseps ja teie pakaralihaksia. Ärge kartke vaadata neid ja hindan neid. Ole uhke selle lihaste definitsiooni-see on märk fitness ja tugevus!
  • Kinkige break:  Mõned päevad, sa lihtsalt ei ole, mida ta võtab: See on tõsi Siserattasõit osalejate ja juhendajate jaoks. Võibolla sa ei saa piisavalt magada öösel enne või olete lihtsalt väsinud, et päev. Ajend sa ei ole oma haripunkti toimivust ei ole oluline, kui see on lihtsalt aeg-ajalt funk. Kui see on ühekordne, lihtsalt õlakehitus see välja ja lõika ise mõned vaikne kuna see ei ole tippvormis ja anda oma keha punkte teed trenni niikuinii.
  • Ära võrdle end teistega:  See on kaotamas juhtmõtteks, kuidagi itkin. Võrdle ise triathlete oma jalgrattaga klassi, ja sa lähed tunne nagu sa ei küündima. Võrdle ise out-of-kuju algaja, ja te võite tunda lühidalt parimat enne süü seab. Nii mängimise lõpetada võrdlus mäng! Selle asemel, mõtle, mida saate teha nüüd võrreldes sellega, mida võiks teha, kui sa alustasid Siserattasõit. Hindan vahe!
  • Omaks volitatakse mantra:  Mõistus on võimas tööriist ja võttes mõned hästi valitud sõnad-mantra! -At teie käsutuses võib inspireerida sa järjekindlalt või lüüa oma jõupingutusi paari pügala võrra, kui väsimus telerit ja tunda uhkust mida keha saavutab. Mitte ainult seda, kuid pidevalt endale öelda: “Ma olen karm; Ma olen tugev! “Või” Ma olen jõud! “Või” Ma olen peatamatu! “- ja siis tule seda uskuda ja vaadata oma keha nii tugev, võimekas ja vinge.
  • Kasvatada oma keha:  Pärast intensiivset Siserattasõit seansi ravida teie keha ekstra komplekti mõnusaks venib, kuupäev vaht rull kergendada lihasvalu või massaaži või luksuslik leotada kümblustünn. Slather kohta dekadentlik kreem lõhn sulle meeldib. Lõdvestu ja peesitama, mida olete saavutanud.

mõtte

Sinu keha on hämmastav kingitus-õppe, kuidas olla tänulik selle eest, mida ta saab teha nii ja sealt jalgrattaga stuudio, aitab teil uhked omandi ta. Kultiveerimismaterjali keha tänulikkust ka inspireerida teil tööd, edukamad ja riskikapitali kaugemale oma mugavuse tsoonist kui tunne tugev tunne uhkust ja rahulolu.

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.