Kuidas õigesti Võtke Kehamõõtmete ajal Kaalulangus

Posted on

 Kuidas õigesti Võtke Kehamõõtmete ajal Kaalulangus
Kui tegemist on füüsilise koormuse ja kaalualandamise, seal on palju võimalusi, kuidas jälgida oma edusamme.

Seal on skaala, muidugi, mis on ilmselt kõige lihtsam ja kättesaadav, kuid seal on suur probleem skaalal. Kahjuks see regulaarselt valeta teile oma edusamme.

Skaala mõõdab kõike-iga lonks vett, iga hammustada toitu, teie luud, lihased, elundid, rasva. Ei ole nii, et vahet, mida sa saada (mis võiks lihtsalt olla vesi) või kaotada (mis jällegi võib olla vett).

See, kui keha mõõtmised tulevad. Võttes oma mõõtmised on parem viis jälgida edusamme, sest sa saad aimu mis tegelikult juhtub teie keha.

Sul võib olla keskendunud, ütleme, teie abs või relvade kuid kui teil on mitu valdkondades vaadata, siis saate täpselt teada, kus keha on kaotada rasva.

See on oluline teave, sest me kõik kaotada rasva erinevates valdkondades ja teises järjekorras.

Võttes oma mõõtmised veendumust, et rasva on maha tulemata, isegi kui sa ei kaota rasva täpselt, kus sa tahad veel.

See ei võta aega oma keha saada umbes need kangekaelne valdkondades, nii kannatlikkust on ka oluline koostisosa.

Mida teada enne mõõtmiste

 • Kanda paigaldatud riided või ei rõivad üldse, kui saad.
 • Seisa jalad koos ja keha lõdvestunud kõik mõõtmised.
 • Kasutage paindlik, mitteelastne mõõdulint. Lapiga mõõdulint on hea valik või võite kasutada ühte konkreetselt näha võttes keha mõõtmised, nagu MyoTape Body Mõõdulint.
 • Võtke mõõtmised vähemalt kaks korda ja võtab keskmiselt nii mõõtmiste saada oma lõpliku numbrid.
 • Ärge muretsege, kui te kaotate tolli kaotamata kaal. See on tegelikult märk sa kaotada rasva ja saada lihas, mis on suuri edusamme.

Kuidas võtta oma mõõtmised

Kõikide mõõtmiste tõmmake mõõdulint, nii et ta istub pinnal naha, kuid ei suruma nahka. Saate salvestada oma mõõtmised selles Progress Chart iga 4 nädala, et näha, kui sa kaotada rasva.

See on suurepärane idee, et võtta oma mõõtmised esimese asjana hommikul enne söömist või joomist midagi. Iga kord, kui uuesti teha oma mõõtmised, võtta neid samal ajal, kui samadel asjaoludel nii saab usaldada tulemusi.

Measuring Your Body

 • Talje – Leia oma loomuliku talje või kitsama osa torso.
 • Puusad – See on kõige laiem osa oma glutes. Proovi peeglisse vaadata seistes külili. Veenduge, et lint on paralleelne põrandaga.
 • Rind – Seisa jalad koos ning torso sirge ja leida kõige laiem osa ümber oma rinna.
 • Abs – Seisa jalad koos ja torso sirge kuid lõdvestunud ja leida kõige laiem osa oma keha, sageli ümber oma bellybutton.
 • Arms – Seisa sirgelt käsivarre lõõgastavat ja leida keskpunktis vahel õla luu ja küünarnuki ühe käe.
 • Reied – keskpunktile alumine osa pakaralihaksia ja taga põlve või kõige laiem osa reie.
 • Vasikad – Halfway vahel põlve ja pahkluu.

Säilitades oma Mõõtmised Kuigi Kehakaalu

Üks asi, mida inimesed tahavad, kui nad alustada kaalualandamise programmi on teha rasva minema mõnes valdkonnas, kuid püsima teistes valdkondades.

Näiteks naine ei pruugi taha kaotada rindade suurus, kuid võiksite kaotada rohkem puusad ja reied. Mees võib taha kaotada oma tagavararatas, kuid hoida oma glutes nii nagu nad on.

Küsimus on, kas sa säilitada teatud piirkondades samas kaotades teised? Kahjuks ei saa me valida, kus rasva tuleb maha.

Spot vähendamise või teed harjutus teatud kehaosa lootused vabaneda rasva seal ei tööta enam kui üritad hoida teatud piirkonnas oma keha sama.

Sinu keha kaotab rasva tervikuna ja valdkonnad, mis hoiavad liigne rasv kauem.

Alumine rida on, siis ei saa kontrollida, kui rasva tuleb maha, kuid saate vaadata oma keha tüüp ja sinu vanemad ja saada korralik idee, kuhu kipuvad salvestada rohkem rasva ja kui sa seda ei tee.

Mõningal määral me kõik pantvangis meie geenid, kuid see ei tähenda, et sa ei saa muuta oma keha. Selleks, et veenduda, teil on täielik treeningprogrammi, mis sisaldab:

 • Südame harjutus 3-7 korda nädalas
 • Harjutamiseks kõigi oma lihasrühmi 2-3 korda nädalas
 • Tervislik, madala kalorsusega dieet, mis võimaldab teil põletada rohkem kaloreid kui sa sööd

Jälgi, et kava ning võimaldab oma keha reageerida, et. See võib võtta nädalaid või kuid, et näha tulemusi, nii et see aitab keskenduda teistele eesmärke nagu saada terve või tugevamaks.

Kas Teie Mõõtmised Tavaline?

Paljud meist võib küsida, kas meie mõõtmised on normaalne meie kaalu ja pikkuse.

Lühike vastus sellele on jaatav, sõltumata oma mõõtmised on, nad on normaalne sa . Vaadake ringi ja leiad, et igaüks on erinev keha kuju ja suurusega. See aitab teada üldist keha tüübid, mis määravad, kus me salvestada ekstra rasva.

Naiste puhul me kalduvad kasutama keha kuju:

 • Apple – Õunakujulised isikul on laiem õlad ja kitsamad puusad.
 • Sirge või ristkülikukujulise – See kuju on tavaliselt vööümbermõõt mis on väiksem kui 9 tolli kui puusa- või rinnale.
 • Pear – See inimene on puusad, mis on suuremad kui rind.
 • Liivakell – Selles kuju, puusad ja rind on peaaegu sama kitsama talje.

Mõned naised ka ei tea, mida “normaalne” õla laius. Jällegi, nagu kõik teised mõõtmised, laius õlad on normaalne sa , kuid võib-olla mitte keegi teine.

Keskmiselt õla laius naiste püsib umbes 17 tolli. See on mõõtmiseks piki selga ülevalt ühe kaenla teistele. Pea meeles, et naised, hip rida on tavaliselt kõige laiemas kehaosa ja meestel kõige laiemas osa õlajooneks.

Meestele üldiselt kategoriseerida keha tüüpi mitte kuju:

 • Endomorf  – See keretüüpi kipub olema suurem keharasva, suur luud, ja aeglasem ainevahetus, mistõttu on raske kaotada kaalu.
 • Mesomorf  – Seda tüüpi inimene on lihaseline ja võib olla lihtsam aega kaotada rasva ja saada lihas.
 • Ektomorf  – Inimesed, kes selle keha tüüp kipuvad olema lihtne ja võib isegi olla probleeme kaalus tõttu kiiremini ainevahetuse.

Enamik meist kuulu kusagil selle katkematu, kuid mida see teave teie jaoks tähendab?

Teades oma keha tüüp või kuju ütleb teile, kus keha salvestab liigne rasv. Teades, et võib langetada teie frustratsiooni tase, kui te ei kaota rasva nendes kangekaelne valdkondades kohe.

Niikaua kui sa oled kaotanud rasva kuskil , sa oled õigel teel.

Miks ei ole vööümbermõõt ja Pant Suurus Match?

Üks masendav aspekte kaalukaotus ostab riideid. Saate mõõta talje kogu päeva pikk, kuid minna ükskõik kaubamaja ja korja viis erinevat marki püksid sama suuruse ja nad kõik läheb sobi erinevalt.

Kui me üritame kaalust, paljud meist võrdsustada kaalukaotus teatud riided suurus. Näiteks, seal on kuulujutt, et kui sa kaotad 10 naela, siis tavaliselt minna umbes Pant suurus.

Tõde on, need kaks mõõtmist lihtsalt ei korreleeru, mistõttu ei ole võimalik teada, kui palju kaalu isik võib olla vaja kaotada väiksemate riideid.

Miks? Seal on paar head põhjust:

 • Nr standard suurused olemas seas rõivatööstureid – Me kõik oleme kogenud, et olukorras, kus me oleme üks suurus ühes poes ja täiesti erineva suurusega teises kaupluses. See on sellepärast, mida me nimetame Vanity Dimensioneerimine – mis taandub paneb atraktiivsemaks suurus riided muutmata mõõtmised.
 • Meie kehad on erinevad – Sa võiksid võtta viis inimest, kes on sama kaal, kuid leiavad, et mõned on suurem waists samas kui teised on suurem reied või vasikaid. See muudab võimatu ennustada, kui palju üks isik vajab kaotada sobivad väiksemateks riideid.

Et selle, hoida neid mõõtmisi eraldi üksustena, sest nad ei korreleeru. See on täiesti normaalne, et kaalus ilma kogeda palju muutusi, kuidas oma riideid sobib.

Teine ots – Vali üks pükse minna ja proovida neid iga nelja nädala või nii. Püksid ei valeta!

Miks teie kaal ei vasta alati Teie Suurus

Teine kummaline nähtus kaalulangus on see, et see on täiesti võimalik kaotada tolli oma keha ilma tegelikult kehakaalu skaala.

See on teine ​​põhjus, et skaala võib olla petlik, sest nagu öeldud, see kaalub kõike ja ei saa öelda, mida tuleb maha või mis toimub.

See võib olla heidutav, kui te vaatate skaala … võite tunda oma riideid saada lõdvem, miks on skaala viibib samal number? Või veel hullem, üha suurem?

See juhtub siis, kui olete omandada lihasesse. Sa oled kaotanud tolli kuigi sa ei kehakaalu ja see on täiesti normaalne, kui olete lisanud harjutamiseks oma rutiinset või sa teed uue tegevuse, mis käivitab keha ehitada rohkem tailiha lihasmassi.

Muscle võtab vähem ruumi kui rasv nii, kuigi skaala võib ütlen sulle ühte asja, riided ütlevad sulle midagi muud: et sa oled piirates.

Sellepärast võttes oma mõõtmised võin teile rohkem kui ulatuse ja ka miks see kehaehituse, ei oma kaalu, et tegelikult ütleb tõsi lugu. Mida rohkem lihaseid sul on, seda õhem olete ükskõik mis skaalal ütleb.

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.