Kui palju kaloreid Kas jooks Burn?

Posted on

 Kui palju kaloreid Kas jooks Burn?
Inimesed sageli omaks töötab kui vahendit, et saavutada või säilitada tervislikku kaalu-ja mõjuval põhjusel. Vastavalt aruande American nõukogu Exercise, töötab põletab rohkem kaloreid kui jõutreening, ujumine, jalgrattasõit, või isegi mäesuusatamine.

Kuid see võib olla lihtne ülehinnata hulk kaloreid põletada tüüpilises katses. On palju andmeid treening, mis mõjutavad mitmeid-sealhulgas kehakaalust pinda töötavad kalle ja mitmed muud tegurid. See on oluline neid asju teha kindlaks kulutatavate kalorite töötamises.

Määramine Põletatud kalorid jooks

On erinevaid viise, kuidas määrata hulk kaloreid sa põletada, kui sa jooksed. Paljud jooksjad kasutada 100 kalorit / miil reegel. Kuigi see on kiireim ja lihtsaim viis hinnata oma kalorite kulud, ei ole tõenäoliselt kõige täpsem, sest see ei võta olulisemad muutujad arvesse.

Kuna tegemist on väga üldine ja lihtsustatud reeglina keskmiselt suurusega jooksja põletab umbes 100 kalorit miil. Nii et kui teie eesmärk on põletada 500 kalorit, mida vaja käivitada umbes viie miili.

Calorie kalkulaator

Et saada parem hinnang, kui palju kaloreid te põle sõidu ajal saate kasutada füüsilist aktiivsust kalkulaatorit. Sa pead teadma oma praeguse kaalu, oma jooksutempot ja kestuse perspektiivis. Need numbrid aitavad isikupärastada prognoos täpsem number.

Tech Tools

On ka erinevaid tech tööriistu, mis aitavad hinnata, kui palju kaloreid põletada töötab.

Rakendused
Mõned nutitelefonirakendused jälgida oma kaloreid. Näiteks töötab apps nagu Runkeeper ja Strava kalorite andmed treeningu. Kuid numbritele on hinnangulised ja peate olema rakenduse kasutamise ajaks treeningut saada hinnanguline-mis tähendab, kes oma telefoniga oma sõite.

Jälgimisseadmed
Fitness jälgimisseadmed tehtud kaubamärke nagu Fitbit, Polar või Garmin, samuti jälgida oma kaloreid. Enamikus seadmetes saate lülitada seaded, nii et saate vaadata oma kalorite kulude suurenemine, nagu sa jooksed. Kuidas neid reaalajas uuendused võivad aidata motiveerida käivitada veidi kaugemale, kui teil on kalorite eesmärki silmas pidades.

Jooksurajad
Lõpuks jooksulint kalorite kalkulaatorid annavad üldiselt kalorite arvu lõpus (või selle ajal) treeningut. Jällegi, numbrid on hinnangulised ja ei ole tõenäoline, et olla täpne, kui sisestate oma kaalu ja muud asjakohased andmed, enne kui alustada treeningut. Jooksurajad kalduvad arvu põletatud kaloreid jooksmise ajal.

Tegurid, mis mõjutavad Kalorite Kulud

Summa kaloreid sa põletada jooksmise ajal sõltub paljudest teguritest.

Kehakaal

A 140-nael isik töötab 10-minutilise miil (umbes kuus miili tunnis) põletab 318 kalorit 30 minutit. Running samas tempos sama aja jooksul, 180-nael inimene põletada umbes 408 kalorit.

Selle põhjuseks suurenenud kulutused on lihtne, keha peab tegema rohkem tööd ja põletada rohkem kütust kaalukam.

sugu

See on keeruline tegur moodustavad. Paljud teadlased on uurinud mõju soolise kalorite kulud erinevate järelduste ja arvamused.

Üldiselt eeldatakse, et mehed põletada rohkem kaloreid kui naised osalevad sarnast tegevust. Kuid see võib olla raske kindlaks teha, kas see on konkreetselt soolise või keha koostise, mis põhjustab erinevuse (mehed üldiselt läbi rohkem lihasmassi kui naised).

Üks hiljutine uuring leidis, et kui nii meeste kui ka naiste osales treeningut, mis hõlmas jalutas seljakott, naiste põles vähem kaloreid võrreldes nende meessoost ametikaaslased.

kiirus

160 naela isikule töötab 12-minutilise sammu (viie miili tunnis) 30 minutit oleks põletada 290 kalorit. Sama isik töötab 10-minutilise-per-miil tempos (kuus miili tunnis) oleks põletada 363 kalorit on ajavahemiku jooksul.

Põhjusel, et kiirus suureneb kalorite kulud, mis on suurenenud kiirus on tavaliselt tingitud suurenenud jõupingutusi (mis nõuab teil põletada rohkem kütust või kaloreid).

Kuid samas kiirus on kasulik tegur võrreldes põletatud kaloreid ühele inimesele, võib see olla eksitav kasutada kiiruse kui võrrelda põletatud kaloreid vahel jooksjad. Näiteks kõrgelt koolitatud jooksja põletab vähem kaloreid töötab 8-minutilise miil kui isik, kes pole kunagi varem.

kallak

Lisades mäed oma perspektiivis suurendab kalorite arv põletada sõidu ajal. Jällegi, põhjus on see, et sa (üldiselt) suurendada oma jõupingutusi sõites ülesmäge. Aga mis määrab, kui palju kaloreid te põle võib olla keeruline.

Kui kasutate jooksulint, mis arvutab energiatarbest, kalorimääraga ette võtab kallak arvesse. Sa võid tähele erinevust töötab null protsenti hinne ja järsk kallak (10-12 protsenti kallak) kasutada juhendina protsentuaalne kasv kaloreid, et võib juhtuda, kui teil tekib väljaspool.

Siin on mõned  online-kalkulaatorid  , mida saab arvutada arvu põletatud kaloreid töötab ülesmäge. Nad võivad anda teile parem number, kuid ikka on vaja võtta neid tera soola. Kalkulaatorid nõuavad teil sisestada täpne hinne mäe, kus sa treenid; number kõige jooksjad tõenäoliselt ei tea.

Lõpuks pidage meeles, et kui sa jooksed ülesmäge väljaspool võite põletada rohkem kaloreid teel mäest üles, sest te töötate raskem, kuid saate põletada vähem kaloreid teel maha, sest sa ei pea töö nii raske.

veerepinna

Kas sa jooksed maanteel, jooksulint, iga rada, või liiva võib kaasata oma kalorite kulud. Üldiselt töötab jooksulint põletab kõige vähem kaloreid. Ei ole tuuletakistust või tee takistus jooksulint.

Running liiva või porine või kivine rada nõuab veidi rohkem energiat. Üldiselt sa pead kasutama rohkem lihaseid (ja rohkem energiat), et säilitada tasakaalu ja jääda püsti samas töötab ebatasastel pindadel.

Ilmastikutingimused

Töötab väga tuulise ilmaga on tõenäoliselt suurendada oma intensiivsusega, nii et sa põletad rohkem kaloreid kui te säilitada oma kiirust. On ka mõned arutelu käimasolevad ühenduse kohta, kas trenni äärmise külma või äärmise kuumuse põletab rohkem kaloreid.

On mõned tõendid , et trenni väga külm põletab rohkem kaloreid, mis võib olla tingitud külmavärinad või aktiveerumist pruuni rasvkoe.

Kuid on olemas ka mõned tõendid , et trenni äärmise kuumuse põletab rohkem kaloreid, sest keha peab tegema rohkem tööd, et toota higi säilitada terve sisetemperatuur.

Mis on alumine rida? Enamik eksperte nõustub, kasutades mõõdukatel temperatuuridel on kõige tõhusam, kui põletad rohkem kaloreid on teie eesmärk. Seal võib olla mõningaid mõjusid äärmise kuumuse või külma kalorite kulud, kuid mitte piisavalt, et teha suur erinevus teie kogusummat.

Running vs teised treeningu

Kui teie eesmärk on põletada rohkem kaloreid, siis võiks küsida, kuidas töötab võrreldes teiste tegevust.

Üldiselt töötab on üks kõige tõhusamaid viise, et põletada kaloreid. Näiteks, kui teil on 140-nael inimene ja sa jooksed 5K (3,1 miili) on 10-minutilise / miil tempos siis põletada umbes 328 kalorit

Siin on, kuidas teie perspektiivis võrreldes teiste treeningu kestab umbes 31 minutit:

  • Madala mõju aeroobse tantsu: 172 kalorit
  • Walking kiires tempos: 131 kalorit
  • Jalgrattaga mõõdukas tempos: 276 kalorit
  • Treppide ronija masin: 310 kalorit
  • Mängib tennist: 241 kalorit
  • Ujumine (freestyle mõõdukas tempos): 276 kalorit

Jooks ja Kaalulangus

Kui sa üritad kaalust alla jooksmine, pidage meeles, et sa pead põletada umbes 3500 kalorit põletada ühe naela rasva.

Kui te kavatsete kaotada ühe naela nädalas, siis oleks vaja luua 3500 kalorsusega puudujääk kas lõikamine 3500 kalorit oma dieeti või põletustunne 3500 kalorit kasutamise igal nädalal.

Ohutu ja tervislik kaalukaotus määr on vahemikus pool naela kaks naela nädalas. Kui sa kaotad kiiremini kui, siis tõenäoliselt kaotada lihaste samuti rasva.

Kuidas Lose Kaal Running

Et saavutada kaalulangus eesmärgiks naela kaotanud nädalas, siis oleks vaja luua 500-kalorite defitsiit päevas (500 kalorit x seitse päeva = 3500 kalorit).

Alusta figuring, kui palju kaloreid sa vajad päevas, et säilitada oma praegune kaal. Kui teie kaal on stabiilne, saad selle numbri veetes nädala journaling kõike süüa ja seejärel liidetakse kaloreid. Seejärel saate kasutada online kalorite kalkulaator ennast hinnata.

Pärast sa tead, kui palju kaloreid sa vajad, et säilitada oma kaalu, siis lahutada 500 kalorit päevas, et luua oma puudujääki. Või kasuta kombinatsiooni meetod: lahutada 250 kalorit oma kalorite tarbimist ja pühenduda põletamine ekstra 250 kalorit käivitades.

Mida täpsem olete alguses, seda edukam oma kaalulangus plaani tõenäoliselt.

Kui te ei soovi muuta oma dieeti üldse, saate kokku iga päev energiakulu (reaalselt oma päevast energiakulu) kalkulaator aitab teil aru saada, kui palju siis oleks vaja iga päev käitada põletada 500 kalorit.

Näide:

Et luua 500-kalorite puudujääk töötab, 150-nael isik oleks joosta 10-minutilise-per-miil tempos 45 minutit. See väljendub töötab eesmärgi umbes 4,5 miili päevas või 30,5 miili nädalas.

Kaalulangus Tips

Parim kaalulangus plaanid kipuvad sisaldama nii vähendada kaloreid sa sööd ja suurendada oma põletatud kaloreid. Niiviisi saate vähem tõenäoline tunnevad puudust kannatavatele ja vähem tõenäoline loobuma koolituskava, mis võivad nõuda, et käivitada 30 kuni 40 miili nädalas.

Samuti ei tee seda viga, et liigseid toidu pärast perspektiivis. Mõnikord jooksjad põletada vähem kaloreid kui nad arvavad. Kasutades neid erinevaid meetodeid, et hinnata oma põletatud kaloreid töötab aitab teil saada parimat personaalset number.

Siis leida mitte-toidu premeerib oma jõupingutusi. Kui te vastate oma igapäevast või iganädalast töötab eesmärgi ei tähistada koos croissant või järjekorras friikartuleid. Selle asemel, säilitada oma dieedi ja kingitus ennast maniküür, massaaž, või spa külastus.

Lõpuks pidage meeles, et kõige olulisem omadus iga edukas kaalulangus kava on järjepidevus. Kui te ei jookse iga päev, proovige teha midagi kõige nädalapäevadel põletada ekstra kaloreid. Mitte ainult sa põletada rohkem kaloreid, kuid saab ka ehitada tervislikke harjumusi.

Meie Thought
Sõidu ajal on tõhus strateegia põletada kaloreid, pea meeles, et kalorite arv võib muutuda, kuna olete saanud rohkem sobivad ja keha muutub tõhusamaks.

Kui kaalulangus on teie eesmärk, siis võib jõuda kaalulangus platoo. See on siis, kui oleks vaja võtta oma jooksvate järgmisele tasemele, lisades speedwork, tehes mäe treeningu või töötab pikki vahemaid, et parandada oma kalorite põletada.

Lisades erinevaid treeningu mitte ainult ei aita teil saavutada oma kalorikulu kuid vähendab ka igavus ja läbipõlemine et jooksmine muutub oma pikaajalise strateegia saavutamiseks ja säilitamiseks tervisliku kehakaalu ja sobivad, tugev keha.

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.