Kaip skaičiuoti kalorijas Teisingai

Posted on

Kaip skaičiuoti kalorijas Teisingai

Jei esate rimtas apie numesti svorio, labai svarbu, kad jums sužinoti, kaip skaičiuoti kalorijas teisingai. Nors šis procesas gali atrodyti labai paprasta, yra daug paplitusių klaidų, kad dietos padaryti numeris. Deja, šie suklydimų gali atidėti arba net sustabdyti savo dietos pažangą. Naudokite šį kalorijų skaičiavimo DOS ir klaidas sąrašą įsitikinti, kad jūs galų gale su teisingais skaičiais sukurti svorio netekimas sėkmės.

Pagrindai

Jei nesate tikri, kaip skaičiuoti kalorijas, geriausia vieta pradėti yra su savo dienos energijos poreikius. Tai yra kalorijų jums reikia valgyti kiekvieną dieną, skaičius. Yra įvairių būdų, kaip gauti numerį, tačiau daugelis dietos pasirinkti naudoti internetinę skaičiuoklę. Pabandyk!

Kai žinote, kiek kalorijų jums reikia išlaikyti savo svorį, jums sumažinti skaičių slim down. Jei norite numesti vieną svarą Kiekvieną savaitę, sumažinti savo dienos kalorijų poreikius 500 kalorijų per dieną. Jei norite numesti du kilogramus per savaitę, tada sumažinti savo kalorijų poreikius 1000 kalorijų per dieną.

Dauguma moterų baigti su numeriu aplink 1,200 kalorijų per dieną numesti svorio. Vyrai dažnai baigti su numeriu arti 1800 kalorijų per dieną numesti svorio.

Dauguma ekspertų sutinka, kad jums nereikėtų vartoti mažiau nei 1000 kalorijų per dieną, nebent esate pagal gydytojo priežiūra.

Kai žinote, kiek kalorijų jums reikia, tiesiog suskaičiuoti kalorijų skaičių kiekviename maisto vartoji. Naudokite Maistinė etiketę gauti skaičių arba naudoti maisto arba mitybos programą vietoj.

Dos ir klaidas

  • Negalima remtis atmintimi. Nesvarbu, ar esate ant dietos, ar ne, tai sunku prisiminti viską, kad jūs valgote per dieną. Net jei jūs galite prisiminti, ką valgė, tai yra beveik neįmanoma prisiminti , kiek valgė su bet tikslumą. Jūs nesate linkę gauti tikslią kalorijų skaičių, jei jūsų maisto žurnalas yra neišsamūs arba jei aptarnaujančių dydžiai negerai.
  • Ar gauti nešiojamą kalorijų sekimo įrenginį . Jūs esate labiau tikėtina, kad gauti tikslią įrašymą, jei brūkštelėti į valgio kalorijas prieš jums susėsti valgyti. Norėdami tai padaryti, jūs norite turėti kalorijų stebėjimo metodą, kuris eina ten, kur jums eiti. Tai gali būti mažas užrašų knygutę, kad jums mesti jūsų rankinėje ar tai gali būti atsisiųsti app savo išmanųjį telefoną.
  • Negalima naudoti spėlionė nustatyti porcijų dydžio . Žmonės linkę nuvertinti savo maisto porcijas. Ir yra tam tikrų maisto produktų, kad mes linkę persivalgyti. Javų yra puikus pavyzdys. Žmonės dažnai pilti per daug grūdų į savo dubenėlį ir tada turi papildyti dubenį pakartotinai.
  • Ar investuoti į virtuvės mastu. Jei norite žinoti, kaip skaičiuoti kalorijas su daugiau tikslumo, skaitmeninis virtuvė masto padarys triuką. Skalė padės jums pamatyti, kaip didelis porcijai tikrai yra. Jūs neturite naudoti Virtuvinės svarstyklės kiekvieną valgį, bet kiekvieną kartą, kai jūs valgote naują maistą, sveria maisto dalį taip, kad jūs tiksliai žinote, kiek valgyti. Jei suvartojama daugiau ar mažiau nei nurodyta ant mitybos faktai etiketėje porcijai, jums bus suteikta galimybė gauti tinkamą suvartojamų kalorijų skaičių, jeigu jūs tiksliai žinote, kiek gramų buvo savo porciją.
  • Negalima pamiršti, kad įrašyti užkandžiai ar Knabbereien. Bendra klaida padaryta kalorijų skaitikliai yra ignoruoti mažus užkandžius ar Knabbereien. Pavyzdžiui, jums gali aplankyti restoraną su draugu ir pasirinkti praleisti desertas, stengiantis išlaikyti savo kalorijų ir riebalų mažas. Bet jei paimti šakutės ir valgyti kelis įkandimų jūsų valgomasis partnerio desertas, tie kalorijų skaičiuoti.
  • Ar padaryti užrašyti viską įpročio. Jei jis eina į burną, jis bus nurašytos. Padaryti tai įprotis jūsų taisyklė kalorijų skaičių. Galite būti nustebinti, kaip maži atlaidai visą dieną pridėti iki didelius pokyčius savo svorio rezultatus.
  • Negalima nutraukti banko pirkti brangių priemonių . Geriausia kalorijų sekimo įrankis jums nebūtinai pats brangiausias vienas. Rasite įvairių dalykėlių ir įrankiai kiekviename kainą. Vienas, kad veikia, yra tas, kurio jums iš tikrųjų naudoti. Jūs neturite išleisti šimtus dolerių gauti nuorodą, kuri būtų veiksminga.
  • Ar rasti priemonę, kuri atitinka jūsų gyvenimo būdą. Dabar įrankiai gali dirbti žmonės, kurie yra priešais kompiuterio visą dieną. Kitos dietos, kurie kelyje visą dieną norėti turėti dietos app savo išmanųjį telefoną ar mobilųjį prietaisą. Ir žmonėms, kurie, pavyzdžiui, naudojant tradicinį rašiklį ir popieriaus metodą, mažo drabužine veikia gerai. Įsitikinkite, kad nešiojamasis kompiuteris jums pasirinkti yra pakankamai mažas, kad nešiotis su savimi kišenėje arba rankinėje.
  • Negalima apriboti save tik stebėjimo kalorijų. Jūsų bendras suvartojamų kalorijų kiekį, už kiekvieną dieną yra svarbus dėl svorio. Pavyzdžiui, valgyti tinkamą kiekį baltymų yra geras dietos, norintiems įgyti raumenų masę. 1 Ir priklausomai nuo Jūsų naudojamo įrankio, galite stebėti konkrečių dalykų, pavyzdžiui, kalcio ir natrio kiekį. Taip pat galite įsitikinti, kad jūs gaunate tinkamą kiekį pratimų dėl svorio.
  • Ar bent sugriauti svarbiausius maistinių medžiagų. Be įrašymo visų kalorijų, būtinai įrašyti baltymų, angliavandenių ir riebalų gramų kiekvieno maisto valgyti. Trans-riebalų ir ląstelienos kiekis taip pat yra geri numeriai žinoti. Padidinus skaidulų suvartojimą ir pašalinti trans-riebalų iš savo dietos padės jums pagerinti savo sveikatą. 1

galutinis Minties

Nesvarbu, kaip jūs skaičiuoti kalorijas, ar jūs naudojate aukštųjų technologijų programas arba paprastą švirkštimo arba popieriniame metodą. Pasistenkite būti kiek įmanoma suderinti. Tiksli numeris padės jums gauti sveikatai ar svorio norimus rezultatus.

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.