Skip to main content

Kāpēc Agility tik svarīgi sportā?

Kāpēc Agility tik svarīgi sportā?

Agility ir spēja pārvietoties un mainīt virzienu un pozīciju ķermeņa ātri un efektīvi, bet zem kontroles. Tas prasa ātri refleksi, koordinācija, līdzsvars, ātrumu, un pareizo atbildi uz mainīgo situāciju.

Lai bÅ«tu elastÄ«gs, tu reaģē uz to, kas notiek ap jums, uzņemot šo informāciju, un tulkojot to Ä·ermeņa pozicionÄ“šanas kas bÅ«s saglabāt lÄ«dzsvaru un kontroli. JÅ«s esat virzās uz labāko pozÄ«ciju veikt nākamo darbÄ«bu, piemÄ“ram, nozvejojot bumbu vai padarÄ«t risināt. JÅ«s esat virzās tādā veidā, ka jÅ«su Ä·ermenis un sporta aprÄ«kojums ir pareizā pozÄ«cijā, lai efektÄ«vi veikt nākamo darbÄ«bu.

Agility kā galvenā sastāvdaļa sporta un fizisko aktivitāšu

Agility ir viena no galvenajām sastāvdaļām fitnesa un ir vērtīgs daudzos sporta un fiziskās aktivitātes. Domājiet par sporta, kur jums ir izmantot veiklību. Ar komandu sporta veidos, piemēram, futbols, futbols, basketbols, hokejs, volejbols un regbija, jums ir ātri jāreaģē uz kustībām citiem spēlētājiem un par bumbu.

Jo teniss, handbols, skvošs, galda teniss un lÄ«dzÄ«gu individuālajiem sporta, jums ir ātri jāreaģē uz pozÄ«ciju kontroli. Ar sÄ“rfošanu, slÄ“pošanu un snovbordu, jums ir jābÅ«t veikls reaģēt uz mainÄ«gajiem apstākļiem virsmas Å«dens un sniega.

Agility Testi

KursÄ“ bieži darÄ«ts kā veiklÄ«bu tests, kā arÄ« urbi bÅ«vÄ“t sporta veiklÄ«bu. 2 Markers ir izveidotas, un jums sprints no viena marÄ·ieri uz otru, vai ātri pagriezienu un sprinta atpakaļ. ASV Militārā akadÄ“mija izmanto maršruta palaist testu. Nacionālās Futbola lÄ«gas izmanto 5-10-5 transporta darboties kā veiklÄ«ba testu un urbt.

skolās un tiesÄ«baizsardzÄ«bas Illinois veiklÄ«bas Run tests tiek bieži izmantots kā pārbaudi veiklÄ«bu. Tas izmanto darbojas kursu un ietver ne tikai transporta palaist, bet arÄ« aušana starp četriem konusi. Jo tā ir izmantota daudzus gadus, ir normas un šÄ·irošanas sistÄ“ma, kas var piemÄ“rot.

Par Sparq vÄ“rtÄ“juma kombainiem testÄ“šanas ātrumam, spÄ“ku, veiklÄ«bu, reakciju un attapÄ«ba. Tas ir sporta specifiska, kā arÄ« tests vispārÄ“jai sportojot. VispārÄ“jās novÄ“rtÄ“šanas testi ietver veiklÄ«ba turp 5-10-5 izmÄ“rÄ«t veiklÄ«bu. Par sporta specifisku veiklÄ«bu, viņi izmanto joslu veiklÄ«bas urbi basketbolam, turp un atpakaļ pāri pick-up hokeja un Arrowhead urbis futbolu. Sparq vÄ“rtÄ“jums izmanto daudzi sporta apmācÄ«bu uzņēmumiem un sertificÄ“tiem Sparq treneriem.

Agility Urbji sportistiem

Dažādas veiklības treniņos var izmantot dažādos sporta veidos, lai attīstītu ātrumu un koordināciju.

  • Sānu plyometric lec: lec, lai pusÄ“
  • Tuck lec: Jumping taisni uz augšu no tupÄ“t stāvokli, paliekot tucked augšpusÄ“ lÄ“ciena pirms pagarinot kājas uz zemes.
  • KursÄ“: Sprinta no marÄ·iera marÄ·ieri ar biežām izmaiņām virzienā
  • Uz priekšu-atpakaļ par nospiedumiem: Sprint uz priekšu konusam, tad jog atpakaļ uz sākuma.
  • Ä€trums Kāpņu Agility urbji: Tie izmanto iekārtu, kas izskatās kā kāpnÄ“m un mācÄ«bas var izdarÄ«t darboties uz priekšu ar augstām ceļgaliem, lai uzlabotu kāju ātrumu lauka sportu, vai darbojas uz sāniem, lai uzlabotu manevrÄ“tspÄ“ju par tiesu sportu.
  • Dot Urbji: Tās izmantošana X-formas modelis, lai pārietu no dot uz dot ar abām kājām vienlaicÄ«gi. To izmanto lauka un rakešu sporta, kā arÄ« slÄ“pošanas un basketbolu.

 

You may also like