Jak schudnąć z białko trzęsie

Posted on

 Jak schudnąć z białko trzęsie

Wiele osób próbuje schudnąć z białko trzęsie. Istnieje wiele proszki białkowe, odmierzone mieszanki i napoje handlowych, które mogłyby uczynić to strategia łatwym wyborem. Ale naprawdę można schudnąć z dietą planu białka wstrząsnąć? A jeśli tak, to jaki jest najlepszy proszek białkowy do odchudzania?

Co jest białko shake Dieta?

Typowa dieta białka wstrząsnąć zastąpi jeden lub dwa posiłki dziennie z wcześniej zakupionych poruszenia lub jednego przygotować się przy użyciu białka w proszku na bazie soi lub serwatki i niektórych postaci cieczy.

Wielu dietetyków używać wody, ponieważ nie dodaje kalorii, ale można też użyć mleka lub soku.

Rzućmy okiem na jednej popularnej diety białkowej plan posiłków i rozważyć kilka punktów, które mogą pomóc Ci zdecydować, czy to jest właśnie dla Ciebie.

Codzienne Posiłki

  • Dwa białko trzęsie (zwykle 200-300 kalorii)
  • Trzy małe przekąski (zwykle 100 kalorii)
  • Jeden pełny posiłek, takich jak obiad (400-500 kcal)

Należy starać się shake proteinowy diecie?

Dokonywania wyboru podążać cieczą dieta białko jest bardzo indywidualna sprawa. Krótko mówiąc, tak, można schudnąć z białko trzęsie. Dieta, która ogranicza spożycie kalorii pomoże Ci schudnąć, niezależnie od tego, czy kalorie pochodzą z pokarmów stałych lub płynnych produktów spożywczych. A ponieważ białko trzęsie zazwyczaj mają mniej kalorii niż posiłki byś zazwyczaj spożywają, prawdopodobnie będzie zobaczyć wyniki.

Ponadto, jeśli zwiększyć spożycie białka z wibracji lub koktajle, pomóc organizmowi do utrzymania masy mięśniowej.

Można nawet zyskać mięśni, jeśli są również robi treningi trening siłowy w domu lub na siłowni. Korpus z więcej mięśni będzie spalić więcej kalorii przez cały dzień niż organ, który ma więcej tłuszczu.

Najlepsze Protein Powder Shakes

Białko serwatki w proszku Nutrition Facts
Porcja jeden czerpak (49 g),
Na porcję % Dzienna wartość*
kalorie 210  
Kalorie z tłuszczu 45  
Tłuszcz całkowity 5g 8%
Tłuszcze nasycone 1.5g 8%
cholesterol 135mg 45%
sód 105 mg 4%
potas 140 mg 4%
węglowodany 8g 3%
Błonnik 0g 0%
cukry 3g  
białko 30g  
Witamina A: 0% · witamina C 0%
Wapń 13% · Żelazo 0%
* W oparciu o dietę 2000 kalorii

Istnieją różne rodzaje białka w proszku można wykorzystać w drgania odchudzania. Typ wyboru może dokonać zmian w czy Twój odchudzić plan jest udany. Czemu? Ponieważ niektóre proszki białkowe są do wagi zysk , a nie utraty wagi. Są one bogate w składniki odżywcze, ale również bardzo dużo kalorii.

Na przykład, Twierdza ciała białko serwatki w proszku  (patrz etykieta) dostarcza 210 kcal i 30 gramów białka na pojedynczym czerpak porcji. Konsumenci powinni łączyć pojedyncze lub podwójne miarka miarka (420 kalorii, 60 g białka) do swojego ulubionego napoju i mieszanki. Jeśli dodać proszek do ośmiu uncji mleka o niskiej zawartości tłuszczu (122 kalorii), wówczas smoothie odchudzania albo będzie dostarczać 332 kalorii i 542 kalorii.

Ale ponieważ marka ta nie zapewnia głodowy bankrutujący błonnika, można wybrać, aby dodać trochę świeżych owoców. Twoja waga strata smoothie mógł wynieść 400-600 kalorii, więcej niż typowa dieta przyjazne posiłku. I to jest bardzo możliwe, że dostaniesz więcej białka niż potrzeba.

Więc jaki jest najlepszy proszek do masy białka wstrząsnąć strat? Kalorie znaczenia. Więc sprawdzić etykietę Nutrition Facts przed zakupem. Może trzeba mniej białka (i mniej kalorii) niż niektóre marki dostarczyć.

Popularne opcje obejmują:

  • Proszek białka serwatki. Serwatki, to białko mleka, które zawiera zarówno niezbędne jak i rozgałęzionych łańcuchach aminokwasów (BCAA), które są przydatne do budowy mięśni. Serwatki w proszku wynosi 11-15 procent białka. Serwatki, koncentrat jest 25-89 procent białka i izolat jest co najmniej 90 procent białka. Zobaczysz, że wiele popularnych proszki białkowe dla kulturystów są wykonane z serwatki.
  • Proszek kazeiny. Kazeina również pochodzi z mleka i zapewnia powolne uwalnianie aminokwasów do naprawy i pomóc budować mięśnie. Z tego powodu niektórzy ćwiczących używać tego białka w proszku przed i podczas treningów.
  • Proszek białka sojowego. Jeśli potrzebujesz laktozy lub wegańską białka w proszku , a następnie soja może być najlepszym wyborem. Sojowego zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, w tym aminokwasy o rozgałęzionym łańcuchu.
  • Proszek białko grochu jest kolejnym popularnym rozwiązaniem dla osób, które chcą się produkt wolny od laktozy, wegetariańskie lub wegańskie. Białko grochu jest również kompletne białko.

Jak można porównać etykiety na znalezienie najlepszego białka w proszku dla Ciebie, pamiętaj, że więcej białka nie zawsze jest lepsze. Uzyskać odpowiednią ilość białka dla utraty wagi i utrzymania mięśni, ale nie tak dużo, że dodatkowa energia eliminuje dzienny deficyt kalorii.

Zanim spróbujesz Protein Powder Weight Loss

Pierwszą rzeczą, którą trzeba zadać sobie pytanie, czy można zarządzać rozkład dnia, jeśli jesz tylko jeden prawdziwy posiłek każdego dnia. Do wytrząsania białko nie jest posiłek, jest to zamiennik posiłku. To może być szok dla systemu, aby przejść od jedzenia trzy posiłki dziennie do picia dwa z nich.

Należy również wziąć pod uwagę, jak długo można utrzymać tego typu dietę płynną. Rozsądnym dieta spowoduje utraty 1-2 funtów każdy tydzień. Tak więc, na przykład, jeśli masz 40 funtów stracić to znaczy będziesz twarz co najmniej pięć miesięcy jedzenia w ten sposób.

Ponadto, można trochę czasu i wysiłku, aby zaplanować kalorii kontrolowane posiłki i przekąski? To jest krytyczna dla powodzenia diety, że przekąski i dzienny posiłek są pożywne i zdrowe, tak aby utrzymać silne ciało. Musisz nadal kupować szereg artykułów spożywczych oprócz białko trzęsie lub proszku białkowego.

Wreszcie, po prostu trzeba zadać sobie pytanie, czy masz siłę woli trzymać się go. Gdy spożywane swoje drgania, to prawdopodobnie nie będzie czuć się tak, jakby zostały zjedzone co jesteś przyzwyczajony do jedzenia. Potrzeba wiele odwagi, by nie sięgnąć po inną przekąsek, zwłaszcza jeśli jesteś otoczony przez innych pokarmów w pracy lub w domu. Nie ma sensu do picia białka trzęsie się raz lub dwa razy dziennie, jeśli przejadać resztę czasu.

Końcowa myśl

W końcu, starając się wybrać najlepszą dietę dla Ciebie jest to osobista decyzja, że ​​tylko możesz. Każda dieta ma swoje wady i zalety. Niektórzy ludzie naprawdę lubią diety białko potrząsać, ponieważ jest wygodna i nie trzeba się zdecydować, co jeść dwa razy dziennie. Dla innych, białko w proszku utrata masy ciała nie jest zrównoważony i zamknąć program przed widzą rezultaty. Jeśli zdecydujesz się przejść na dietę płynną białka, lub jakiegokolwiek innego planu restrykcyjne diety najpierw skonsultować się z lekarzem lub mówić do zarejestrowanego dietetyka, aby upewnić się, że dostajesz wszystkie ważne składniki odżywcze, które trzeba.

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.