Didžiausi Lieknėjimo treniruotės mistakes į Venkite

Posted on

Didžiausi Lieknėjimo treniruotės mistakes į Venkite

Kartais, treniruoklius su geriausiais ketinimais prarasti mažesnį svorį. Kas blogiau yra tai, kad jie dažnai pamatyti savo draugus slim down vos kelioms savaitėms po to, kai pradedate naują treniruotės programą. Jis gali būti varginantis ir paini.

Taigi, ką daro vienas svorio praradimas treniruotės plane veiksminga ir dar vienas nesugeba? Gali būti, dalyvaujančių veiksnių. Tačiau daugeliu atvejų priežastis gali būti siejamas su vienu iš šių suklydimų. Jei sunkiai sekasi mesti keletą svarų, o jūsų užduotis planas neduoda jokių rezultatų, pamatyti, jei jūs darysite vieną iš šių bendrų treniruočių klaidų.

Turėčiau dirbti kiekvieną dieną?

Tai nėra blogai, dirbti kiekvieną dieną. Daro tam tikrą fizinio aktyvumo formą kiekvieną dieną yra protingas, kai bandote slim down. Bet jei norite numesti svorio, kartojant tą pačią treniruotės režimas, intensyvumą, trukmę arba diena po dienos neveiks. Kodėl? Jūsų kūnas prisitaiko prie kasdienio darbo krūvį ir paspausite baimės svorio plynaukštėje .

Spręsti šią liapsusas: Plėtoti treniruotės tvarkaraštį, kuris apima įvairią veiklą, įvairaus intensyvumo lygius ir kitą sesiją ilgio. Pavyzdžiui, jei jūs paprastai padaryti 40 minučių pėsčiomis, nuolat tą veiklą savo treniruotės grafikas dvi ar tris dienas per savaitę. Bet kaip papildoma iššūkis, vaikščioti 60-75 minučių per vieną dieną per savaitę.

Dėl likusių dienų, sumaišykite dviračių treniruotės ir dienos Walk / paleisti intervalais . Jei esate sveikas pakankamai aktyvią veiklą, pridėti HIIT treniruotes , kurios buvo įrodyta, kad būti veiksmingos ne deginti riebalus . Įtraukiant daugiau įvairių į savo tvarkaraštį, galite dirbti kiekvieną dieną ir išvengti perdegimo.

Negalima kompensuoti valgyti daugiau 

Jei norite pridėti pratimą su savo rutinos, jums alkanas dažniau-ypač kai dirbate kiekvieną dieną. Darbas su tuo alkio gali būti kalną mūšis, nes ten dažnai šiek tiek balso viduje savo galvą, kad sako, ” aš galiu valgyti ką noriu, nes aš pasinaudoti šiandien .”

Tai loginis prasmę. Bet jei jūs bandote numesti svorio su pratimais, jums reikia pasiekti tam tikrą kalorijų deficitas dienos pabaigoje. Jei patenkinti savo po mankštos alkį su kaloringų maisto produktų ar net su per daug sveiko maisto, jūs galų gale pakeisti visus kalorijų sudegino. Tada jūsų kalorijų deficitas ir jūsų potencialus svorio išnyksta.

Spręsti šią liapsusas: Prieš pradėdami arba pakeisti savo treniruotės programą, nustatyti savo paros išlaidas . Jūs galite apskaičiuoti patys arba gauti medžiagų apykaitos tyrimas specialistas, pavyzdžiui atliekamas kaip asmeninis treneris arba registruotasis dietologas. Kai pradėsite savo mankštos programą įsitikinkite, kad jūs tik padidinti savo maistą, kad jūs vis dar išlaikyti kalorijų deficitą dienos pabaigoje.

500 kalorijų per dieną arba 3500 deficitas kalorijų per savaitę turėtų atsirasti vieno svaro svorio kiekvieną savaitę.

Venkite kreivas Mokymai

Geras fitneso grafikas apima širdies ir kraujagyslių (aerobinis) Mokymas, stiprumo mokymas, ir lankstumas darbą (tempimo) 0,1

Tai subalansuotas treniruotės programos užtikrina, kad jūsų kūno lieka sveiki ir tinkami. Tačiau kiekvienas iš šių trijų komponentų taip pat turi svorio netekimas naudą. Jei taupyti ant vieno ar dviejų iš jų, jūs galų gale su kreivas treniruotės programą ir jums nebus gauti visą svorio naudą jūsų naudojimosi sesijas.

Spręsti šią liapsusas: Dauguma svorio treniruotės programos apima aerobinė veikla, todėl mažai tikėtina, kad jūs turite pridėti kardio. Bet jūs taip pat turėtumėte įsitikinti, kad jūs darote, 2-3 dienas stiprumo mokymas, taip pat. Jei laikas yra problema, padaryti grandinės treniruotės ir visiškai trumpais tarpais jėgos pratimai tarp 5-10 minučių eilių kardio. Tada baigti kiekvieną treniruotę su 10-15 minučių tempimo, kad jums išlaikyti sveiką sąnarių ir žalos be kūno.

Negalima Sumažinti nesinaudojimo fizinio aktyvumo

Tai puiku, jei jūs einate į sporto salę kiekvieną dieną ir užbaigti žudikas treniruotės-nebent Įmoka yra, kad jūs praleisti likusią dienos dalį ant sofos. Jei kompensuoti savo treniruotę, sumažinant ne pratybų fizinio aktyvumo sumą, kad jūs per dieną, jūsų paros kalorijų išlaidos gali baigtis yra tas pats, lyg būtumėte ne dingo į sporto salę ne visiems.

Spręsti šią liapsusas: Ne pratybų veikla termogenezę (grynus) turėtų sudaryti didelę dalį kalorijų, kad jums deginti kiekvieną dieną. Kai jūsų NEAT mažėja, jūsų medžiagų apykaitą lėtina, jums nedega, kaip daugelis calories2 kiekvieną dieną ir jūs neturite prarasti svorio.

Jei jūsų treniruotes nutekėjimo jus į išsekimo, tai gali būti laikas iš naujo įvertinti savo programą. Įsitikinkite, kad jūsų aukšto intensyvumo treniruotes yra gana trumpas ir kad jūs įtraukiate keletą lengvai utilizuojami dienas per savaitę, kad jūsų kūno galimybę atgauti ir atstatyti.

Be to, reikia nepamiršti, kad tai ne visada treniruotės, kad sukelia tvarkingas trūkumą. Kartais pasirinkimas kloti ant sofos ar sėdėti ant kėdės visą dieną yra pagamintas iš įpročio, o ne tikras nuovargis. Pabandykite praleisti popietę NPP ir eiti į Energizuojanti pėsčiomis vietoj. Stuck darbe? Žr jeigu jūs galite naudoti nuolatinį darbo vietą ar imtis trumpos pertraukos išeiti iš savo kėdės ir judėti.

Permąstyti papildai ir sporto Gėrimai

Ar degalų metu arba po treniruotės su sporto gėrimų ar baruose? Jei taip, jūs tikriausiai trinti kalorijų deficitą, kad jūs tiesiog earned.3 Kai kuriais atvejais sportininkai reikia sportiniai gėrimai, bet daugumai treniruoklius vanduo yra geriausias pasirinkimas už hidrataciją. Ir tavo postą treniruotės dietos papildas yra turbūt nepadeda arba. Yra šimtai produktų pateikimo į rinką ir, deja, dauguma jų nieko, bet, kad tuščių pažadų ir nusausinkite savo piniginę.

Spręsti šią liapsusas: Vietoj investuoti barų, gėrimai, ar papildus, investuoti į vizito su akredituota sporto dietologu arba registruotų dietologas. Jie padės jums įsitikinti, kad jūs gaunate pakankamai teisę natūra kalorijų tinkamai atsigauti nuo savo treniruotės. Jie taip pat gali padėti jums iššifruoti ir galbūt demaskuoti į papildas, kurį norite naudoti teiginius.

galutinis Minties

Nepriklausomai nuo jūsų dydžio, pratybos turėtų visada būti jūsų kasdienybės dalis. Jūs patirsite daugybę naudą sveikatai, jei dalyvauja fizinio aktyvumo kasdien. Bet jei jūs užsiima treniruotės programą specialiai numesti svorio, jūs turite būti ypač atsargūs optimizuoti savo planą, kad atitiktų šį tikslą. Padaryti vos keli nedideli koregavimai, venkite šių bendrų klaidų, ir jūs esate labiau tikėtina, kad pamatyti rezultatus skalėje.

 

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.