Cilāt svarus, lai Lose Svars

Posted on

Cilāt svarus, lai Lose Svars

Ja esat mēģinājuši un nav zaudēt svaru pirms, tad iespējams, jūs mēģināja darīt to caur vairāk darbojas vai riteņbraukšanu, īpaši lēni, tālsatiksmes jogs vai zirgiem.

Bet, kamēr līdzsvara stāvoklī sirds – kad jūs darbināt, ciklu vai peldēties pie konsekventas intensitāti par ievērojamu laiku – ir daudz veselības pabalstus, palielinot tauku zudumu nav viens no tiem. Tā vietā, jums ir nepieciešams, lai sasniegtu bezmaksas svariem, ja jūs vēlaties, lai noņem ķermeņa tauku ātri un pārveidot savu ķermeni.

Vienā pētījumā, kas publicēts  Vēstnesī Applied Physiology , cilvēki, kas sekoja pretestība mācību programmu pievienots vairāk muskuļu, ieguva spēcīgāka un aizdedzināja ķermeņa tauku. Parakstītāja izturības līmenis pieauga par 36%, un tie  samazina ķermeņa tauku  vidēji par 2 kg, neskatoties uz to kopējo svaru nemainot. Tas nozīmē, ka viņi zaudēja tauku, bet pievienotās muskuļu masu, un, jo muskuļu ir aktīvs audu, viņu atdusas enerģijas patēriņš (sadedzinātās kalorijas miera), palielinājās par 6,8%, too. Tātad, ne tikai viņi saņem liesa, bet to racionalizēta iestādes, tad palīdzēja viņiem palikt liesa.

6 Noteikumiem liftings Fat Loss

1. Iet uz multi-move komplekti

Doing taisni kopas no viena lifta ir pareizā pieeja, lai veidotu muskuļu spēku, bet darot dažādus pārceļas atpakaļ uz muguras – vai pat darot dažādus lifti ar ķēdes – ir labāks ceļš, kas jāievēro, nezaudējot jūsu vēders ir prioritāte.

Superset ir viens pārvietot seko cits ar nelielu vai nekādu miera starp un vai nu atlasīt vienu un to pašu muskuļu grupu (piem biceps), antagonistiskas muskuļu grupas (biceps un triceps) vai lielie un zemāku ķermeņa muskuļu grupas (biceps un kvadracikli) . Tri-komplekts ir trīs lifti grupēti ar nelielu vai nekādu atpūtu, bet milzu kopa ir četri vai vairāk kustas.

Diezgan kad milzu kopa kļūst ķēdes semantika, bet efekts ir tāds pats: vairāk palielina sirds ritma un muskuļu nogurumu, kas ir galvenais, lai radītu apstākļus, lai jūsu ķermeņa, lai savlaicīgi tauku.

2. Vai pilna ķermeņa treniņu

Veidot muskuļu, tas ir labāk koncentrēties uz mācībām vienā vai divās muskuļu grupas, kas katrā sesijā strādāt viņiem grūti un pilnībā uzsākt procesu, kas rada jaunu muskuļu audu. Bet, ja sadedzinot taukus, ir jūsu uzmanība ir jēga to darīt pilnu ķermeņa treniņu katru reizi, kad iet uz sporta zāli.

Tāpat kā darot supersets un shēmas, tas ir tāpēc, ka no sirds sūknēšanas ieguvumiem – saglabājot atpūtas periodus īsā atkal svarīga.

Darba vairāku individuālo muskuļu grupām katru sesiju nepieciešama arī lielāka enerģijas patēriņu pēc apmācību, kas ir daļa no jūsu ķermeņa atveseļošanas procesā, lai jūs varētu turpināt sadedzināt taukus.

3. prioritāti noteikt salikti pacēlāji

Ja jūs vēlaties, lai lāpu taukiem, tad pacēlāji, kas izraisa kustību divos locītavām – piemēram  , squats  (gurniem un ceļgaliem) vai  virszemes presē  (pleciem un elkoņiem) – un iesaistīt vairākas muskuļu grupas, būtu aizņem lielāko daļu sava sporta laiku.

Iemesls ir vienkāršs: jo vairāk iesaistīti muskuļi, jo vairāk svara jūs varat pacelt; smagāks svars, jo grūtāk jūsu muskuļi ir jāstrādā, lai pārvaldītu to; jo grūtāk sirds un plaušas ir jāstrādā sūknēt ar asinīm un skābekli darba muskuļiem, jo ​​vairāk kaloriju jūs apdegums treniņa laikā un stundās pēc jūsu sesiju.

Tas ir tāpēc, ka jūsu organisms ir palielināt savu metabolismu – ātrumu, kuru jūs sadedzināt kalorijas – lai labotu kaitējumu jūsu muskuļiem un atmaksāt skābekļa parādu no mācībām. Jūs joprojām varat darīt izolāciju – vai vienas kopīgas kustības – piemēram,  biceps cirtas  vai kāju paplašinājumiem , bet to darīt beigās treniņa, kad smagumu celšana ir maisā.

4. samazināt svaru

Tas var likties counter-intuitīvu, bet samazinot daudzumu svara jūs pacelt var palīdzēt jums palielināt ātrumu, ar kādu dedzināt taukus. Ir svarīgi, lai vēl pacelt smago Jūsu muskuļus strādāt, bet samazinot pretestību nedaudz, vai tas ir uz bāru, mašīnu vai pāris hanteles, var padarīt svaru vieglāk vadāmu un ļauj jums koncentrēties uz patiešām izmanto jūsu muskuļus, lai paceliet un nolaidiet svaru, nevis lai apkrāptu veidlapu un izmantot impulsu, lai saņemtu to, un saglabāt to pārvietojas. Tādā veidā, jūs saņemsiet vairāk faktisko kvalitātes celšanas izdarīt katru komplektu laikā.

5. Nelietojiet pārspīlēt pārējo

Viens no labākajiem veidiem, kā sadedzināt tik daudz tauku, cik vien iespējams ar svaru sesija ir saglabāt atpūtas periodus starp kopām pēc iespējas īsākam. Piešķirt sev mazāk laika, lai atgūtu no iepriekšējā komplekta, pirms sākt nākamā saglabā jūsu sirdsdarbība augsts, palielina skābekļa parādu un piesaista vairāk muskuļu šķiedras, lai palīdzētu pārvietot smagumus kā kopas gaitu, un jūs kļūstat arvien vairāk noguruši.

Ja jūs darāt multi-pārvietot kopas vai ķēdes stila komplekti, mēģiniet nevis pauze starp katru pārvietot, un atpūsties tikai pabeidzot pilnu komplektu vai ķēde.

Kad esat noguris tā kļūst vilinoši paplašināt savu atpūtas laikposmiem, tāpēc sportot taimeri, lai nodrošinātu, ka jūs stick ar optimālu atpūtas perioda, sadedzinot taukus

6. Keep sesijas īstermiņa

Jo ilgāk sesija, jo vairāk tauku jūs sadedzināt, vai ne? Ne tik ātri. Pārslēdziet savu mentalitāti prom no saskaitot stundas jūs liekot pie sporta zālē, un tā vietā, lai cik intensīvi tu vilcienu, kad tu esi tur. Patiesi intensīva svaru treniņu nevar ilgt daudz ilgāk par 45 minūtēm līdz stundai, jo, ja jūs darāt to pareizi, jums būs pilnīgi noguruši minētajā termiņā. Galvenais ir nevis atkritumi vienu sekundi, lai jūs saglabāt savu muskuļu, sirds un plaušas strādā ar pilnu jaudu. Atcerieties, ka jūs esat tur apmācīt grūti, un pēc tam saņemt no jauna, nevis tērēt laiku darot svārstīgs pacelšanu.

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.