9 požymiai žemu testosterono

Posted on

Testosteronas yra hormonas, kurį gamina žmogaus organizme. Tai daugiausia gaminamas vyrams sėklidžių. Testosteronas veikia vyro išvaizdą ir seksualinį vystymąsi. Jis stimuliuoja spermos gamybą, taip pat žmogaus lytinis potraukis. Ji taip pat padeda auginti raumenis ir kaulų masę.

Testosterono gamybos paprastai su amžiumi mažėja. Pasak Amerikos Urologiniai asociacijos , apie 2 iš 10 vyrų, vyresnių nei 60 metų turi žemą testosterono. Tai šiek tiek padidėja iki 3 iš 10 vyrų jų 70s ir 80s.

Vyrai gali patirti simptomų spektrą jei testosterono mažėja daugiau nei turėtų. Žemas testosterono, ar mažas, T, diagnozuojama, kai lygiai nukristi žemiau 300 nanogramų per decilitras (ng / dl). Normalus diapazonas yra paprastai 300-1000 ng / dl, pagal JAV Maisto ir vaistų administravimo. Kraujo tyrimas vadinamas serumo testosterono testas naudojamas siekiant nustatyti savo lygį cirkuliuojantis testosteronas.

Simptomų spektras gali atsirasti, jei testosterono gamyba drastiškai nukris žemiau normalu. Ženklai mažo T dažnai subtilus. Laikyti svarstymas sužinoti mažo T ženklus vyrams.

1. mažas lytinis potraukis

Testosteronas vaidina svarbų vaidmenį libido (lytinio potraukio) vyrams. Kai kurie vyrai gali patirti nuosmukį lytinio potraukio, nes jos amžiaus. Tačiau, kažkas su mažu T greičiausiai patirti daugiau smarkiai sumažėjusio jų norą turėti lytinių santykių.

2. Sunkumo su erekcija

Nors testosteronas stimuliuoja žmogaus lytinis potraukis, jis taip pat AIDS pasiekti ir išlaikyti erekciją. Testosterono vien nesukelia erekcijos, bet jis stimuliuoja receptorius smegenyse gaminti azoto oksido. Azoto oksidas yra molekulė, kuri padeda sukelti cheminių reakcijų seriją reikalingą erekcija atsirasti. Kai testosterono lygis yra per mažas, žmogus gali turėti sunkumų pasiekiant erekciją prieš seksą arba turintis spontaniškas erekcija (pavyzdžiui, miego metu).

Tačiau, testosteronas yra tik vienas iš daugelio veiksnių, pagalbos į atitinkamas erekcija. Moksliniai tyrimai yra neįtikinami dėl testosterono pakeitimo vaidmenį erekcijos disfunkcijai gydyti. Daugelyje tyrimų, pažvelgė į testosterono vyrams su erekcijos problemų naudai peržiūros, beveik pusė parodė, jokio pagerėjimo su gydymo testosteronu. Daug kartų, kitų sveikatos problemų vaidinti vaidmenį erekcijos problemų. Tai gali būti:

  • diabetas
  • skydliaukės problemos
  • aukštas kraujo spaudimas
  • didelis cholesterolio kiekis
  • rūkymas
  • alkoholio vartojimas
  • depresija
  • stresas
  • nerimas

3. Žemos spermos tūris

Testosteronas vaidina vaidmenį spermos gamybą, kuri yra panaši į pieną skystis, padedantis spermos judrumui. Vyrai su mažu T dažnai pastebėti jų spermos tūrio ejakuliacijos metu sumažėjo.

4. Plaukų slinkimas

Testosteronas vaidina svarbų vaidmenį keliuose organizmo funkcijų, įskaitant plaukų gamyboje. Nuplikimas yra natūrali senėjimo daugelį vyrų. Nors yra paveldima komponentas nuplikimas, vyrai su mažu T gali patirti kūno ir veido plaukų slinkimas, taip pat.

5. Nuovargis

Vyrai su mažu T pranešė nepaprastas nuovargis ir sumažėja energijos lygmenų. Jūs galite turėti mažą T, jei esate pavargęs visą laiką nepaisant gauti daug miego, arba jei esate ieškant sunkiau gauti motyvuoti naudotis.

6. praradimas raumenų masės

Kadangi testosteronas vaidina svarbų vaidmenį raumenyną, vyrai su mažu T gali pastebėti raumenų masės sumažėjimą. Tyrimai parodė, testosterono įtakos raumenų masę, bet nebūtinai stiprumą ar funkciją.

7. padidėjusi kūno riebalų

Vyrai su mažu T taip pat gali patirti padidėja kūno riebalų. Visų pirma, jie kartais plėtoti ginekomastija, ar padidinimas krūties audinį. Šis poveikis yra manoma, kad atsirasti dėl to, kad tarp testosterono ir estrogeno per vyrų disbalansas.

8. Sumažėjęs kaulų masė

Osteoporozė arba kaulų masės retinimas, yra sąlyga, dažnai siejama su moterimis. Tačiau vyrai su mažu T taip pat gali patirti kaulų praradimą. Testosteronas padeda gaminti ir stiprinti kaulus. Taigi vyrų su mažu T, ypač vyresnio amžiaus vyrų, turi mažesnį kaulų tūrį ir yra labiau linkusios į kaulų lūžių.

9. Nuotaikos pokyčiai

Vyrai su mažu T gali patirti pokyčius nuotaikos. Kadangi testosteronas įtakoja daug fizinius procesus organizme, ji taip pat gali paveikti nuotaiką ir protinį pajėgumą. Tyrimai rodo, kad vyrai su mažu T yra labiau linkę susidurti depresija, dirglumas, ar dėmesio stoka.

perspektyva

Skirtingai nuo moterų, kuriems pasireiškia greitai kritimą hormonų menopauzės, vyrai patiria daugiau palaipsniui sumažėja testosterono lygį per tam tikrą laiką. Kuo vyresnis žmogus, tuo labiau tikėtina, jis patirti žemiau normalus testosterono lygį. Vyrai su testosterono lygį žemiau 300 ng / dL, gali pasireikšti tam tikras mažas T simptomų laipsnį. Jūsų gydytojas gali atlikti kraujo tyrimą ir, jei reikia, rekomenduoti gydymą. Jie gali aptarti galimą naudą ir riziką testosterono vaistai, taip pat.

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.