9 pazīmes zemu testosterona

Posted on

Testosterons ir hormons, ko ražo cilvēka organismā. Tas galvenokārt ražo vīriešu sēkliniekos. Testosterona ietekmē cilvēka izskatu un seksuālo attīstību. Tas stimulē spermas ražošanu, kā arī cilvēka dzimumtieksme. Tas arī palīdz veidot muskuļu un kaulu masu.

Testosterons ražošana parasti samazinās līdz ar vecumu. Saskaņā ar Amerikas Urologu asociācijas , aptuveni 2 no 10 vīriešiem, kas vecāki par 60 gadiem, ir zems testosterona. Tas nedaudz palielinās līdz 3 no 10 vīriešiem to 70. un 80..

Vīrieši var piedzīvot dažādus simptomus, ja testosterona samazinās vairāk nekā vajadzētu. Zems testosterona vai zema T, tiek diagnosticēta, kad līmenis samazinās zem 300 nanogrami decilitrs (ng / dl). Normāls klāsts parasti ir 300-1000 ng / dl, saskaņā ar ASV Pārtikas un zāļu pārvalde. Asins analīzes, ko sauc par seruma testosterona testu izmanto, lai noteiktu jūsu līmeni cirkulējošais testosterons.

Klāsts simptomi var rasties, ja testosterona ražošana krasi samazinās zem normas. Pazīmes zemu T bieži vien ir smalks. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu pazīmes zemu T vīriešiem.

1. Zema sex drive

Testosterons spēlē galveno lomu libido (dzimumtieksme) vīriešiem. Daži vīrieši var piedzīvot kritumu dzimumtieksme, jo tās vecums. Tomēr kāds ar zemu T būs iespējams piedzīvot daudz krasu kritumu vēlmē seksu.

2. Grūtības ar erekciju

Kaut testosterons stimulē cilvēka dzimumtieksme, bet arī palīdz sasniegt un uzturēt erekciju. Testosterons vien neizraisa erekciju, bet tas stimulē receptorus galvas smadzenēs, kas rada slāpekļa oksīds. Slāpekļa oksīds ir molekula, kas palīdz izraisīt virkni ķīmisko reakciju nepieciešamo erekciju notikt. Kad testosterona līmenis ir pārāk zems, cilvēks var būt grūti sasniegt erekcija pirms dzimuma vai kam spontānu erekciju (piemēram, miega laikā).

Tomēr, testosterons ir tikai viens no daudziem faktoriem, kas atbalsta ar pietiekamiem erekciju. Pētījumi ir nepārliecinošs par lomu testosterona aizstāšanas ar erektilās disfunkcijas. Pārskatot pētījumiem, kas paskatījās labā testosterona vīriešiem ar erekcijas grūtībām, gandrīz puse neuzlabojās ar testosterona terapijas. Daudzas reizes, citas veselības problēmas spēlē lomu erekcijas grūtības. Tie var būt:

  • diabēts
  • vairogdziedzera darbības traucējumi
  • augsts asinsspiediens
  • augsts holesterīna līmenis
  • smēķētāju
  • alkohola lietošanu
  • depresija
  • uzsvars
  • nemiers

3. Zema sperma apjoms

Testosterons ir nozīme ražošanas spermas, kas ir piena šķidrums, kas palīdz ar motoriku spermu. Vīrieši ar zemu T bieži ievērosiet apjoma kritums to spermas ejakulācijas laikā.

4. Matu izkrišana

Testosterons ir nozīme vairākās ķermeņa funkcijas, tai skaitā matu ražošanu. Balding ir dabiska daļa no novecošanās daudziem vīriešiem. Lai gan ir iedzimta komponents balding, vīriešiem ar zemu T var rasties zaudējumi ķermeņa un sejas apmatojuma, kā arī.

5. Nogurums

Vīrieši ar zemu T ziņoja stiprs nogurums un samazinājumu enerģijas līmeni. Jums varētu būt zems T, ja esat noguris visu laiku, neskatoties iegūt daudz gulēt, vai, ja jūs atrast ir grūtāk, lai saņemtu motivēti izmantot.

6. zudums muskuļu masas

Jo testosterons spēlē lomu celtniecības muskuļu, vīrieši ar zemu T varētu pamanīt samazināšanos muskuļu masu. Pētījumi ir parādījuši, testosterons ietekmē muskuļu masu, bet ne vienmēr spēku vai funkciju.

7. Paaugstināta ķermeņa tauku

Vīrieši ar zemu T var arī pieredze palielina ķermeņa tauku. Jo īpaši tie dažreiz attīstīt ginekomastija, vai palielina krūts audiem. Šis efekts tiek uzskatīts, ka rodas dēļ nelīdzsvarotība starp testosteronu un estrogēnu ietvaros vīriešiem.

8. samazināta kaulu masa

Osteoporoze vai retināšanas kaulu masas, ir nosacījums, kas bieži saistīts ar sievietēm. Tomēr vīrieši ar zemu T var rasties kaulu zudumu. Testosterons palīdz radīt un nostiprināt kaulu. Tātad, vīrieši ar zemu T, īpaši gados vecākiem vīriešiem, ir zemāka kaulu tilpumu un ir vairāk uzņēmīgi pret kaulu lūzumi.

9. Garastāvokļa izmaiņas

Vīrieši ar zemu T var piedzīvot izmaiņas noskaņojumu. Jo testosterons ietekmē daudzus fiziskus procesus organismā, arī tas var ietekmēt garastāvokli un garīgo spēju. Pētījumi liecina, ka cilvēki ar zemu T ir lielāka iespēja saskarties depresija, aizkaitināmība, vai uzmanības trūkums.

perspektīva

Atšķirībā no sievietēm, kuras piedzīvo strauju kritumu hormonu līmenis pie menopauzes, vīrieši vairāk pakāpenisku samazināšanos testosterona līmeni laika gaitā. Jo vecāks cilvēks, jo lielāka iespēja, viņš ir piedzīvot zem normālu testosterona līmeni. Vīrieši ar testosterona līmeni zem 300 ng / dl var rasties zināma zemu T simptomus. Jūsu ārsts var veikt asins analīzes un ieteikt ārstēšanu, ja nepieciešams. Tās var apspriest iespējamos ieguvumus un riskus testosterona medikamentu, kā arī.

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.