9 Ознаки Низький рівень тестостерону

Posted on

Тестостерон є гормон, що виробляється людським тілом. Це в основному виробляється у чоловіків яєчками. Тестостерон впливає на зовнішній вигляд людини і статевий розвиток. Він стимулює вироблення сперми, а також статевий потяг людини. Це також допомагає наростити м’язи і кісткову масу.

Виробництво тестостерону , як правило , зменшується з віком. За даними Американської урологічної асоціації , близько 2 з 10 чоловіків старше 60 років мають низький рівень тестостерону. Це трохи збільшується до 3 -х з 10 чоловіків в 70 – х і 80 – х.

Чоловіки можуть відчувати ряд симптомів, якщо рівень тестостерону знижується більш, ніж це необхідно. Низький рівень тестостерону, або низький рівень Т, діагностується, коли рівень падає нижче 300 нанограмм на децилітр (нг / дл). Нормальний діапазон, як правило, 300-1000 нг / дл, відповідно до якості харчових продуктів і медикаментів США. Аналіз крові називається тест тестостерону в сироватці крові використовується, щоб визначити ваш рівень циркулюючого тестостерону.

Ряд симптомів може статися, якщо вироблення тестостерону різко падає нижче норми. Ознаки низької Т часто є тонкими. Продовжуйте читати, щоб дізнатися ознаки низького рівня Т у чоловіків.

1. Низький привід сексу

Тестостерон відіграє ключову роль в лібідо (статевого потягу) у чоловіків. Деякі люди можуть відчувати зниження статевого потягу, оскільки вони старіють. Проте, хтось з низькою T, ймовірно, зазнають більш різке падіння їх бажання мати секс.

2. Труднощі з ерекцією

У той час як тестостерон стимулює статевий потяг чоловіка, він також допомагає в досягненні і підтримці ерекції. Тестостерон сам по собі не викликає ерекцію, але він стимулює рецептори в головному мозку, щоб зробити окис азоту. Оксид азоту є молекулою, яка допомагає викликати серію хімічних реакцій, необхідну для ерекції статися. Коли рівень тестостерону занадто низький, людина може мати труднощі в досягненні ерекції до статі або має спонтанні ерекції (наприклад, під час сну).

Однак, тестостерон є лише один з багатьох факторів , які допомагають в адекватних ерекцій. Дослідження безрезультатне в відношенні ролі заміщення тестостерону в лікуванні еректильної дисфункції. В огляді досліджень , які дивилися на користь тестостерону у чоловіків, які відчувають труднощі з ерекцією, майже половина не показала ніякого поліпшення з лікуванням тестостероном. Багато разів, і інші проблеми зі здоров’ям грають певну роль в печеристих труднощі. Вони можуть включати в себе:

  • діабет
  • проблеми з щитовидною залозою
  • високий кров’яний тиск
  • високий рівень холестерину
  • куріння
  • вживання алкоголю
  • депресія
  • стрес
  • тривожність

Обсяг 3. Низькою сперми

Тестостерон відіграє певну роль у виробництві сперми, яка є молочної рідиною, яка допомагає в рухливості сперматозоїдів. Чоловіки з низьким T часто помітити зменшення обсягу їх сперми під час еякуляції.

4. Випадання волосся

Тестостерон відіграє роль в ряді функцій організму, в тому числі виробництва волосся. Облисіння є природною частиною старіння для багатьох чоловіків. У той час як є спадковий компонент облисіння, люди з низькою T можуть відчувати втрату тіла і волосся на обличчя, а також.

5. Втома

Чоловіки з низьким T повідомили крайню втому і зниження енергетичних рівнів. Ви можете мати низький T, якщо ви втомилися весь час, незважаючи на отримання багато спати або якщо ви все важче отримати мотивовані вправи.

6. Втрата м’язової маси

Оскільки тестостерон відіграє роль у формуванні м’язів, люди з низькою Т можуть помітити зниження м’язової маси. Дослідження показали , тестостерон впливає на м’язову масу, але не обов’язково силу або функцію.

7. Збільшення жирових відкладень

Чоловіки з низьким T можуть також відчувати збільшення жирових відкладень. Зокрема, вони іноді розвиваються гінекомастія, або збільшеної тканини молочної залози. Цей ефект, як вважають, відбувається через дисбаланс між тестостерону й естрогену в чоловіків.

8. Зниження кісткової маси

Остеопороз, або витончення кісткової маси, є стан часто асоціюється з жінками. Проте, люди з низькою T можуть також відчувати втрату кісткової маси. Тестостерон допомагає виробляти і зміцнювати кістки. Тому у чоловіків з низьким T, особливо людям похилого віку, має більш низький обсяг кісткової тканини і більш сприйнятливі до переломів кісток.

9. Зміни настрою

Чоловіки з низьким рівнем Т , може зазнавати змін в настрої. Оскільки тестостерон впливає на багато фізичні процеси в організмі, він також може впливати на настрій і розумові здібності. Дослідження показують , що люди з низьким рівнем Т мають більше шансів зіткнутися з депресією, дратівливістю або відсутністю фокуса.

прогноз

На відміну від жінок, які відчувають швидке падіння рівня гормонів в період менопаузи, чоловіки відчувають більш поступове зниження рівня тестостерону протягом довгого часу. Чим старша людина, тим більше вірогідності, що він випробувати нижче нормальний рівень тестостерону. Чоловіки з рівнями тестостерону нижче 300 нг / дл можуть відчувати деяку ступінь низьких симптомів Т. Ваш лікар може провести аналіз крові і рекомендувати лікування, якщо це необхідно. Вони можуть обговорити потенційні вигоди і ризики, пов’язані з тестостероном ліки, а також.

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.