2. Viegli vingrinājumi zaudēt svaru strauji

Posted on

2. Viegli vingrinājumi zaudēt svaru strauji

Jums nav nogalināt sevi sporta katru dienu, lai slim leju. Ir viegli vingrinājumi zaudēt svaru, ka jūs varat darīt mājās vai ceļā. Patiesībā, dažreiz vienkārši treniņiem strādāt labāk.

Tātad, pirms jūs mēģināt CrossFit, pievienoties hardcore boot nometnes klasi, vai arī pierakstīties uz lieljaudas HIIT programmu, uzzināt, cik ātri svara zudums vingrinājumi var paātrināt svara zudumu, un tad iekļaut kādu no šīm treniņu rutīnas jūsu grafiku.

Easy vingrinājumi zaudēt svaru strauji

Zaudēt svaru, jums ir nepieciešams, lai izveidotu īpašu kaloriju deficītu. Piemēram, jūs varētu vēlēties, lai sasniegtu 500 kaloriju deficīts katru dienu zaudēt vienu mārciņu nedēļā. Vai jūs varētu noteikt mērķi, lai sasniegtu 1000 kaloriju dienā deficītu zaudēt 2 mārciņas nedēļā. 1

Katrā ziņā, jums ir nepieciešams, lai kontrolētu, cik kaloriju tu ēd un sadedzināt vairāk kaloriju ar kustību, lai sasniegtu savu mērķi.

Daudzi cilvēki var sākt intensīvu treniņu plānu slim leju. Bet dažreiz tas ir labāk, lai darītu viegli vingrinājumus, lai zaudēt svaru ātri. Ir četri veidi, kas vienkārši vingrinājumi var palīdzēt jums, lai slim leju:

 • Uzlabojiet ikdienas non-vingrojumu kustības. Easy treniņu mērķis ir palielināt savu sirdsdarbība sadedzināt kalorijas, bet tie nedrīkst valkāt jums leju. Tātad jums nav justies nepieciešamību veikt nap vai gulēja uz dīvāna visu dienu pēc tam, darot treniņu. Tas palīdz jums palikt aktīvs visu dienu un palielināt skaitu kalorijas jums apdegums no LIELISKI.
 • Izmantot katru dienu. Kad jūs to viegli treniņu, jūs varat izmantot katru dienu. Hard vingrinājums, no otras puses, ir nepieciešama atjaunošanas dienā pēc sesijas. Kad jūs strādājat out dienā (nevis 2-3 dienas nedēļā), jūs, iespējams, var sadedzināt vairāk kaloriju no izmantošanas.
 • Uzturēt konsekventu vingrojumu programmu. Kaut gan intensīva vingrinājums ir efektīva svara zudums, cietie treniņiem nodot savu ķermeni augstākā risks traumas un izdegšanas. Un jūs, visticamāk sadedzināt pietiekami daudz kaloriju svara zudums, kamēr jūs atgūstas uz dīvāna. Easy treniņiem parasti drošāks par savu ķermeni, un, iespējams, lai jūs varētu būt konsekventi, katru nedēļu un ik mēnesi.
 • Keep bada līmeni stabila. Cietie treniņiem bieži palielina bada līmeni. Un dažreiz tās pat palielināt savu sajūtu tiesības uz pārtiku. Piemēram, jūs varētu justies, ka jums ir pelnījuši augsta kaloriju maltīti vai kārumu pēc smaga izmantošanas, jo jūs nopelnījis ar savu piepūli. Bet viegli treniņi ir mazāka iespēja atstāt jūs badā. Rezultāts ir tāds, ka jums var ēst mazāk ar vieglu fitnesa programmu.

Ja jums ir veselīgi pietiekami enerģisku darbību, grūti treniņi ir labs jūsu organismā. Augstas intensitātes izmantot palīdz veidot muskuļu un sadedzināt taukus. Bet viegli treniņiem var paātrināt svara zudumu, too.

2 Easy Treniņi zaudēt svaru strauji

Ir divi Tālāk norādītās viegli treniņu rutīnas. Izvēlieties fitnesa plānu, pamatojoties uz jūsu pašreizējo līmeni fitnesa un veselību.

 1. Viegli izmantot rutīnas iesācējiem

Šis plāns darbojas labi, lai cilvēki, kas neveic vispār. Viegli vingrinājumi dauzīt savu metabolismu no slinks režīmā un saņemt to pārvietojas vēlreiz. Bet, lai padarītu šo plānu darbu, jums ir nepieciešams, lai saglabātu jūsu treniņu īss un vadāmību. Tādā veidā, jums nekad nav attaisnojums, lai izlaistu sesiju.

Par šo plānu, jūs izmantot 1-3 reizes katru dienu, bet katru treniņu nebūs pēdējā ilgi. Jums nav nepieciešams mainīt drēbes, jūs, iespējams, nebūs pārāk nosvīdis, un jums nav nepieciešama nekāda papildu aprīkojumu.

Easy iesācējs laiks:

 • 7 minūtes ātri staigāt
 • 7 minūtes viegli lunges un viegli push ups
 • 7 minūtes ātri staigāt

To var izdarīt šo treniņu vietējā parkā, jūsu birojā vai mājās. Iestatiet atgādinājumus savā viedtālrunī, lai atgādinātu sev, lai pabeigtu jūsu sesijas. Vai vēl labāk, darbā draugs turēt jums atbildību.

Nepieciešams vairāk izaicinājumu? Swap ņiprs kāpņu kāpšana staigāšanai. Ja jūs esat darbā, kāpt pa biroja kāpnēm, vai lunges uz nolaišanās un atspiešanās pret sienu.

Kāpēc tas viegli fitnesa plāns darbojas: No treniņa ilgums ir vieglāk paciest, un, visticamāk, ka jums pieturēties pie plāna. Un, lai gan treniņiem ir īss, jūs joprojām dedzināšana būtiskus kalorijas īsā laika periodā. Done pareizi trīs reizes dienā, jūs varat ierakstīt līdz pat 300 – 500 kalorijas. Ja jūs šo viegli treniņu apkārt ēdienreize, jūs, iespējams, ir arī saīsināt laiku, ko pavadi ēšanu, kas palīdzēs jums, lai samazinātu barības daudzumu, kuru vēlaties lietot.

 1. Viegli izmantot rutīnas Regulāro trenažieri

Šis plāns darbojas cilvēkiem, kas jau īsteno. Šī plāna mērķis ir sasist savu ķermeni no tā parastajā ātrākai svara zudums. Jums izdarīt, pievienojot vairāk darbību, lai jūsu dienā, bet jums saglabāt papildus sesijas viegli, lai jūsu ķermenis un smadzenes nesaņem izdeg.

Jūsu viegli treniņu sastāvēs pievienojot 30-45 minūtes viegli patīkams darbības pretējā galā jūsu dienu, kā jūsu parasto treniņa:

 • Ja jūs strādājat no rīta, pievienot ņiprs vakara pastaigā ar savu grafiku.
 • Ja jūs izmantot vakarā, apsveriet riteņbraukšanas vai kājām uz darbu no rīta.

Kāpēc tas viegli fitnesa plāns darbojas: tas ir kopīgs cilvēkiem, kuri izmanto regulāri darīt to pašu ikdienas nedēļu pēc nedēļas. Ja jūs pašus vingrinājumus tādā pašā intensitātē visu laiku jūs saņemsiet tos pašus rezultātus. Jūsu ķermenis hits plato. Šis plāns palielina jūsu aktivitātes līmeni bez pievienotās stresu vai spriedzi uz jūsu locītavām. Tātad jūs sadedzināt vairāk kaloriju, neuzliekot nodokli savu ķermeni.

Boost Jūsu Viegli izmantot rutīnas ātrākai Svars Loss

Jūsu jaunā viegli izmantot rutīnas jums palīdzēs sadedzināt vairāk kaloriju. Bet jūs varat zaudēt svaru ātrāk, pievienojot šos uzdevumus:

 • Izlaist deserts uz nedēļu. Grab nelielu porciju ogu vietā
 • Izlaist dzērieniem, kas izraisa svara pieaugums un dzert ūdeni vietā. Nav ventilatoru no ūdens? Uzziniet, kā padarīt piegaršu ūdeni uzveikt savas tieksmes.
 • Dump ciete. Tā vietā, lai ēšanas tukšs kaloriju balto pārtikas produktiem, piemēram, maizi, balto rīsu vai makaronu, aizbērt uz dažādiem liesās olbaltumvielu un labu carbs.

Pagrieziet ātrs svara zudums uz ilgtermiņa panākumus

Ja jūs brauciet ar savu vieglu treniņu rutīnas, jums vajadzētu redzēt dažas izmaiņas mērogā, vai tādā veidā, kā jūsu drēbes fit pēc nedēļas vai divām. Tad uzdot sev šo jautājumu: tas bija tā vērts?

Ja atbilde ir jā, tad saglabāt savu viegli fitnesa plāns iet. Jūs pat varētu vēlēties, lai padarītu to apstrīdot pievienojot mērenas vingrojumu un augstas intensitātes nodarbības. Tad sākt sekošanas savu diētu, lai pārliecinātos, ka jūs ēdat tiesības proteīnu zaudēt svaru un uzturēt muskuļu.

Ja atbilde ir nē, neuztraucieties. Pat viegls uzdevums plāns prasa lielu apņēmību. Jūs, iespējams, nav bijis gatavs ieguldījumiem. Bet nepadodieties pilnībā. Izvēlieties dažas daļas no plāna, kas šķiet pārvaldāmi un mēģināt iekļaut tos savā grafikā. Jūsu svara zudums notiks lēnāk, bet vismaz tas notiks.

 

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.