2 Lengvas Pratimai sublogti greitai

Posted on

2 Lengvas Pratimai sublogti greitai

Jūs neturite nusižudyti salėje kasdien slim down. Yra paprasti pratimai numesti svorio, kad jūs galite padaryti namuose ar kelyje. Iš tiesų, kartais paprasti treniruotes dirbti geriau.

Taigi prieš jus pabandykite CrossFit, prisijungti hardcore Boot Camp klasę arba užsiregistruoti sunkiųjų HIIT programą, sužinoti, kaip greitai svorio pratimai gali pagreitinti svorio ir tada įtraukti vieną iš šių treniruočių rutiną į savo tvarkaraštį.

Lengvas Pratimai sublogti greitai

Sublogti, jums reikia sukurti specialią kalorijų deficitą. Pavyzdžiui, galbūt norėsite pasiekti 500 kalorijų deficitas kiekvieną dieną prarasti vieną svarą per savaitę. Arba galite nustatyti tikslą, kad būtų pasiektas 1000 kalorijų kasdien deficitą prarasti £ 2 per savaitę. 1

Bet kokiu atveju, jums reikia kontroliuoti kalorijų jums valgyti skaičių ir sudegina daugiau kalorijų su judėjimo pasiekti savo tikslą.

Daugelis žmonių gali pradėti intensyvios treniruotės planą slim down. Tačiau, kartais tai geriau daryti paprastus pratimus numesti svorio greitai. Yra keturi būdai, kad lengva mankšta gali padėti jums slim down:

 • Pagerinti kasdienį ne mankštos judėjimą. Lengvas treniruotes yra skirtos padidinti jūsų širdies ritmas deginti kalorijas, tačiau jie neturėtų nešioti you down. Taigi jūs neturite jausti poreikį nusnūsti ar gulėti ant sofos visą dieną po to, kai darai treniruotę. Tai padeda jums išlikti aktyvus visą dieną ir padidinti kalorijų sudeginti skaičių nuo tvarkingas.
 • Naudotis kiekvieną dieną. Kai tai padarysite lengvai treniruotes, galite naudotis kiekvieną dieną. Sunku naudotis, kita vertus, reikalauja atkūrimo dieną po sesijos. Kai dirbate kasdien (o ne 2-3 dienas per savaitę) galite sudeginti daugiau kalorijų iš pratybų.
 • Išlaikyti nuoseklų treniruočių programą. Nors intensyvus pratimas yra veiksminga svorio netekimas, kietos treniruotes įdėti savo kūną didesnė rizika susižeisti ir išsekimas. Ir jūs greičiausiai dega pakankamai kalorijų svorio, o jūs atsigauna ant sofos. Lengvas treniruotes paprastai saugiau savo kūną ir gali leisti jums būti labiau suderinta, kiekvieną savaitę ir kiekvieną mėnesį.
 • Laikyti alkio lygio pastovus. Kietos treniruotes dažnai padidinti alkio lygį. Ir kartais jie net padidinti savo jausmą teisės į maistą. Pavyzdžiui, jums gali jaustis, kad jūs nusipelno didelio kalorijų valgio ar gydyti po sunkaus fizinio krūvio, nes jūs uždirbote ji su savo pastangų. Bet paprasti treniruotes yra mažiau tikėtina, kad palikti jums badauja. Rezultatas yra tai, kad jūs galite valgyti mažiau su lengvai fitneso programa.

Jei esate sveikas pakankamai aktyvią veiklą, kietos treniruotes yra gera jūsų kūno. Didelio intensyvumo mankšta padeda auginti raumenis ir deginti riebalus. Bet paprasti treniruotes gali pagreitinti svorio, taip pat.

2 yra lengva Treniruotes sublogti greitai

Yra du žemiau išvardytų lengvų treniruočių rutiną. Pasirinkite sporto planą remiantis savo dabartinio lygio fitneso ir sveikatos.

 1. Lengvas vykdant kasdieninį pradedantiesiems

Šis planas veikia gerai žmonėms, kurie nevykdo ne visiems. Lengvai pratimai kratytis savo metabolizmą iš tingus režime ir gauti jį perkelti dar kartą. Tačiau, kad šis planas darbą, jums reikia išlaikyti savo treniruotes trumpas ir lengvai valdomas. Tokiu būdu, jūs niekada neturite pasiteisinimas praleisti sesiją.

Dėl šio plano, jums pasinaudoti 1-3 kartus per dieną, bet kiekvieną treniruotę negali trukti ilgai. Jums nereikia persirengti, tikriausiai ne gauti per suprakaitavęs ir jums nereikia jokios papildomos įrangos.

Lengvas pradedantysis treniruotės:

 • 7 minutės pėsčiomis greitai
 • 7 minutes lengvai lunges ir lengvai stumti langų
 • 7 minutės pėsčiomis greitai

Jūs galite tai padaryti treniruotę vietiniame parke, biure, arba savo namuose. Nustatyti priminimus apie jūsų telefoną priminti sau užbaigti savo sesijas. Arba dar geriau, pasamdyti draugui laikyti Jums atskaitingas.

Reikia daugiau iššūkis? Sukeisti Pagyvėja laiptų laipiojimo vaikščiojimui. Jei esate darbe, lipti biure laiptais, tai lunges nukreipimo ir push-up prieš sieną.

Kodėl taip lengva fitneso planas veikia: Iš treniruotės trukmė lengviau toleruoti ir labiau tikėtina, kad jums laikytis plano. Ir nors treniruotes yra trumpas, jūs vis dar dega gerokai kalorijas per trumpą laiką. Tinkamai padaryta tris kartus per dieną, galite įrašyti iki 300 – 500 kalorijų. Jei tai padaryti lengvai treniruotės aplink valgymo, jūs tikriausiai taip pat sutrumpinti laiką, kurį praleidžiate valgymas, kuri padės jums sumažinti maisto kiekį, kurį norite vartoti.

 1. Lengvas Pratimai rutina Regular treniruoklius

Šis planas dirba žmonių, kurie jau naudojasi. Šio plano tikslas yra guzas savo kūną iš savo įprastu greitesniam svorio. Jūs tai padaryti, pridedant daugiau veiklos, kad savo dieną, bet jūs išlaikyti papildomų sesijų lengva, kad jūsų kūnas ir smegenys negauna sudegė.

Jūsų lengva treniruotė susideda iš pridedant 30-45 minučių lengvai malonus veiklos priešingame gale savo dieną, kaip savo įprastą treniruotę:

 • Jei dirbate ryte, pridėti Pagyvėja vakarinio pasivaikščiojimo su savo grafiką.
 • Jei sportuoti vakare, apsvarstyti dviračiais arba pėsčiomis į darbą ryte.

Kodėl taip lengva fitneso planas veikia: tai dažnai žmonės, kurie naudojasi reguliariai daryti tą patį kasdieninį savaitė po savaitės. Jei tuos pačius pratimus tuo pačiu intensyvumu visą laiką jums gauti tuos pačius rezultatus. Jūsų kūnas atsitrenkia į plato. Šis planas didina savo veiklos lygį be pridėtinės streso ar įtampos į jūsų sąnarius. Taigi jums deginti daugiau kalorijų be apmokestinti savo kūną.

Boost Your Lengvas vykdant kasdieninį greičiau Weight Loss

Jūsų nauja lengva vykdant kasdieninį padės jums sudeginti daugiau kalorijų. Bet jūs galite prarasti svorio greičiau pridedant šias problemas:

 • Pereiti desertas per savaitę. Patraukti mažą porciją uogų, o ne
 • Pereiti gėrimai kad priežastis svorio prieaugis ir gerti vietoj. Nėra vandens ventiliatorius? Sužinokite, kaip padaryti skonio vandenį pažaboti savo potraukį.
 • Savivartis krakmolas. Vietoj valgymo tuščias kalorijų balta maisto produktų, pavyzdžiui, duona, balti ryžiai ar makaronai, užpildyti ant liesos baltymų ir gerų angliavandenių įvairovę.

Pasukite Fast Weight Loss į ilgalaikę sėkmę

Jei laikytis savo lengvai treniruotės įprastas, jūs turėtumėte pamatyti tam tikrą masto arba taip, kaip jūsų drabužiai tilptų po savaitės ar dviejų kaita. Tada paklauskite sau šį klausimą: tai buvo verta?

Jei atsakymas yra “taip”, tada išlaikyti savo lengva fitneso planą vyksta. Jūs netgi galite padaryti jį sunkiau pridedant saikingai naudotis ir didelio intensyvumo užsiėmimus. Tada pradėti stebėti savo mitybą įsitikinti, kad jūs valgyti tinkamą kiekį baltymų numesti svorio ir palaikyti raumenų.

Jei atsakymas yra “ne”, nesijaudinkite. Net paprastas pratimas planas reikalauja didelis įsipareigojimas. Jūs negalite buvę pasirengę investuoti. Tačiau nereikia pasiduoti visiškai. Pasirinkite keletą dalių planą, kuris atrodo valdomas ir bandyti įtraukti juos į savo tvarkaraštį. Jūsų svorio įvyks lėčiau, bet bent jau tai įvyks.

 

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.