2 Kolay Hızlı Kilo Verilir Egzersizleri

Posted on

2 Kolay Hızlı Kilo Verilir Egzersizleri

Sen ince aşağı her gün spor salonunda kendini öldürmeye gerek yok. Evde veya yolda yapabileceği kaybetmek ağırlık kolay egzersizler vardır. Aslında, bazen kolay egzersiz daha iyi çalışır.

Eğer CrossFit denemeden önce Yani, bir hardcore çizme kamp sınıfa katılmak veya kaybı egzersizleri kilo kaybı hızlandırmak ve daha sonra program halinde bu egzersiz rutinleri birini benimsemiştir ne kadar hızlı kilo öğrenmek, ağır HIIT programına kaydolmak.

Kolay Hızlı Kilo Verilir Egzersizleri

Kaybetmek ağırlık için, belirli bir kalori açığı oluşturmak gerekir. Örneğin, haftada bir kiloluk kaybetmeye 500 kalori bütçe açığı her gün ulaşmak isteyebilirsiniz. Yoksa haftada 2 pound kaybetmek 1000 kalori günlük açığı ulaşmak için bir hedef belirledi olabilir. 1

Her iki şekilde de, size yemek kalori sayısını kontrol etmek ve hedefe ulaşmak için hareketiyle fazla kalori yakmak gerekir.

Birçok kişi ince aşağı için yoğun bir egzersiz planı başlayabilir. Ama, bazen hızlı kaybetmek ağırlık kolay egzersizleri yapmak daha iyidir. Kolay egzersiz ince aşağı için size yardımcı olabilir dört yolu vardır:

 • Günlük olmayan egzersiz hareketi geliştirin. Kolay egzersiz kalori yakmak için kalp atış hızını artırmak için tasarlanmıştır, ancak onlar sizi yıpratmak olmamalıdır. Yani bir egzersiz yaptıktan sonra bütün gün kanepede şekerleme yapmak veya bırakmaya gerek duymazlar. Bu, gün boyunca aktif kalın ve NEAT gelen yaktığınız kalori miktarını artırmaya yardımcı olur.
 • Her gün Egzersiz. Eğer kolay egzersiz yaptığınızda, her gün egzersiz yapabilirsiniz. Sert egzersiz, diğer taraftan, toplantı sonrasında bir kurtarma gün gerektirir. Günlük egzersiz yaparken (yerine haftada 2-3 gün) Eğer egzersizden daha fazla kalori yakmak mümkün olabilir.
 • Tutarlı bir egzersiz programı koruyun. Yoğun egzersiz kilo kaybı için etkili olsa da, sert çözümleri yaralanma ve tükenmişlik için daha yüksek bir risk altında vücudun koydu. Ve sen olasılıkla kanepede kurtarma yaparken kilo kaybı için yeterli kalori yakmak için konum. Kolay egzersiz vücudunuz için genellikle güvenlidir ve aya haftalık ve aylık daha tutarlı hafta olmasına izin verebilir.
 • İstikrarlı açlık düzeylerini tutun. Sert egzersiz genellikle açlık düzeylerini artırmak. Hatta bazen de gıdaya hak anlayışınızı arttırın. Örneğin, bu hissedebilirsiniz hak size çabayla çünkü bunu hak sert egzersiz sonrası yüksek kalorili yemek ya da tedavi. Ama kolay egzersiz açlıktan bırakmak daha az olasıdır. Sonuç Eğer kolay bir fitness programı ile daha az yemek olabilmesidir.

Eğer kuvvetli aktivite için sağlıklı getirme için, sert çözümleri vardır vücudunuz için iyi. Yüksek yoğunluklu egzersiz inşa kas yardımcı olur ve yağ yakmak. Ama kolay egzersiz de kilo kaybı hızlandırabilir.

2 Kolay Egzersizler Hızlı Kilo Verilir

Aşağıda listelenen iki kolay egzersiz rutinleri vardır. uygunluk ve sağlık mevcut seviyesine göre fitness planı seçin.

 1. Yeni başlayanlar için kolay Egzersiz Rutin

Bu plan tüm egzersiz olmayan insanlar için iyi çalışır. kolay egzersizler tembel modundan Metabolizmanızı sarsıntı ve tekrar hareket alacak. Ama bu plan işe yaraması için, kısa ve yönetilebilir antrenmanlarınızı tutmak gerekir. Bu şekilde, bir oturum atlamak için bir bahane asla.

Bu plan için, 1-3 kez, her gün egzersiz edersiniz, ancak her egzersiz değil son uzun olacak. Değişikliğin giysi gerekmez, muhtemelen çok terli almazsınız ve herhangi ekstra ekipman gerekmez.

Kolay acemi egzersiz:

 • 7 dakika ileri yürüyüş
 • kolay lunges ve kolay push up 7 dakika
 • 7 dakika ileri yürüyüş

Eğer ofiste, yerel bir parkta bu egzersiz yapmak veya evinizdeki olabilir. Akıllı telefonunuzda hatırlatıcı oluşturma oturumları tamamlamak için kendinize hatırlatmak için. Ya da daha iyisi, sorumlu tutmak arkadaşını işe.

daha bir meydan okuma mı gerekiyor? Yürüyüş için tempolu merdiven çıkma değiştirin. Eğer iş başında ofis merdivenleri tırmanmaya ederse, duvara karşı iniş ve şınav üzerinde lunges yapmak.

Bu kolay bir fitness planı çalışır Neden: egzersiz süresi daha kolay daha olasılıkla plana sadık olacağım tahammül ve kolaylaştırır. Çalışma süreleri kısa olsa bile Ve, yine kısa bir süre içinde önemli kalori yakıyor. 500 kalori – düzgün günde üç kez yapıldığında, 300 kadar yakabilir. Etrafında yemek zamanı bu kadar kolay egzersiz yaparsanız, muhtemelen aynı zamanda tüketmek isteyen gıda miktarını azaltmak için size yardımcı olacaktır yeme harcamak süreyi kısaltmak gerekir.

 1. Düzenli egzersiz için kolay Egzersiz Rutin

Bu plan zaten egzersiz insanlar için çalışır. Bu planın amacı daha hızlı kilo kaybı için olağan rutin dışına vücudunuzun çarpmak etmektir. Eğer güne daha fazla etkinlik ekleyerek bunu yapacağız, ancak vücudunuzun ve beyin yanmış alamadım o kadar kolay böylece ekstra oturumları devam edeceğiz.

Kişisel kolay egzersiz normal egzersiz olarak günün zıt ucunda kolay keyifli aktivite 30-45 dakika ekleyerek oluşacaktır:

 • Sabah işe ederse, programa tempolu akşam yürüyüşe ekleyin.
 • akşamları egzersiz, sabah işe bisikleti veya yürüyüş düşünün.

Bu kolay bir fitness planı çalışır Neden: Düzenli egzersiz insanlar için It ortak hafta sonra aynı rutin hafta içinde bunda. Aynı yoğunlukta aynı egzersizleri yaparsanız her zaman aynı sonuçları alırsınız. Vücudumuz bir platoya vurur. Bu plan Eklemleriniz eklenen stres veya gerginlik olmadan aktivite düzeyini artırır. Yani vücudunuzun vergi olmadan daha fazla kalori yakmak.

Hızlı Kilo Kaybı İçin Kolay Egzersiz Rutin Boost

Yeni kolay egzersiz rutin size daha fazla kalori yakmak yardımcı olacaktır. Ama bu zorlukları ekleyerek daha hızlı kilo verebilirsiniz:

 • Bir hafta boyunca tatlı atlayın. yerine böğürtlen küçük bir porsiyon tut
 • içki atla o neden kilo ve içecek su yerine. Değil suyun hayranıyım? istek frenlemek için aromalı suyu yapmayı öğreneceğiz.
 • Damper nişasta. Bunun yerine ekmek, beyaz pirinç veya makarna gibi boş kalori beyaz gıdalar yeme, yağsız protein ve iyi karbonhidrat çeşitli doldurmak.

Uzun Vadeli Başarı içine Hızlı Kilo Kaybı çevirin

Eğer kolay egzersiz rutin sopa varsa, ölçek ya da giysi bir veya iki hafta sonra sığacak şekilde bazı değişimi görmek gerekir. Sonra da kendine bu soruyu sormak: buna değdi?

Cevap evet ise, o zaman kolay fitness planı devam edin. Hatta daha ılımlı egzersiz ve yüksek yoğunluklu oturumları ekleyerek zorlu yapmak isteyebilirsiniz. Sonra emin kaybetmek ağırlığına proteinin doğru miktarda yemek ve kas korumak yapmak için diyet izlemeye başlamak.

Cevap hayır ise, endişe yok. Hatta kolay bir egzersiz planı büyük bir kararlılık gerektirir. Sen yatırıma hazır olmamış olabilir. Ama tamamen vazgeçme. yönetilebilir görünüyor planın birkaç parça seçin ve programınıza içine dahil etmek için çalışıyoruz. Sizin kilo kaybı daha yavaş olur, ama en azından o olacak.

 

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.