2 Jednoduchá cvičení zhubnout rychle

Posted on

2 Jednoduchá cvičení zhubnout rychle

Nemusíte se zabít v tělocvičně každý den zhubnout. Existují jednoduché cvičení, jak zhubnout, které můžete udělat doma nebo na cestách. Ve skutečnosti, někdy jednoduché cvičení fungují lépe.

Takže než se pokusíte CrossFit, připojit třídy hardcore Boot Camp, nebo se přihlásit k těžkých HIIT programu, zjistit, jak rychle Hubnutí cvičení může urychlit hubnutí a poté začlenit jednu z těchto cvičení rutiny do svého plánu.

Snadná cvičení zhubnout rychle

Chcete-li zhubnout, budete muset vytvořit zvláštní deficit kalorií. Například můžete chtít, aby dostat se schodkem 500 kalorií každý den přijít o jednu libru týdně. Nebo byste dala za cíl dosáhnout 1000 kalorií denně deficit ztratit 2 libry týdně. 1

Ať tak či onak, je nutné kontrolovat množství kalorií, které jíte, a spálit více kalorií při pohybu k dosažení svého cíle.

Mnoho lidí může zahájit intenzivní tréninkový plán na zeštíhlení. Ale někdy je to lepší udělat jednoduché cvičení, jak zhubnout rychle. Existují čtyři způsoby tak jednoduché cvičení vám pomohou zhubnout:

 • Zlepšit každodenní non-cvičení pohyb. Snadná cvičení jsou navrženy tak, aby zvýšit svou tepovou frekvenci, jak spálit kalorie, ale měly by vám neměly nosit dolů. Takže nemáte pocit, že je třeba vzít si zdřímnout, nebo ležel na pohovce po celý den poté, co dělá cvičení. To vám pomůže zůstat aktivní po celý den a zvýšit počet kalorií spálíte od NEAT.
 • Vykonávat každý den. Pokud tak učiníte jednoduché cvičení, můžete cvičit každý den. Hard cvičení, na druhé straně, vyžaduje den obnovy v návaznosti na zasedání. Při práci se denně (namísto 2-3 dny v týdnu), můžete být schopni spálit více kalorií z výkonu.
 • Udržovat konzistentní cvičební program. I přesto, že intenzivní cvičení je účinné pro hubnutí, tvrdé tréninky dát své tělo na vyšší riziko zranění a vyčerpání. A nejste pravděpodobně hořet dost kalorií na hubnutí, když jste zotavuje na gauči. Easy cvičení jsou obvykle bezpečnější pro své tělo a může vám umožní být více konzistentní, týden co týden a měsíce na měsíc.
 • Udržet hladinu hladu stabilní. Tvrdé tréninky často zvyšují hladiny hladu. A někdy dokonce i zvýšit svůj smysl pro vznik nároku na jídlo. Například, měli byste pocit, že jste si zaslouží vysoce kalorické jídlo nebo pamlsek po tvrdé cvičení, protože jste ji získal se svým úsilím. Ale jednoduché cvičení jsou méně pravděpodobné, že opustí vás hlad. Výsledkem je, že můžete jíst méně s jednoduchým fitness program.

Pokud jste zdravý dost pro intenzivní aktivitu, tvrdé tréninky jsou dobré pro vaše tělo. S vysokou intenzitou cvičení pomáhá budovat svalovou hmotu a spalování tuků. Ale jednoduché cvičení může urychlit hubnutí taky.

2 snadné cvičení zhubnout rychle

Existují dva jednoduché cvičení rutiny uvedené níže. Zvolit fitness plán založený na aktuální úrovni kondice a zdraví.

 1. Easy cvičením pro začátečníky

Tento plán pracuje dobře pro lidi, kteří nemají vykonávat vůbec. Tyto jednoduché cvičení bude strkat svůj metabolismus z líné módu a dostat se opět do pohybu. Ale aby se tento plán práce, co potřebujete, aby vaše tréninky krátké a zvládnutelné. Tak, už nikdy nebudete muset záminku k přeskočení relaci.

Z tohoto plánu, budete cvičit 1-3 krát denně, ale každý trénink nebude trvat dlouho. Nemusíte se převléknout, pravděpodobně nebude mít příliš zpocený a nepotřebujete žádné zvláštní vybavení.

Easy začátečník cvičení:

 • 7 minut chůze rychle
 • 7 minut na jednoduché výpady a lehkým postrčením up
 • 7 minut chůze rychle

Můžete to udělat cvičení v místním parku, v kanceláři nebo ve vaší domácnosti. Nastavení připomenutí na vašem telefonu, abyste si připomněli, aby dokončit své relace. Nebo ještě lépe, získávat přátele držet vás zodpovídat.

Potřebujete větší výzvou? Vyměnit svižnou schodišťové lezení na procházky. Pokud jste v práci, stoupání po schodech kancelářské, dělat výpady na přistání a push-up proti zdi.

Proč to snadné fitness plán funguje: Doba trvání tréninku usnadňuje tolerovat a zvyšuje se pravděpodobnost, že budete držet plánu. A i přesto, že tréninky jsou krátké, ty jsou stále hoří podstatné kalorií v krátkém časovém období. Řádně provedeno třikrát denně, můžete spálit až 300 – 500 kalorií. Pokud tak učiníte tento jednoduchý cvičení kolem jídla, budete pravděpodobně také zkrátit dobu, kterou strávíte jíst, který vám pomůže snížit množství jídla, které chcete konzumovat.

 1. Easy cvičením na pravidelných cvičenců

Tento plán práce pro lidi, kteří již vykonávají. Účelem tohoto plánu je oživit své tělo ze své pravidelné rutiny pro rychlejší hubnutí. Budete-li to provést přidáním větší aktivitu na svůj den, ale budete držet extra sezení snadno tak, aby vaše tělo a mozek nechápu vyhořel.

Váš jednoduché cvičení se bude skládat z přidávání 30-45 minut snadné příjemné činnosti na opačném konci svého dne jako normální cvičení:

 • Pokud pracujete v dopoledních hodinách, přidejte svižné večerní procházku do svého plánu.
 • Pokud cvičíte večer, zvažte na kole nebo při chůzi do práce v dopoledních hodinách.

Proč to snadné fitness plán funguje: Je běžné, že lidé, kteří pravidelně cvičit dělat stejnou rutinní týden po týdnu. Pokud si dělat stejné cvičení ve stejnou intenzitou po celou dobu budete mít stejné výsledky. Vaše tělo narazí na plošinu. Tento plán zvyšuje úroveň aktivity bez přidané stresu nebo kmen na vaše klouby. Tak spálíte více kalorií, aniž by zdanění své tělo.

Boost Váš Easy cvičením pro rychlejší hubnutí

Váš nový snadné cvičením vám pomůže spálit více kalorií. Ale můžete hubnout rychleji přidáním těchto úkolů:

 • Přeskočit dezert po dobu jednoho týdne. Chytit malou porci bobulí místo
 • Přeskočit nápoje, které způsobují zvýšení hmotnosti a pít vodu místo. Není fanoušek vody? Naučte se, aby ochucené vody k omezení své chutě.
 • Dump škrob. Místo toho, jíst prázdné kalorie bílé potraviny, jako je chléb, bílá rýže nebo těstovin, vyplnit na různých libové bílkoviny a dobrých sacharidů.

Otočit Rychlé hubnutí na dlouhodobý úspěch

Pokud se budete držet na Vaši snadnou cvičení rutiny, měli byste vidět nějaké změny v rozsahu nebo v tom, jak vaše oblečení vejde po týdnu nebo dvou. Pak se zeptejte se sami sebe tuto otázku: bylo to za to?

Pokud odpověď zní ano, pak se vaše snadné fitness plán děje. Můžete dokonce chtít, aby to náročnější tím, že přidá mírné cvičení a vysoké intenzity relací. Pak začít sledovat svůj jídelníček, aby se ujistil jíte správné množství bílkovin, jak zhubnout a udržet svalovou hmotu.

Je-li odpověď ne, nebojte se. Dokonce i jednoduché cvičení plán vyžaduje velké úsilí. Možná jste byli připraveni na investice. Ale nevzdávejte to úplně. Vybrat z několika částí plánu, které se zdají zvládnutelné a snaží se je začlenit do svého plánu. Vaše hubnutí bude dít mnohem pomaleji, ale aspoň se to stane.

 

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.