2 Jednoduchá cvičení schudnúť rýchlo

Posted on

2 Jednoduchá cvičení schudnúť rýchlo

Nemusíte sa zabiť v telocvični každý deň schudnúť. Existujú jednoduché cvičenie, ako schudnúť, ktoré môžete urobiť doma alebo na cestách. V skutočnosti, niekedy jednoduché cvičenie fungujú lepšie.

Takže ako sa pokúsite CrossFit, pripojiť triedy hardcore Boot Camp, alebo sa prihlásiť k ťažkých HIIT programu, zistiť, ako rýchlo Chudnutie cvičenie môže urýchliť chudnutie a potom začleniť jednu z týchto cvičení rutiny do svojho plánu.

Jednoduchá cvičení schudnúť rýchlo

Ak chcete schudnúť, budete musieť vytvoriť osobitnú deficit kalórií. Napríklad môžete chcieť, aby dostať so schodkom 500 kalórií každý deň prísť o jednu libru týždenne. Alebo by ste dala za cieľ dosiahnuť 1000 kalórií denne deficit stratiť 2 libry týždenne. 1

Či tak alebo onak, je nutné kontrolovať množstvo kalórií, ktoré jete, a spáliť viac kalórií pri pohybe na dosiahnutie svojho cieľa.

Mnoho ľudí môže začať intenzívny tréningový plán na zoštíhlenie. Ale niekedy je to lepšie urobiť jednoduché cvičenie, ako schudnúť rýchlo. Existujú štyri spôsoby tak jednoduché cvičenie vám pomôžu schudnúť:

 • Zlepšiť každodenné non-cvičenie pohyb. Jednoduchá cvičenia sú navrhnuté tak, aby zvýšiť svoju tepovú frekvenciu, ako spáliť kalórie, ale mali by vám nemali nosiť nadol. Takže nemáte pocit, že je potrebné vziať si zdriemnuť, alebo ležal na pohovke po celý deň potom, čo robí cvičenie. To vám pomôže zostať aktívny po celý deň a zvýšiť počet kalórií spálite od NEAT.
 • Vykonávať každý deň. Ak tak urobíte jednoduché cvičenie, môžete cvičiť každý deň. Hard cvičenia, na druhej strane, vyžaduje deň obnovy po zasadnutí. Pri práci sa denne (namiesto 2-3 dni v týždni), môžete byť schopní spáliť viac kalórií z výkonu.
 • Udržiavať konzistentné cvičebný program. Aj napriek tomu, že intenzívne cvičenie je účinné pre chudnutie, tvrdé tréningy dať svoje telo na vyššie riziko zranenia a vyčerpania. A nie ste pravdepodobne horieť dosť kalórií na chudnutie, keď ste zotavuje na gauči. Easy cvičenia sú zvyčajne bezpečnejšie pre svoje telo a môže vám umožní byť viac konzistentné, týždeň čo týždeň a mesiaca na mesiac.
 • Udržať hladinu hladu stabilný. Tvrdé tréningy často zvyšujú hladiny hladu. A niekedy dokonca aj zvýšiť svoj zmysel pre vznik nároku na jedlo. Napríklad, mali by ste pocit, že ste si zaslúži vysoko kalorické jedlo alebo pamlsok po tvrdé cvičenie, pretože ste ju získal so svojím úsilím. Ale jednoduché cvičenia sú menej pravdepodobné, že opustí vás hlad. Výsledkom je, že môžete jesť menej s jednoduchým fitness program.

Ak ste zdravý dosť pre intenzívnu aktivitu, tvrdé tréningy dobré pre vaše telo. S vysokou intenzitou cvičenie pomáha budovať svalovú hmotu a spaľovanie tukov. Ale jednoduché cvičenie môže urýchliť chudnutie taky.

2 jednoduché cvičenie schudnúť rýchlo

Existujú dva jednoduché cvičenie rutiny uvedené nižšie. Zvoliť fitness plán založený na aktuálnej úrovni kondície a zdravia.

 1. Easy cvičením pre začiatočníkov

Tento plán pracuje dobre pre ľudí, ktorí nemajú vykonávať vôbec. Tieto jednoduché cvičenie bude strkať svoj metabolizmus z lenivej módu a dostať sa opäť do pohybu. Ale aby sa tento plán práce, čo potrebujete, aby vaše tréningy krátke a zvládnuteľné. Tak, už nikdy nebudete musieť zámienku k preskočenie relácii.

Z tohto plánu, budete cvičiť 1-3 krát denne, ale každý tréning nebude trvať dlho. Nemusíte sa prezliecť, pravdepodobne nebude mať príliš spotený a nepotrebujete žiadne zvláštne vybavenie.

Easy začiatočník cvičenie:

 • 7 minút chôdze rýchlo
 • 7 minút na jednoduché výpady a ľahkým postrčením up
 • 7 minút chôdze rýchlo

Môžete to urobiť cvičenie v miestnom parku, v kancelárii alebo vo vašej domácnosti. Nastavenie pripomenutie na vašom telefóne, aby ste si pripomenuli, aby dokončiť svoje relácie. Alebo ešte lepšie, získavať priateľov držať vás zodpovedať.

Potrebujete väčšou výzvou? Vymeniť svižnú schodiskové lezenie na prechádzky. Ak ste v práci, stúpanie po schodoch kancelárske, robiť výpady na pristátie a push-up proti múru.

Prečo to ľahké fitness plán funguje: Čas trvania tréningu uľahčuje tolerovať a zvyšuje sa pravdepodobnosť, že budete držať plánu. A aj napriek tomu, že tréningy sú krátke, tie sú stále horí podstatné kalórií v krátkom časovom období. Riadne vykonané trikrát denne, môžete spáliť až 300 – 500 kalórií. Ak tak urobíte tento jednoduchý cvičenie okolo jedla, budete pravdepodobne tiež skrátiť dobu, ktorú strávite jesť, ktorý vám pomôže znížiť množstvo jedla, ktoré chcete konzumovať.

 1. Easy cvičením na pravidelných cvičencov

Tento plán práce pre ľudí, ktorí už vykonávajú. Účelom tohto plánu je oživiť svoje telo zo svojej pravidelnej rutiny pre rýchlejšie chudnutie. Ak budete to urobiť pridaním väčšiu aktivitu na svoj deň, ale budete držať extra sedení ľahko tak, aby vaše telo a mozog nechápem vyhorel.

Váš jednoduché cvičenie sa bude skladať z pridávania 30-45 minút ľahké príjemné činnosti na opačnom konci svojho dňa ako normálne cvičenie:

 • Ak pracujete v dopoludňajších hodinách, pridajte svižnej večernú prechádzku do svojho plánu.
 • Ak cvičíte večer, zvážte na bicykli alebo pri chôdzi do práce v dopoludňajších hodinách.

Prečo to ľahké fitness plán funguje: Je bežné, že ľudia, ktorí pravidelne cvičiť robiť rovnakú rutinné týždeň po týždni. Ak si robiť rovnaké cvičenie vo rovnakou intenzitou po celú dobu budete mať rovnaké výsledky. Vaše telo narazí na plošinu. Tento plán zvyšuje úroveň aktivity bez pridanej stresu alebo kmeň na vaše kĺby. Tak spálite viac kalórií, bez zdanenia svoje telo.

Boost Váš Easy cvičením pre rýchlejšie chudnutie

Váš nový ľahké cvičením vám pomôže spáliť viac kalórií. Ale môžete chudnúť rýchlejšie pridaním týchto úloh:

 • Preskočiť dezert po dobu jedného týždňa. Chytiť malú porciu bobúľ miesto
 • Preskočiť nápoje, ktoré spôsobujú zvýšenie hmotnosti a piť vodu miesto. Nie je fanúšik vody? Naučte sa, aby ochutené vody k obmedzeniu svoje chute.
 • Dump škrob. Namiesto toho, jesť prázdne kalórie biele potraviny, ako je chlieb, biela ryža alebo cestovín, vyplniť na rôznych chudé bielkoviny a dobrých sacharidov.

Otočiť Rýchle chudnutie na dlhodobý úspech

Ak sa budete držať na Vašu ľahkú cvičenie rutiny, mali by ste vidieť nejaké zmeny v rozsahu alebo v tom, ako vaše oblečenie vojde po týždni alebo dvoch. Potom sa spýtajte sa sami seba túto otázku: bolo to za to?

Ak odpoveď znie áno, potom sa vaše ľahké fitness plán deje. Môžete dokonca chcieť, aby to náročnejšie tým, že pridá mierne cvičenie a vysokej intenzity relácií. Potom začať sledovať svoj jedálniček, aby sa ubezpečil jete správne množstvo bielkovín, ako schudnúť a udržať svalovú hmotu.

Ak je odpoveď nie, nebojte sa. Dokonca aj jednoduché cvičenie plán vyžaduje veľké úsilie. Možno ste boli pripravení na investície. Ale nevzdávajte to úplne. Vybrať z niekoľkých častí plánu, ktoré sa zdajú zvládnuteľné a snaží sa ich začleniť do svojho plánu. Vaše chudnutie bude diať oveľa pomalšie, ale aspoň sa to stane.

 

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.