2 простих вправ, щоб схуднути швидко

Posted on

2 простих вправ, щоб схуднути швидко

Вам не доведеться вбити себе в тренажерному залі кожен день, щоб схуднути. Є прості вправи, щоб схуднути, що ви можете зробити вдома або на ходу. Насправді, іноді легкі тренування працювати краще.

Тому, перш ніж спробувати CrossFit, приєднатися до класу табору завантаження хардкору, або зареєструватися для важкої програми HIIT служби, з’ясувати, як швидко втрата ваги вправа може прискорити втрату ваги, а потім включити одну з цих процедур тренування в ваш графік.

Легко вправи схуднути швидко

Для того, щоб схуднути, вам потрібно створити певний дефіцит калорій. Наприклад, ви можете досягти дефіциту 500 калорійних кожен день , щоб втратити один фунт на тиждень. Або ви могли б поставили перед собою мету досягти щоденного дефіциту 1000 калорій , щоб втратити 2 фунта на тиждень. 1

У будь-якому випадку, вам потрібно контролювати кількість калорій, які ви їсте і спалювати більше калорій, з рухом, щоб досягти своєї мети.

Багато людей можуть почати інтенсивний план тренування схуднути. Але, іноді це краще робити прості вправи, щоб схуднути швидко. Є чотири способи, які легко вправи можуть допомогти вам схуднути:

 • Поліпшення щоденного руху без вправ. Легкі тренування призначені для збільшення частоти серцевих скорочень , щоб спалити калорії, але вони не повинні носити вас вниз. Таким чином , ви не відчуваєте необхідність подрімати або лежати на дивані весь день після виконання тренування. Це допоможе вам залишатися активними в протягом дня і збільшити кількість калорій ви спалюєте від NEAT.
 • Вправа кожен день. Коли ви робите легкі тренування, ви можете здійснювати кожен день. Жорсткі вправи, з іншого боку, вимагає дня відновлення після сесії. Коли ви працюєте щодня (замість 2-3 днів в тиждень) ви можете бути в змозі спалювати більше калорій від фізичних вправ.
 • Підтримувати послідовну програму вправ. Незважаючи на те, інтенсивні фізичні вправи ефективні для втрати ваги, жорсткі тренування покласти тіло на більш високий ризик травми і вигоряння. І ви , ймовірно, не спалити достатню кількість калорій для втрати ваги в той час як ви відновлюєтеся на дивані. Легкі тренування, як правило , безпечніше для вашого тіла і може дозволити вам бути більш послідовним, тиждень в тиждень і місяць в місяць.
 • Тримайте рівень голоду постійно. Жорсткі тренування часто підвищують рівень голоду. А іноді вони навіть збільшити почуття права на харчування. Наприклад, ви можете відчути , що ви заслуговуєте високою калорійністю їжі або лікування після важкого тренування , тому що ви заслужили це із зусиллям. Але легкі тренування, менш імовірно, залишить вас голодують. Результатом є те , що ви можете з’їсти менше з легкої фітнес – програми.

Якщо ви здорові досить для активної діяльності, жорсткі тренування є добре для вашого тіла. Висока інтенсивність вправа допомагає наростити м’язову масу і спалювати жир. Але легко тренування може прискорити втрату ваги, теж.

2 простих Розминки, щоб схуднути швидко

Є два простих тренування процедур, перерахованих нижче. Виберіть план фітнес, заснований на поточному рівні фітнесу та здоров’я.

 1. Easy тренування для початківців

Цей план добре працює для людей, які не здійснюють на всіх. Прості вправи струсоне ваш метаболізм з ледачого режимі і отримати його переміщення знову. Але, щоб зробити цей план роботи, ви повинні тримати ваші тренування короткими і керованими. Таким чином, ви ніколи не привід, щоб пропустити сеанс.

Для цього плану, ви будете здійснювати 1-3 рази щодня, але кожне тренування не буде тривати довго. Вам не потрібно до одягу зміни, ви, ймовірно, не отримаєте занадто спітнілі, і вам не потрібно ніякого додаткового обладнання.

початківець Легка тренування:

 • 7 хвилин ходьби швидко
 • 7 хвилин легко випади і легких віджимань
 • 7 хвилин ходьби швидко

Ви можете зробити це тренування в місцевому парку, в офісі або в вашому домі. Установка нагадувань на вашому смартфоні, щоб нагадати собі, щоб завершити свої сесії. Або ще краще, найняти одного, щоб тримати вас до відповідальності.

Потрібно більше проблем? Поміняти жваве ходіння по сходах для прогулянок. Якщо ви на роботі, підніматися по сходах офісу, робити випади на посадку і віджимання від стіни.

Чому цей легкий фітнес – план робіт: Тривалість тренування робить його легше переносити і більш імовірнощо ви будете дотримуватися плану. І навіть незважаючи натренування короткі, ви все ще горите істотні калорії протягом короткого періоду часу. Було зроблено правильно три рази в день, ви можете спалити до 300 – 500 калорій. Якщо ви зробите це легко тренування навколо їжі, виймовірнотакож скоротити кількість часуви витрачаєте харчуванняяке допоможе вам зменшити кількість їжіви хочетещоб споживати.

 1. Easy тренування для регулярних тренажерів

Цей план працює для людей, які вже здійснюють. Метою цього плану є врізатися вашим тілом зі своєї регулярної рутини для швидкої втрати ваги. Ви будете робити це, додавши більше активності в свій день, але ви будете тримати додаткові сесії легко, так що ваше тіло і мозок не вигоріти.

Ваша легке тренування буде складатися з додавши 30-45 хвилин легкої приємною активності на протилежному кінці дня, як ваша звичайне тренування:

 • Якщо ви працюєте вранці, додати жваву вечірню прогулянку до вашого розкладом.
 • Якщо ви тренуєтеся ввечері, розглянути на велосипеді або пішки на роботу вранці.

Чому цей легкий фітнес – план роботи: це загальні для людейякі регулярно здійснюютьщоб зробити ту ж саму рутинну тиждень за тижнем. Якщо ви одинтой же вправу з тією ж інтенсивністю всього час ви отримаєте ті ж результати. Ваше тіло потрапляє на плато. Цей план підвищує рівень активності без додаткового стресу або напруги в суглобах. Таким чиномви спалюєте більше калорійбез оподаткування вашого тіла.

Підвищіть Easy тренування для більш швидкої втрати ваги

Ваша нова процедура проста вправа допоможе вам спалювати більше калорій. Але ви можете втратити вагу швидше, додавши ці проблеми:

 • Пропустити десерт протягом тижня. Візьміть невелику порцію ягід замість
 • Пропустити напої, які викликають збільшення ваги і пити воду замість цього. Чи не шанувальник води? Навчіться робити ароматну воду, щоб приборкати тягу.
 • Самоскида крохмаль. Замість того, щоб їсти порожні калорії білі продукти, як хліб, білий рис або макарони, заповнити на різних пісного білка і хороших вуглеводів.

Turn Швидка втрата ваги в довгостроковий успіх

Якщо ви будете дотримуватися вашої легкої звичайного тренування, ви повинні побачити деякі зміни в масштабі або в тому , як ваш одяг поміщається через тиждень або два. Тоді задайте собі це питання: чи варто було?

Якщо відповідь так, то тримати ваш легкий фітнес-план збирається. Ви навіть можете зробити його більш складним, додавши помірні фізичні навантаження і високої інтенсивності сесій. Потім почати відстежувати свій раціон харчування, щоб переконатися, що ви їсте потрібну кількість білка, щоб схуднути і підтримувати м’язи.

Якщо відповідь ні, не турбуйтеся. Навіть простий план здійснення вимагає великих зобов’язань. Ви, можливо, не були готові до інвестицій. Але не здаватися повністю. Виберіть кілька частин плану, які здаються керованими і спробувати включити їх в свій графік. Ваша втрата ваги буде відбуватися повільніше, але принаймні це буде відбуватися.

 

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.