טעויות אימון הרזיה הגדולות ביותר להימנע

Posted on

טעויות אימון הרזיה הגדולות ביותר להימנע

לפעמים, למתאמנים עם הכוונות הטובות ביותר לאבד את הכמות המינימלית של משקל. ומה שיותר גרוע זה שהם רואים לעתים קרובות חבריהם לרזות רק שבועות לאחר התחלת תוכנית אימון חדשה. זה יכול להיות מתסכל ומבלבל.

אז מה עושה תוכנית אימון הרזיה יעילה ועוד אחד להיכשל? יכול להיות שיש מספר גורמים מעורבים. אבל במקרים רבים, הגורם ניתן לייחס לאחד המחדלים הללו. אם אתה כבר נאבקים כדי להשיל כמה קילוגרמים לבין מימוש התוכנית שלך אינו מניב תוצאות, לראות אם אתה עושה אחת הטעויות הנפוצות האימון הללו.

אני צריך להתאמן כל יום?

זה לא רע להתאמן כל יום. עושה צורה כלשהי של פעילות גופנית בכל יום הוא חכם כאשר אתה מנסה לרזות. אבל אם אתה רוצה לרדת במשקל, לחזור למצב אימון אותו, עוצם, או יום משך אחרי היום לא יעבוד. למה? מתכוונן הגוף שלך לעומס העבודה היומית ואתה פגעתם רמת הרזית החשש .

תקן הטעות הזאת: לפתח תוכנית אימונים כי כרוך בפעילויות שונות, רמות עוצמה שונות , ואת משך הפעלה שונה. לדוגמא, אם אתה עושה בדרך כלל 40 דקות של הליכה, לשמור פעילות בלוח זמני אימון שניים או שלושה ימים בשבוע. אבל כמו אתגר נוסף, ללכת במשך 60-75 דקות ביום אחד במהלך השבוע.

על הימים הנותרים, לערבב בתוך אימון רכיבה ויום של מרווחי הליכה / לרוץ . אם אתה מספיק בריא לפעילות נמרצת, להוסיף אימונים HIIT , אשר הוכחו כיעילים ב שריפת שומן . על ידי שילוב יותר מגוון לתוך לוח הזמנים שלך, אתה יכול להתאמן בכל שחיקה יום ולהימנע.

אינו מפצה על ידי יותר אכילה 

כשמוסיף תרגיל לשגרה שלך, אתה מקבל רעב לעתים קרובות יותר-במיוחד כאשר אתה מתאמן כל יום. התמודדות עם רעב שיכולה להיות קרב קשה, כי יש לעתים קרובות קול קטן בתוך ראשכם שאומר, ” אני יכול לאכול מה שאני רוצה כי אני ממשתי היום .”

רציונל זה הגיוני. אבל אם אתה מנסה לרדת במשקל עם פעילות גופנית, אתה צריך להשיג גירעון קלורי ספציפי בסוף היום. אם אתה להשביע את הרעב שלאחר האימון שלך עם מזונות עתירי קלוריות או אפילו עם יותר מדי אוכל בריא, תקבל בסופו של דבר להחליף את כל הקלוריות שאתה נשרף. ואז, שלך גירעון קלורי והירידה במשקל הפוטנציאלי שלך נעלמים.

תקן למחדל הזה: לפני שתתחיל או לשנות תוכנית האימון שלך, לקבוע ההוצאה היומית הכוללת שלך . אתה יכול לחשב את זה בעצמך או לקבל מבחן מטבוליות בביצוע כזה מקצועי כמו מאמן אישי או רשום דיאטנית. כאשר אתה מתחיל לעשות תוכנית האימונים שלכם בטוח שיש לך רק להגדיל את צריכת המזון שלך, כך שאתה עדיין לשמור על גירעון קלורי בסוף היום.

גירעון של 500 קלוריות ליום או 3500 קלוריות בשבוע צריך לגרום לאובדן משקל קילו אחד כל שבוע.

הימנע יתרון ברור לצד הדרכה

לוח זמני כושר טוב כולל קרדיווסקולריות אימון (אירובי), אימוני כוח, גמישות ועבודה (מתיחה) 0.1

זו תכנית אימון מאוזנת מבטיח כי שהיות הגוף שלך בריא ובכושר. אבל כל אחד משלושת המרכיבים הללו יש גם יתרונות הרזיה. אם אתה לקמץ על אחד או שניים מהם, תקבל בסופו של דבר עם תכנית אימון עקומה ואתה לא תקצור את פרותי הרזיה מלאים האימונים שלך.

תקן הטעות הזאת: תוכניות אימון רוב משקל אובדן לכלול פעילות אירובית כך שזה לא סביר כי תצטרך להוסיף אירובי. אבל אתה צריך גם לוודא כי אתה עושה 2-3 ימים של אימוני כוח, כמו גם. אם הזמן הוא בעיה, לעשות אימון מעגל בפרקי זמן קצרים שלמים של תרגילי כוח בין 5-10 התפרצויות דקות של פעילות אירובית. ואז, לסיים כל אימון עם 10-15 דקות של מתיחות, כך שאתה לשמור על בריאות מפרקת ואת גוף פציעה-חינם.

אל תקטין ללא פעילות גופנית פעילות

זה נהדר אם אתה הולך לחדר כושר כל יום ולהשלים אימון-אלא אם הרוצח התמורה היא כי אתה מבלה את שארית היום על הספה. אם אתה לפצות על האימון על ידי הפחתת כמות הפעילות הגופנית הלא תרגיל שאתה עושה במשך היום, ההוצאה הקלורית היומית הכוללת שלך עשויה להיות בסופו של דבר זהה אם לא הלכת לחדר כושר בכלל.

תקן הטעות הזאת: התרמוגנזה ללא פעילות גופנית פעילות (NEAT) צריך להסביר אחוז משמעותי של הקלוריות שאתה שורף כל יום. כאשר ירידות NEAT שלך, מאט את חילוף החומרים שלך, אתה לא לשרוף כמה שיותר calories2 כל יום ואתה לא מוריד משקל.

אם האימון שלך לנקז לך עד כדי תשישות, אולי הגיע הזמן להעריך מחדש את התוכנית שלך. ודא כי האימונים בעצימות גבוהות שלך הם יחסית קצר שאתה כולל כמה ימי התאוששות קלים במהלך השבוע כדי לתת לגוף שלך הזדמנות להחלים ולשקם.

כמו כן, יש לזכור שזה לא תמיד אימון שגורם חוסר NEAT. לפעמים הבחירה להניח על הספה או לשבת על כיסא כל היום נעשה מתוך רגל ולא עייפות אמיתית. נסה לדלג על שנת הצהריים וללכת הליכה ממריצה במקום. תקוע בעבודה? תראה אם ​​אתה יכול להשתמש תחנת עבודה בעמידה או לקחת הפסקות קצרות כדי לקבל מהכיסא שלך לעבור ממקום למקום.

תוספי Rethink ומשקאות ספורט

האם אתה לתדלק במהלך או אחרי האימון שלך עם משקאות ספורט או ברים? אם כן, אתם בוודאי מחיקת גירעון קלורי כי אתה פשוט earned.3 במקרים מסוימים, ספורטאים צריכים משקאות ספורט, אבל עבור רוב המתאמנים מים היא הבחירה הטובה ביותר עבור הידרציה. ותוספת דיאטת אימון הפוסט שלך היא כנראה לא עוזרת לאף. ישנם מאות מוצרים בשוק ו, בעצב, רובם עושים דבר מלבד הבטחות ריקות לנקז את הארנק שלך.

תקן הטעות הזאת: במקום להשקיע ברים, משקאות, או תוספים, להשקיע ביקור עם ספורט מוכר תזונאי או רשום דיאטנית. הם יעזרו לכם לוודא שאתה מקבל מספיק את הסוג הנכון של קלוריות כדי להתאושש כראוי מן האימון. הם גם יכולים לעזור לך לפענח אולי להפריך את הטענות של המוסף שאתה רוצה להשתמש.

סופי במחשבת

ללא קשר לגודל שלך, פעילות גופנית תמיד צריך להיות חלק משגרת היום שלך. תחווה יתרונות בריאותיים רבים מספור אם להשתתף בפעילות גופנית כל יום. אבל אם אתם עוסקים תכנית אימון במיוחד כדי לרדת במשקל אתה צריך להיות זהיר במיוחד כדי למטב את התכנית שלך כדי לעמוד ביעד זה. הפוך רק כמה התאמות קטנות, להימנע מטעויות נפוצות אלו, ואתה סביר יותר לראות את התוצאות על הסקאלה.

 

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.