איך לספור קלוריות נכונות

Posted on

איך לספור קלוריות נכונות

אם אתה רציני לגבי ירידה במשקל, זה חיוני כי לך ללמוד איך לספור קלוריות בצורה נכונה. בעוד תהליך אולי נראה מאוד פשוט, ישנם מספר טעויות נפוצות כי דיאטה לעשות. לרוע מזל, טעויות אלה יכולים לעכב או אפילו לעצור את התקדמות הדיאטה שלך. השתמש ברשימה זו של דוס ספירת קלוריות ואל תעשה כדי לוודא שאתה בסופו של דבר עם המספרים הנכונים כדי ליצור הצלחת הרזיה.

הבסיס

אם אתה לא בטוח איך לספור קלוריות, המקום הטוב ביותר להתחיל הוא עם צרכי האנרגיה היומיים שלך. זהו מספר הקלוריות שאתה צריך לאכול כל יום. ישנן דרכים שונות כדי לקבל את המספר, אבל הרבה דיאטה בוחרת להשתמש במחשבון באינטרנט. תן לזה הזדמנות!

ברגע שאתה יודע כמה קלוריות אתה צריך לשמור על המשקל שלך, תקטין את המספר כדי לרזות. אם אתה רוצה לאבד קילו אחד כל שבוע, להקטין הצרכים הקלוריות היומית שלך על ידי 500 קלוריות כל יום. אם אתה רוצה לאבד שני פאונד לשבוע, ואז להקטין את הצרכים הקלוריות שלך על ידי 1000 קלוריות ליום.

רוב הנשים בסופו של דבר עם מספר סביב 1200 קלוריות ליום כדי לרדת במשקל. גברים בדרך כלל בסופו של דבר עם מספר קרוב 1800 קלוריות ליום כדי לרדת במשקל.

רוב המומחים מסכימים כי אתה לא צריך לצרוך פחות מ 1000 קלוריות ליום, אלא אם כן אתה בהשגחה של רופא.

ברגע שאתה יודע כמה קלוריות אתה צריך, אתה פשוט לספור את מספר הקלוריות בכל מזון שאתם צורכים. השתמש בתווית תזונת העובדות כדי לקבל את המספר או להשתמש באפליקציית מזון או דיאטה במקום.

עשה ואל תעשה

  • אין להסתמך על הזיכרון. בין אם אתם בדיאטה או לא, קשה לזכור את כל מה שאתם אוכלים במהלך היום. גם אם אתה זוכר מה אכלת, זה כמעט בלתי אפשרי לזכור כמה אכלת עם כל דיוק. אתה לא צפוי לקבל מספר קלוריות מדויק אם עת האוכל שלך אינה שלמה או אם בגדלי משרתים טועים.
  • האם מקבל מכשיר נייד מעקב קלוריות . אתם נוטים יותר לקבל רישום מדויק אם אתה לרשום את הקלוריות בארוחה לפני שאתם מתיישבים לאכול. לשם כך תרצה יש שיטה למעקב קלוריות שהולכת לכל מקום שאתה הולך. זה יכול להיות פנקס קטן כי אתה זורק בארנק או שזה יכול להיות אפליקציה להורדה עבור הטלפון החכם שלך.
  • אין להשתמש ניחושים לקבוע גודל מנות . אנשים נוטים לזלזל מנות המזון שלהם. ויש מאכלים מסוימים שאנחנו נוטים לאכול יותר מדי. דגני הבוקר הוא דוגמא מושלמת. לעתים קרובות אנשים לשפוך דגנים מדי לתוך הקערה שלהם ולאחר מכן יש למלא את הקערה שוב ושוב.
  • האם להשקיע בהיקף מטבח. אם אתה רוצה לדעת איך לספור קלוריות עם דיוק יותר, בהיקף מטבח דיגיטלי יעשה את העבודה. סולם יעזור לך לראות בדיוק עד כמה גדול בגודל מנה באמת. אתה לא צריך להשתמש בהיקף המטבח בכל ארוחה, אבל בכל פעם שאתם אוכלים מזון חדש, שוקל מקבל מנה מהאוכל, כך שאתה יודע בדיוק כמה לאכול. אם אתם צורכים יותר או פחות מגודל המנה מצוין בתווית עובדות תזונה, אתה תהיה מסוגל לקבל את כמות קלוריות הנכונה אם אתה יודע בדיוק כמה גרמים היו הפעילים שלך.
  • אל תשכחו לרשום חטיפים או מכרסמים. טעות נפוצה שנעשתה על ידי מוני קלוריות היא להתעלם חטיפים או מכרסמים קטנים. לדוגמה, אתה עשוי לבקר במסעדה עם חבר ולבחור לדלג קינוח במאמץ לשמור נמוכה צריכת הקלוריות והשומן שלך. אבל אם אתה תופס מזלג ולאכול כמה עקיצות של הקינוח של שותף האוכל שלך, קלוריות הן נכללות בספירה.
  • האם להפוך את זה להרגל לרשום הכל. אם זה הולך בפיך, הוא מקבל על הכתב. הפוך את ההרגל הזה הכלל שלך עבור ספירת קלוריות. אתם עשויים להיות מופתעים עד כמה הפינוקים הקטנים לאורך כל היום שלך מסתכמים שינוי גדול בתוצאות אובדן המשקל שלך.
  • אין לשבור את הבנק קונה כלי יקר . כלי מעקב הקלוריות הכי טוב בשבילך הוא לא בהכרח הכי יקר. אתה תמצא הגאדג’טים וכלים שונים בכל מחיר נקודה. את זו המתאימה היא זו שאתה משתמש בהם בפועל. אתה לא צריך להוציא מאות דולרים כדי לקבל כלי יעיל.
  • האם למצוא כלי שמתאים לאורח החיים שלך. כלים באינטרנט יכולים לעבוד עבור אנשים שנמצאים בחזית של היום כל מחשב. דיאטה אחרת שנמצאים בדרכים כל היום אולי תעדיף להיות אפליקצית דיאטה עבור הטלפון החכם או המכשיר נייד שלהם. ובשביל אנשים שאוהבים באמצעות העט המסורתי ושיטת נייר, פנקס קטן ועובד היטב. ודא כי המחברת תבחר הוא קטן מספיק כדי לסחוב איתך בכיס או בארנק.
  • אל תגביל את עצמך רק כדי קלוריות מעקב. צריכת הקלוריות הכללית לכל יום חשוב עבור הרזיה. לדוגמא, אכילת כמות החלבון התקינה טובה דיאטה שרוצה לצבור מסת שריר רזה. 1 ו בהתאם לכלי שבו אתה משתמש, אתה יכול לעקוב אחר דברים ספציפיים כמו סידן צריכת נתרן. אתה יכול גם לוודא שאתה מקבל את הכמות הנכונה של פעילות גופנית לירידה במשקל.
  • האם לפחות לפרק את החומרים המזינים העיקריים. בנוסף להקלטת מסך קלוריות, הקפד להקליט חלבון, פחמימות, ו גרם שומן לכל מזון שאתם אוכלים. שומן טרנס לבין תכולת סיבים הם גם מספרים טובים לדעת. הגדלת צריכת הסיבים שלך ביטול שומן טרנס בתזונה תעזור לך לשפר את הבריאות שלך. 1

מחשבה סופית

זה לא משנה איך סופרים קלוריות, אם אתה משתמש באפליקציות הייטק או שיטה עט או נייר פשוט. נסה להיות עקבי ככל האפשר. מספר מדויק יעזור לך לקבל את תוצאות בריאות או אובדן משקל אתה רוצה.

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.