Що таке здоровий вагу?

Posted on

Що таке здоровий вагу?

Існує щось близько до одержимості навколо ваги в даний час. Деякі з них наводиться в замішання заголовки новин, які говорять майже дві третини дорослих мають надмірну вагу. Деякі з них, безсумнівно, є результатом постійного потоку зображень красивих тіл, які ми бачимо кожен день у всіх типах носіїв.

Тим НЕ менше , це не обов’язково погано небудь. Якщо дві третини з нас мають надлишкову вагу, він не може пошкодити для більшості , щоб пролити кілька фунтів. Але , як і всі одержимості, він може зайти надто далеко. А так  як тренер  все про те , слюсарі, здоровішими і щасливішими, ми думали , що замість того, щоб зосередитися на вказуючи на те , що такий здорову вагу на самому справі, так що , як тільки ви там ви можете зосередитися на умовах , насолоджуючись здоровим способом життя , а не пітливості номер на ваги.

Що таке здоровий вагу?

Є три основних способи, щоб визначити, чи є ви здорову вагу, але жоден з них не є досконалими. Проте, якщо у вас є пристойна ручка на всі три, ви будете мати можливість зробити розумний виклик.

1. BMI

Індекс маси тіла (ІМТ) вже давно був створений в якості виходу на вибір для органів охорони здоров’я. ІМТ забезпечує просту оцінку на основі вашого зростання, ваги, віку і статі, які потім класифікує Вас в одному з п’яти дужок – вага, нормальна вага, надмірна вага, ожиріння або дуже огрядних.

Є деякі проблеми з використанням BMI в якості єдиного показника , ми знали що ви здоровою вагою, але це, безсумнівно , корисним вимірювання, тому є гарною відправною точкою при пошуку , щоб побачити , якщо ваш власний вага знаходиться в здоровому діапазоні. Голова до  здорового вазі Калькулятор на сайті NHS  і поставити свої дані , щоб отримати свій власний рахунок ІМТ.

ІМТ десь між 18,5 і 25 розглядається в здоровому діапазоні. Нижче 18,5 є недостатньою вагою, від 25 до 30 має надлишкову вагу, від 30 до 40 страждає ожирінням, і вище 40 є дуже або ожирінням.

Основна проблема з ІМТ є те, що він не вважає, що вага становлять – тобто жир або м’язи – так що ви можете бути класифіковані як надмірна вага, коли насправді ти м’язами Адоніса. Якщо це так, проте, ви, ймовірно, зможе здогад на ви в пристойній формі, незалежно від того, що говорить ваш ІМТ.

2. Процентний вміст жиру

Для того, щоб протистояти цій проблемі з ІМТОМ можна також виміряти ваш відсоток жирових відкладень, що зробить це ясно, якщо вага, який ви несете через накачані біцепси або пивний живіт. Процентний вміст жиру може бути виміряна з супортами або смарт-лусочок будинку або, для більш точної (і дорогий) вимірювання, ви можете отримати абсорбциометрии (DEXA) вимірювання рентгенівського випромінювання подвійний енергії.

При використанні смарт-ваги, зокрема, мати на увазі, що вимірювання можуть відрізнятися один від одного протягом ще декількох хвилин, так що краще завжди використовувати ці ваги в певний час доби, щоб визначити тенденції в вашому тілі жиру протягом довгого часу, а не переживаючи одноразову фігуру.

Що вважається здоровим відсотком жиру в організмі залежить від віку і статі, і ви будете часто також знайти різні кронштейни для того, що вважається нормальним в різних місцях. NHS не має керівних принципів відсоток жиру в тілі, почасти тому, що важко для людей, щоб точно виміряти себе, особливо в порівнянні з ІМТ.

У наведеній нижче таблиці походить від  американської Ради щодо здійснення . Вона не бере до уваги вік (якщо ви старше , це нормально , щоб мати більш високий відсоток жиру в організмі), але може бути використана в якості загального керівництва , щоб подивитися , що класифікується як здоровий відсоток жиру в організмі.

  люди жінки
істотний 2-5% 10-13%
дуже мізерний 6-13% 14-20%
пісний 14-17% 21-25%
нормаль 18-22% 26-31%
надмірна вага 23-29% 32-39%
огрядний 30% або більше 40% або більше

3. талії до висоти співвідношення

Існує ще один простий спосіб вимірювання ви здорову вагу, який також дає гарне уявлення про те, ви носите занадто багато жиру. Це ваше ставлення талії до висоти (WHtR). Якщо це більше 0,5 ви схильні до підвищеного ризику виникнення проблем зі здоров’ям.

Для того, щоб виміряти ваш WHtR захопити шматок рядка і використовувати його для вимірювання росту. Потім скласти рядок навпіл і оберніть його навколо талії на півдорозі між стегнової кісткою і вашим нижнім ребром (не вдихати). Якщо Половинки рядок не досить довго, щоб піти навколо талії, ваше ставлення більше 0,5 і вимагає уваги.

 

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.