Розрахунок правильних розмірів порцій для втрати ваги

Posted on

Розрахунок правильних розмірів порцій для втрати ваги
Розуміння правильного розміру порції вам необхідно для підтримки здорової ваги і ключовий компонент для будь-якої успішної програми по зниженню ваги.

Проста істина полягає в тому, що багато хороша спроба втрата ваги була підірвана нашої тенденцією додати «тільки крихітний трохи більше», якщо щось виглядає добре, вважаючи, що він або не має значення, чи що ми можемо якось компенсувати різницю в іншому місці.

Незалежно від типу дієти ви перебуваєте, визначення правильного розміру порції дозволяє точно знати, скільки калорій, вуглеводи, натрій, або жирів ви споживаєте. Це є наріжним каменем для побудови хороших звичок харчування, збільшуючи ваші шанси не тільки втратити вагу, але і зберегти його.

Порція Розмір vs. порція

Багато з проблем, пов’язаних з частиною стебла розміру від неправильних уявлень про те, що насправді означає цей термін. Наприклад, якщо ви використовуєте Nutrition Facts етикетку на харчовий продукт, щоб направити свій розмір частини, ви, можливо, вже налаштовуєте себе на помилки.

Що ви знайдете на етикетці є розмір порції , стандартний набір по контролю за продуктами і ліками США (FDA) , щоб описати « кількість їжі , зазвичай споживаної в один присід для цієї їжі .» Це просто використовуються в якості точки відліку для опису кількості їжі , у зв’язку з інформацією про харчування показано на малюнку.

Розмір порції це кількість певної їжі , яку ви на самому справі є. Часто буває більше або менше , ніж розмір порції на етикетці харчування. Якщо ви плутаєте розмір порції з розміром ділянки, ваші лічильники калорій, ймовірно , будуть далекі і можуть підірвати ваші цілі втрати ваги.

Припустимо, наприклад, що ви регулярно закуска на низькокалорійної попкорну. Обслуговуючий розмір згідно Nutrition Facts етикетці 3 чашки. Є дві порції в кожній сумці повнорозмірним. Якщо ви їсте цілий мішок, ваш розмір частини 6 чашок подвійних розміру порції і подвоєні значення харчування.

Аналогічним чином, рекомендований розмір порції винограду 1 чашка або приблизно 16 винограду. Якщо ви не відраховувати виноград, це «низькокалорійний» їжа може збільшити споживання вуглеводів далеко за межі передбачуваного добового ліміту.

Це вірно навіть відносно деяких дієтичних додатків, які засновують свої розрахунки на FDA розмірів порцій. Якщо у вас немає еталонних значень і зробити відповідні коригування-які вводять вісім винограду в якості напівпродукту частини або 20 виноградом як 1,25-частина-додаток буде мало користі для вашої стратегії втрати ваги.

Розрахунок розмірів порцій

Там немає правильного чи неправильного кількості конкретної їжі, щоб поїсти, коли ви хочете, щоб схуднути. Частина власні розміри їжі є ділянки, які дозволяють живити свій організм енергією і поживними речовинами, і відчувати себе задоволеним. Проте, кінцева мета будь-якого плану втрати ваги, щоб споживати менше калорій, ніж ваше тіло використовує, щоб залишатися на поточному вазі. Ви повинні зробити це, не позбавляючи себе важливих поживних речовин, в тому числі здорових жирів і вуглеводів.

На відміну від розмір порції, розмір ділянки розраховується виходячи з того, скільки калорій ви збираєтеся споживати в день. Потім ви повинні планувати меню, обчислюючи, скільки певної їжі ви можете з’їсти, щоб залишатися в межах цього терміну.

Таким чином , розміри частини може змінюватися до тих пір , як потреби в продуктах харчування задовольняються. Ці цілі викладені в 2015 до 2020 Дієтичних Керівних принципів для американців , виданих Міністерством охорони здоров’я і соціальних служб.

Щоб визначити правильні розміри порцій, використовувати калькулятор втрати ваги, щоб визначити, скільки калорій ви повинні споживати щодня, щоб схуднути. Розрахунок заснований на ваш вік, стать, зріст, поточний вагу, рівень активності, метою втрати ваги, і призначені ваги дату втрати.

Ваша мета в цьому випадку буде стратегічно меню дизайну навколо цих дієтичних обмежень, вибираючи не тільки продукти, які ви можете з’їсти, але скільки ви можете з’їсти. Це ваші розміри порцій. Часто це допомагає працювати з ліцензованим дієтологом при першому запуску, щоб гарантувати, що план дієти не тільки безпечний, але відповідає щоденним харчовим мети.

Поради по порционному

Після того, як ви знаєте, скільки є, можливо, буде потрібно вжити додаткових заходів, щоб гарантувати, що розміри порцій є точними.

  • Використовуйте посуд контрольної частини. Для того, щоб допомогти у вашій втрати ваги мети, інвестувати в наборі частині контролю пластин, які обслуговують ложок і напої очок. Їх можна легко знайти в Інтернеті або в великих магазинах роздрібної торгівлі універмагів. Страви часто хитромудрі конструкції , які можуть допомогти відповідні розміри порцій.
  • Міра їжі на шкалі. На протязі всієї вашої дієти (але особливо на початку), корисно використовувати цифрові ваги для точного зважування їжі. Інші методи доступні , якщо масштаб не зручно.
  • Спробуйте менші тарілки і миски. Вживання в їжу прямо з коробки або мішок може зробити це майже неможливо зберегти розміри частини , якщо ви не звертали уваги. Замість того , щоб прагнути частина з їжі на тарілку або миску. Менші страви роблять їжу виглядати більш істотними.
  • Підрахуйте свої приправи. Не робіть помилку, думаючи , кетчуп або трохи більше хумус не має значення , коли справа доходить до розміру порції. Виміряти це, як ви б що – небудь ще. Обрушуючи столову ложку арахісового масла, наприклад, може в кінцевому підсумку дві столові ложки, подвоюючи споживання калорій від 95 до 190 калорій.

заключні думки

Там немає ніяких сумнівів в тому, що втрата ваги вимагає розуміння, підготовки і дисципліни. Створюючи хороші звички з самого початку, у вас більше шансів для досягнення ваших цілей і зберегти вагу назавжди без непотрібного стресу або занепокоєння.

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.