П’ять порад для мастерингу Харчування Prep

Posted on

П'ять порад для мастерингу Харчування Prep

Оскільки належна підготовка є одним з наріжних каменів здорового харчування

Якщо перший раз, коли ви думаєте про те, що ви збираєтеся з’їсти на обід, коли ви виходите в двері після роботи, шанси зробити здоровий вибір не на вашу користь. Коли готова їжа або їжа на будинок є найшвидшим і найпростішим варіантом, то це варіант ви, ймовірно, прийняти.

На щастя, є кращий шлях, і це не той, який включає в себе приготування їжі з нуля щоночі. Готуєш кілька страв заздалегідь щотижня ставить вас на швидкому шляху до здорової дієти, тому що їжа цих страв стає так само легко, як готову страву, швидше, ніж винос, і здоровіше, і дешевше, ніж обидва.

Нове в їжі підготовчого? Ось як почати.

1. Карта Out Your тиждень

Перед тим, як підняти лопаточку в гніві, це варто перевірити свій графік, щоб побачити, скільки ночей там, коли ви могли б бути щільно місце прийде обідній. Ви могли б мати більше вільний вечір для приготування їжі, ніж ви думаєте, і немає ніякого сенсу готуючи широкий спектр страв тільки ніколи не їдять їх. На цьому етапі ви також повинні вирішити, якщо ви тільки готуючи обіди, або якщо ви хочете обіди теж. Якщо у вас є приблизну кількість прийомів їжі в вигляді, прийшов час, щоб потрапити в кухню.

2. Блок Книга A Слот Regular вихідного

Неділя є прайм для їжі преп. Це коли більшість з нас має більше мертвий час, і якщо ви освоїли основи на кухні ви можете легко приготувати досить в неділю протягом тижня. Кук все м’ясо середнього рідко, тому, коли ви нагріти її в мікрохвильовій печі це буде хороший смак, не будучи сухим або еластичними. Печеня цілий піднос овочів – солодка картопля, кабачки і брокколі є хорошими кандидатами – і потім розділити їх в герметичні мішки. Залиште достатньо в холодильнику в понеділок і у вівторок, і помістіть інше в морозилку. Кожен день, перемістити частину в холодильник, так що готовий на наступний день.

3. Розглянемо меню

Деякі страви смачніше через кілька днів в холодильнику, але інші будуть висихати і втрачати весь смак до того часу, він приходить до їжі їх. Як правило, соус важких страв, як карі, чілі, супи і рагу є хорошим вибором для їжі підготовчого, тому що вони стають все більш і більш смачним з кожним днем ​​в холодильнику. До точки, звичайно. І якщо говорити про це …

4. Не залишайте їжі сидять навколо занадто довго

Він приймає тільки один бій харчового отруєння, щоб дійсно покласти вас коли-небудь їдять залишки знову, так що розумно. Отримати їжу в холодильнику швидко після приготування їжі – протягом двох годин – і, як правило з’їдати його протягом двох днів. Ви завжди можете звернутися до морозилку для більш тривалого зберігання, але переконайтеся, що ви зберігаєте правильний розмір порції, тому що ви повинні уникати повторного нагріву заморожених продуктів більш ніж один раз.

5. Рішення запастися зберігання

Побалуйте себе цілий ряд різного розміру і форми контейнерів, щоб забезпечити вам те, що вам потрібно виділити ділянки і навіть розділити їжу в одному контейнері, якщо ви не хочете отримувати переплутали. Найбільш зручні контейнери будуть безпечними для мікрохвильової печі, холодильника і посудомийної машини. І герметичні, очевидно.

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.