Поради для запуску першого 5K гонки

Posted on

Поради для запуску першого 5K гонки

Запуск першого 5K є захоплюючою завданням для новеньких бігунів, або ті, хто ніколи не носок лінії гонки раніше. Гонка 5K довжиною 5 км (або 3,1 милі) і популярне відстань для новачків. Це ідеальний спосіб, щоб отримати в формі і мати деяке задоволення під час тренування.

Навіть якщо ви не вважаєте себе бігун (поки), майже кожен може бути готовий запустити 5K, почавши повільно, вивчаючи основи, і після смарт-план навчання.

Причини ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ для гонки 5K

Якщо ви відчуваєте нервове або вагається про запуск гонки, ви не самотні. Більш досвідчені бігуни нервують для великих гонок теж, але багато нових бігунів турбуватися, що вони «занадто повільно, щоб запустити гонку», або що вони прийдуть в минулому або не в змозі закінчити взагалі. Облицювальні свої страхи і їх подолання дасть вам велику впевненість імпульс, як бігун. Він навіть може надихнути вас на нові цілі придатності або взяти на себе проблеми в інших сферах вашого життя.

Ходовий співтовариство неймовірно прихильна група людей, і це, швидше за все, ви не будете відчувати себе самотньо в гонці, незалежно від того, що ваша швидкості немає.

Крім багатьох інших переваг для здоров’я бігу, ось деякі інші популярні причини, щоб зареєструватися для гонки:

 • Стати краще бігун : Вибір мети як гонки 5K може допомогти вам поліпшити вашу ефективність в якості бігуна. Зберігайте ці поради для належного функціонування форми зручною , як ви почнете підготовку до великої гонці.
 • Тримайтеся до відповідальності : Там немає нічого , як крайній термін , щоб ви рухаєтеся! Маючи дату гонки обведений в календарі допоможе вам працювати більш послідовно і отримати там дні ви просто не відчуваєте , як працює.
 • Дотримуйтеся графіка : Якщо ви тип людини , яка любить слідувати певним графіком, ви будете любити підготовку до гонки. Ми можемо допомогти вам знайти навчальний план , який вписується у ваше життя, навіть якщо ви думаєте , що немає часу , щоб тренуватися.
 • Знайти співтовариство : Чи не шанувальник працює самостійно? Гонки є відмінним способом , щоб з’єднатися з іншими бігунами в вашому районі-і дізнатися про інші події, група працює, і клуби , де ви живете. Або, якщо у вас вже є працюючі з друзями, знайти гонки ви можете все взяти на себе разом!
 • Підтримка поважної причини : Багато раси користь благодійних і гідні причини і спосіб для бігунів , щоб віддати. Біг через може зробити ваші раси ще більш значущими і виконання.
 • Отримайте безкоштовні речі : від пост-гонки банани і закуски , арматурник футболки і медалі, це приємно отримати невелику винагороду і визнання за свої зусилля. Ідіть вперед, показати , що перемога з вашої раси хабар.
 • Пишатися себе : Перетинаючи фінішну лінію вашої першої гонки буде то , що ви будете пам’ятати в протягом довгого часу. І покращуючи PR (особистий рекорд або свій особистий рекорд) є метою , яка може продовжувати залишатися з вами , як бігун. Але майте в виду, ці почуття обов’язку і хвилювання можуть бути бути дуже захоплюючою.

Поради щодо початку роботи

Готовий до зашнурувати? У нас є всі поради експертів, які допоможуть вам підготуватися до великої гонці і досягти старту і фінішу лінії відчувають впевнено. Ми покажемо вам, як:

 • Вибирає правильний одяг і спорядження : від вибору кращих кросівок і спортивних бюстгальтерів , щоб знати , що носити при будь-якій температурі або погоду, подивіться цей посібник для початківців людей , що працює одягу і спорядження , щоб допомогти вам виглядати і відчувати себе ще краще.
 • Знайти і зареєструвати 5K : Реєстрація для вашої раси заздалегідь дає більше стимулів для навчання і встановлює очікування того, що ви будете планувати гонки відповідно. Використовуйте ці підказки , щоб знайти 5K в вашому районі.
 • Виберіть навчальний план , який мотивує вас : Є доступні так багато пригнічують програм 5K навчання. Ми допоможемо Вам побудувати спрощену програму і навчитися включати силові тренування, розтяжка, і тим більше, ви залишаєтеся без травм.
 • Встановіть відповідну мету : A 5K може зайняти всього лише 15 або 20 хвилин для швидких бігунів і стільки , скільки годин для пішоходів. Тому що є такий широкий спектр можливостей, важливо мати на увазі , що ви тільки конкурувати проти себе. Для вашого першого 5K, ми рекомендуємо встановити мету , щоб зробити все можливе, уникнути травм, і отримувати задоволення.
 • Відповідь ваші найбільш поширені запитання : Це нормально , щоб мати тонну питань при прийомі на виклик гонки 5K. Ми відповімо на них все, навіть ті , які можуть відчувати себе занадто ніяково питати!
 • Уникайте попередню гонку переляк : Для того, щоб допомогти спокійну нервозності перед гонкою, перегляньте наші улюблені поради гонки дня , так що ви зосереджені тільки на тому , що найголовніше, насолоджується через все милі.

Як підготуватися до гонки дня, ви можете використовувати наш темп калькулятор, щоб допомогти відстежувати час і відсвяткувати стабільне поліпшення.

заключні думки

Установка мети для запуску гонки 5K захоплюючий перший крок, але часто лякає для нових бігунів. Ми тут, щоб допомогти вам з кращими порадами та підказками, які будуть отримувати ви повністю готові прийняти виклик і переконайтеся, що ви біжите 3.1 здорових і щасливих миль на день гонки.

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.