обтяженнями Схуднути

Posted on

обтяженнями Схуднути

Якщо ви вже пробували і не схуднути, перш ніж, швидше за все, ви намагалися зробити це за рахунок більш бігу або їзди на велосипеді, особливо повільно, міжміських пробіжки або прогулянки.

Але в той час як стаціонарний кардіо – при запуску, цикл або плавати на постійній інтенсивності протягом значного періоду часу – має безліч переваг для здоров’я, збільшуючи втрати жиру не один з них. Замість цього ви повинні вдарити вільні ваги, якщо ви хочете, щоб перуть жир тіла швидко і перетворити ваше тіло.

В одному дослідженні, опублікованому в  журналі прикладної фізіології , люди , які слідували за програмою навчання опору додали більше м’язів, зміцніли і підпалював жир. Рівні потужності випробовуваних збільшилася на 36%, і вони  зменшити жир тіла  в середньому на 2 кг, незважаючи на їх загальна вага не змінюється. Це означає , що вони втратили жир , але додають м’язову масу , і, оскільки м’язи активна тканини, їх упокоєння витрата енергії (калорії спалюються в стані спокою) збільшилася на 6,8% теж. Так що вони не тільки отримують мізерні, але їх обтічні тіла допомогли їм залишатися стрункими.

У 6 правил для підйому Втрати

1. Перейдіть на багатотомний ходу

Виконання прямих наборів з одного ліфта є правильним підходом для побудови м’язової сили, але робити різні рухи спини до спини – або навіть робити багато різних підйомників в ланцюзі – це найкращий шлях, щоб слідувати при втраті вашого живота є пріоритетом.

Надбезліччю є одним кроком постає інше з невеликою кількістю або без відпочинку між ними і може або призначатися ту ж групу м’язів (наприклад, біцепсів), антагоністичні групи м’язів (двоголового і триголовий м’язи) або великі та малі тіла груп м’язів (двоголового і квадрациклів) , Три-три безліч підйомників, згруповані з невеликою кількістю або без відпочинку, в той час як гігантський набір чотири або більше ходів.

Досить коли гігантський набір стає схема семантика, але ефект той же: більше збільшення частоти серцевих скорочень і втому м’язів, яка є ключем до створення умов для вашого тіла, щоб задіювати жирові запаси.

2. Виконайте тренування всього тіла

Для того, щоб наростити м’язову масу, то краще зосередитися на підготовці одного або двох груп м’язів за сеанс роботи їх важко і повністю почати процес, який створює нову м’язову тканину. Але якщо спалювання жиру ваше уваги, що має сенс робити тренування всього тіла кожного разу, коли ви йдете в спортзал.

Як робити супермережу і схеми, це відбувається через переваги серця насосного – ведення періодів відпочинку короткими знову важливо.

Працюючи більше окремих груп м’язів, кожна сесія також вимагає більшого споживання енергії після тренування як частина процесу відновлення вашого тіла, так що ви будете продовжувати спалювати жир.

3. складні підйомники пріоритетів по

Якщо ви хочете , щоб факел жир потім піднімає , які викликають рух в два суглобах – такі , як  присідання  (тазостегнові і колінні суглоби) або  накладної преса  (плечі і лікті) – і включати в себе кілька груп м’язів повинні займати більшу частину вашого часу тренажерного залу.

Причина проста: чим більше м’язів, що беруть участь, тим більше ваги ви можете підняти; тим важче вага, тим важче м’язи повинні працювати, щоб керувати ним; тим важче ваше серце і легені повинні працювати, щоб качати кров і кисень до працюючих м’язів, тим більше калорій ви спалюєте під час тренування і протягом декількох годин після сеансу.

Це тому , що ваше тіло повинно збільшити ваш метаболізм – швидкість , з якою ви спалюєте калорії – відшкодувати збиток , нанесений ваші м’язи і погасити борг кисню від навчання. Ви все ще можете зробити ізоляцію – або одного спільні кроки – такі , як  біцепсів  або екстензіі ніг , але зробити це в кінці тренування після того , як важка атлетика знаходиться в сумці.

4. Зниження ваги

Це може здатися нелогічним, але знижуючи кількість ваги ви піднімаєте може допомогти вам збільшити швидкість, з якою ви спалюєте жир. Це важливо ще підняти важкий, щоб зробити ваші м’язи працювати, але трохи зменшуючи опір, незалежно від того, що знаходиться на панелі, машину або пару гантелей, можна зробити вагу більш керованим і дозволить вам зосередитися на самому справі, використовуючи ваші м’язи піднімати і опускати вагу, замість того, щоб обдурити вашу форму і використовувати імпульс, щоб отримати його і тримати його в русі. Таким чином, ви отримаєте більше фактичного якості ліфтинг зроблено під час кожного набору.

5. Не перестарайтеся відпочинок

Один з кращих способів спалити більше жиру, наскільки це можливо в сесії ваги, щоб зберегти періоди відпочинку між сетами якомога коротше. Давати собі менше часу, щоб оговтатися від попереднього набору перед початком наступного тримає ваш пульс високий, збільшує кисневий борг і набирає більше м’язових волокон, щоб допомогти перемістити ваги, як прогрес множин, і ви стаєте все більш втомленим.

Якщо ви робите набори мульти-хід чи набори ланцюга стилю, спробуйте не робити пауз між кожним окремим ходом, а інші тільки після завершення повного набору або схеми.

Коли ви втомилися він отримує принадну продовжити періоди відпочинку, тому робота з таймером, щоб переконатися, що ви будете дотримуватися оптимального періоду спокою для спалювання жиру

6. Тримайте сесій короткий

Чим довше сесія, тим більше жиру ви спалюєте, правильно? Не так швидко. Переведіть менталітет від підрахунку кількості годин ви кладете в в тренажерному залі, а замість цього на те, як сильно ви тренуєтеся, коли ви там. Справді інтенсивні тренування ваги не може тривати набагато довше, ніж 45 хвилин до години, тому що якщо ви робите це правильно, ви будете повністю стомлення протягом цього терміну. Ключ, щоб не втрачати ні секунди, так що ви тримаєте ваші м’язи, серце і легені працюють на повну потужність. Пам’ятайте, що ви там тренуватися, а потім вийти знову, а не витрачати годинник роблять половинчастий ліфтинг.

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.