Найбільші втрати ваги тренування Помилки, яких слід уникати

Posted on

Найбільші втрати ваги тренування Помилки, яких слід уникати

Іноді вулич з найкращими намірами втрачають найменшу кількість ваги. Що ще гірше те, що вони часто бачать своїх друзів схуднути всього за кілька тижнів після того, як почати нову програму тренування. Це може бути неприємно і заплутаною.

Отже, що робить втрати ваги один план тренування ефективним і ще один провал? Там може бути цілий ряд факторів. Але в багатьох випадках причина може бути простежено до однієї з цих помилок. Якщо ви з усіх сил, щоб пролити кілька фунтів, і ваш план вправ не приносить ніяких результатів, побачити, якщо ви робите одну з цих поширених помилок тренування.

Чи повинен я роботу кожен день?

Це не погано працювати кожен день. Роблячи деякі форми фізичної активності щодня розумний , коли ви намагаєтеся схуднути. Але якщо ви хочете схуднути, повторюючи один і той же режим тренування, інтенсивність або тривалість день в день не працюватиме. Чому? Ваше тіло пристосовується до щоденної навантаженні і ви потрапили в жахливу втрату ваги плато .

Усунути помилку: Розробити графік тренування , яка включає в себе різні види діяльності, різні рівні інтенсивності і різну довжину сесії. Наприклад, якщо ви зазвичай робите 40 хвилин ходьби, продовжувати цю діяльність на своєму графіку тренування два або три дні на тиждень. Але , як додав виклик, ходити в протягом 60-75 хвилин один день в протягом тижня.

В інші дні, змішайте в велосипедної тренуванні і день / ВИКОНАТИ інтервали ходьби . Якщо ви здорові досить для активної діяльності, додати ВІЯТ тренування , які , як було показано , щоб бути ефективними при спалюванні жиру . Включивши більше різноманітності в ваш графік, ви можете працювати кожен день і уникнути вигоряння.

Чи не компенсувати їдять більше 

При додаванні вправи в рутину, ви голодні частіше, особливо якщо ви працюєте кожен день. Робота з цим голоду може бути важка боротьба, бо часто маленький голос у вашій голові , що говорить: « Я можу з’їсти все , що я хочу , тому що я здійснював сьогодні

Це обгрунтування має сенс. Але якщо ви намагаєтеся схуднути за допомогою вправ, ви повинні досягти певного дефіциту калорій в кінці дня. Якщо ви задовольняєте ваш після тренування голод з висококалорійних продуктів або навіть занадто багато здорової їжі, ви будете в кінцевому підсумку замінити всі калорій ви спалили. Потім ваш дефіцит калорій і ваша потенційна втрата ваги зникають.

Усунути помилку: Перед тим, як почати або змінити програму тренування, визначити загальні добові витрати . Ви можете розрахувати його самостійно або отримати метаболічний тест виконується професіоналом , таким як персональний тренер або дієтолог. Коли ви починаєте вашу програму вправ переконайтеся , що ви тільки збільшити споживання їжі , так що ви по- , як і раніше підтримувати дефіцит калорій в кінці дня.

Дефіцит 500 калорій в день або 3500 калорій в тиждень повинна привести до втрати ваги один фунт щотижня.

Уникнути однобокого навчання

Хороший фітнес-графік включає в себе серцево-судинної системи (аеробного) навчання, силові тренування і гнучкість роботи (розтягування) 0,1

Це збалансована програма тренування гарантує , що ваше тіло залишається здоровим і підтягнутим. Але кожен з цих трьох компонентів також має вагу переваги втрати. Якщо ви скупіться на один або два з них, ви будете в кінцевому підсумку з однобокою програми тренування , і ви не в повній мірі скористатися втрата ваги нагороди ваших тренувань.

Усунути помилку: Більшість програм тренування втрати ваги включають аеробне активність , так що малоймовірно , що вам доведеться додати кардіо. Але ви також повинні переконатися , що ви робите 2-3 днів силових тренувань, а також. Якщо час є проблемою, зробити схему тренування і повні короткі інтервали між силовими вправами 5-10 хвилин сплесками кардіо. Потім закінчити кожне тренування з 10-15 хвилин розтягування , так що ви підтримувати здорові суглоби і травми вільного тіла.

Чи не Зменшення нездійснення фізичної активності

Це здорово, якщо ви йдете в спортзал кожен день і завершити вбивця тренування, якщо тільки виграш не в тому, що ви проводите решту дня на дивані. Якщо компенсувати тренування за рахунок зменшення кількості нездійснення фізичної активності, що ви робите протягом дня, ваша загальна добова калорійність витрати можуть в кінцевому підсумку те ж саме, як якщо б ви не пішли в спортзал взагалі.

Усунути помилку: нездійснення діяльності термогенез (NEAT) повинна становити значний відсоток калорій , які ви спалюєте кожен день. Коли ваші NEAT зменшується, ваш метаболізм сповільнюється, ви не горять , як багато calories2 кожен день, і ви не втрачаєте вагу.

Якщо ваші тренування стекти вас знемога, це може бути час, щоб заново оцінити вашу програму. Переконайтеся, що ваші тренування високої інтенсивності відносно короткі і що ви включили деякі легкі дні відновлення протягом тижня, щоб дати організму можливість відновити сили і відновити.

Крім того, майте на увазі, що це не завжди тренування, що є причиною відсутності NEAT. Іноді вибір, щоб лежати на дивані або сидіти в кріслі весь день проводиться за звичкою, а не справжньої втоми. Спробуйте пропустити післяобідній сон і йти на підбадьорливі прогулянки замість цього. Застряг на роботі? Дивіться, якщо ви можете використовувати постійне робоче місце або робити короткі перерви, щоб вийти зі свого крісла і пересуватися.

ReThink добавки і спортивні напої

Заправлятися ви під час або після тренування з спортивними напоями або барами? Якщо так, то ви , ймовірно , стираючи дефіцит калорій , який ви тільки earned.3 У деяких випадках спортсмени потребують спортивні напоями, але і для більшості тренажерів води є кращим вибором для гідратації. І ваш пост тренування дієта доповнення, ймовірно , не допомагає ні. Є сотні продуктів на ринку , і, до жаль, більшість з них нічого не робить , але робить порожні обіцянки і злийте свій гаманець.

Усунути цю помилку: замість того , щоб інвестувати в барах, напоях чи харчових добавках, інвестувати в поїздках з акредитованим спортом дієтолога або дієтологом. Вони допоможуть вам переконатися , що ви отримуєте досить правильного виду калорій , щоб відновити належним чином від вашої тренування. Вони також можуть допомогти вам декодування і , можливо , викрити претензії доповнення , які ви хочете використовувати.

заключні думки

Незалежно від розміру, фізичні вправи завжди повинні бути частиною вашого повсякденного життя. Ви будете відчувати незліченні переваги для здоров’я , якщо ви берете участь в фізичної активності щодня. Але якщо ви берете участь в програмі тренування спеціально , щоб схуднути вам потрібно бути особливо обережними , щоб оптимізувати план для досягнення цієї мети. Зробіть всього кілька невеликих коригувань, уникнути цих поширених помилок, і ви , швидше за все , щоб побачити результати за шкалою.

 

Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.